Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

sychnchronizace audio s midi trackama pri zmene BPM

sychnchronizace audio s midi trackama pri zmene BPM

Příspěvekod 43 » 24 srp 2008 19:10

caw, fak sry ty otazky, zrejme byly polozeny uz xkrat, ale pres filtry nejsem schopnej nic kloudnyho dohledat.. kdyztak mi PM pls, kde najdu odpovedi a prispevek smazte.. takze:

1) u jednoho projektu se mi podarilo (nevim jak) zapnout fci, kt drzi vsechny polozky ve vsech trackach (midi i audio) na svym miste pri jakykoliv zmene BPM.. ackoliv je to urco zakladni fce, nemuzu prijit na to, jak ji zapnout i v jinych projektech.. nemel by nekdo pohotovou radu? :D

druha otazka, stejne tak dmntni, se tyka master FX: rad bych priradil jeden efekt (napr. dynamickej komprik) na vystupni signal z "projektu" (tzn. na vsechny tracky v ramci projektu -> vst plug-iny + audio stopy), aniz bych to musel nejdriv protahovat mixdownem... je to mozny?

diky za pomoc!
| TI El Bacil » Korgán Radias » PoCore x8 » RME Fireface 800 » PC vs. Cubase SX <br>| <b>Grind-House & Metal-Disko Bunch HC/DD » <a href="http://www.divize.org" target="new">Divize.org</a> </b>
43

Příspěvekod pavlii » 24 srp 2008 20:25

Takže:

1. Zřejmě jsi přepnul stopy z "Bar+Beat" do "Time" - čili symbol notičky (respektive ciferníku hodinek) u každé stopy. To mě jen tak napadá...

2. Moc jsem to nepochopil - pokus přiřadíš efekt do Master FX (čili do efektového slotu na Master šavli), efekt bude aplikován na všechny stopy, které do Master sběrnice vedou. Při přehrávání ho tedy uslyšíš.

Poznámka, proč jsem to nepochopil: pokud "protahuješ" stopy mixdownem (předpokládám, že tedy exportuješ Audio Mixdown), musel jsi ten master FX slyšet i při přehrávání, protože jinak by se ti nedostal ani do mixdownu.

P.
pavlii
Moderátor

Zpět na Cubase / Nuendo