Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Soundevice Studio

Re: Soundevice Studio

Příspěvekod Amorph » 20 bře 2010 15:12

carloff: ok, jestli rikas originalita tomu, ze misto kopirovani osmdesatek kopirujes padesatky. Ale jo, je to hlavne o vkusu. Tim, ze odbornost neni argument jsem chtel rict, ze je zbytecny u esteticky zalezitosti vytahovat odbornost navrhu, kdyz se oponentovi navrh proste nelibi;)
Amorph
Moderátor

Příspěvekod carloff » 20 bře 2010 15:36

Ale ja nekopiruju studia z 50 let:) ty vypadaly prece uplne jinak---to se nebudem hadat:)
delame uplne novy,ktery pouze vyuziva designu 50-60 tych let..
kaplicky taky delal stavby s prvkama 50-60 let(tzn tzv organicky design) a reknes o nem ze50- 60ta leta kopiruje?
Design studii z 80tek a 90tek vidis vsude kam se podivas---proste snaha byt STANDARD..
To mne nebavi...

Ja tu odbornost nevytahoval kvuli nejaky opozici, ale aby bylo jasne dano, ze ten interer nedelal,nekdo, kdo mel na gymplu vytvarku, ale nekdo, kdo dela bezne interiery prestiznich staveb po cele Evrope a byl nekolikrat ocenen designerskymi (evropskymi ) cenami... Ale ono je to fuk...zvuk to nejak nevylepsi:)))..podstata je, ze mas samozrejme plne pravo, aby se ti to nelibilo:)takze
peace !
Naposledy upravil carloff dne 20 bře 2010 18:01, celkově upraveno 1
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
www.boriscarloff.com | www.soundevice-studio.cz
carloff
Profesionál

Příspěvekod ReaktoplazmAR » 20 bře 2010 16:30

mne tie biele stoličky na pozadí tých absorbčných panelov pripadajú ale totálne ako pisoare v tescu na kachličkách..
sory :wink: , to píšem ale len preto že závidím.., hlavne nech sa študiu darí prajem..
ReaktoplazmAR

Příspěvekod carloff » 20 bře 2010 16:33

Hehe :)) trochu i jo:))))
dekuju! :wink:
carloff
Profesionál

Příspěvekod matucha » 20 bře 2010 17:42

jo... soundsquare ma snad jako jedinej normalni interiery
matucha

Příspěvekod carloff » 20 bře 2010 17:46

Souhlasim
carloff
Profesionál

Příspěvekod Wohma » 20 bře 2010 18:33

carloff píše::))Vetsina techhle designivych veci jsou klasiky z 60tych let,tzn 50 let stare- takze se zrejme se zas ten design tak neokoukal, kdyz vidim tu reakci..Jde jen o vkus .Jestli mas jiny mas na to pravo-nikomu se nemusi libit vse- ale mluvit o zidli Pantonce a Arne Jacobsenu jako pomijivym designu je totez jako rict o Fillovi, ze je to mazanice--ukazuje to jen neznalost zakladnich kontextu
Bila je drzak:) Mam rad cistotu ve tvarech a v designu i v barvach...

Jenze tohle budou hodnotit klienti, kteri v 90% ten kontext znat nebudou. Nezapominas na to trochu? :)
Wohma

Příspěvekod carloff » 20 bře 2010 18:51

No posledni co tady byli, tak si vzali kontakt, kde se da ta moje pohovka koupit:) Vazne.:)
Jinak si myslim, ze dulezite je, ze mame jasny nazor, jak to ma vypadat, klientum ( ja to slovo nemam rad od te doby, co moje byvala pritelkyne pouzivala tohle oznaceni pro mentalne postizene, ktere vyucovala v ustave arteterapii, takze kdyz se tady mluvi o klientech, tak to ve mne vyvola takovy komicky presah,protoze si predstavim treba ty mongolky v sedacce u mixu treba u Jirky, kdyz rika moji klienti ) je jen jasne ze v takovem zadnem podobnem studiu nikdy nebyli, takze je to spis dobra image..
Naposledy upravil carloff dne 22 bře 2010 11:47, celkově upraveno 1
carloff
Profesionál

Příspěvekod Wohma » 20 bře 2010 18:54

Tak jasne, je to tvoje vec, ale ten vicemene konzervativni design velke casti (vetsiny?) studii ma podle me prave ten duvod, ze sice asi malokoho nadchne tak, aby si vzal kontakt na vyrobce sedacky, ale zas v podstate nikomu nebude vadit. Nejit s davem je vzdycky dvousecna zbran :)
Wohma

Příspěvekod Ivo » 20 bře 2010 18:58

Já nevím, myslím že klienty asi spíš zajímají jiné věci ve studiu než sedačky. Já kdybych šel do studia tak mě bude zajímat jakou mají akustiku, na co budou nahrávat, kdo bude nahrávat a tak ..
Ivo
Moderátor

Příspěvekod carloff » 20 bře 2010 19:18

taky myslim:))
jeste jsem neslysel, ze by si nekdo vybral nebo nevybral studio kvuli interieru...na druhou stranu da se tim krasne odlisit od zaplavy jinych...
carloff
Profesionál

Příspěvekod Ivo » 20 bře 2010 19:36

Nejdůležitější asi je aby se to líbilo tomu, kdo tam tráví nejvíc času ... A když si pak třeba někdo po čase vzpomene - tohle jsme dělali v jednom studiu kde měli děsně extravagantní sedačky :) tak to bude fajn ... něco aspoň v mysli utkvělo :wink:
Ivo
Moderátor

Příspěvekod Pytkin » 20 bře 2010 20:31

Carloff: píšeš že sa ti páči len soundsquare. Avion sa ti nepáči? Videl som len fotky na webe, ale dosť sa mi to páči.
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod carloff » 20 bře 2010 21:46

Avion znam jen ten stary....mrknu na to..
carloff
Profesionál

Příspěvekod Kermitak » 20 bře 2010 22:06

Ivo píše:Já nevím, myslím že klienty asi spíš zajímají jiné věci ve studiu než sedačky. Já kdybych šel do studia tak mě bude zajímat jakou mají akustiku, na co budou nahrávat, kdo bude nahrávat a tak ..

Kdyz se kapela neciti utulne, projevi se to na produkci. Samozrejme ze lidi a vybaveni jsou dulezita slozka, ale pokud bych sel nekam nahravat, tak pocit z prostredi by mel na vyber taky nezanedbatelny vliv a pokud bych se tam necitil dobre (coz bych se tady necitil, ale je to samozrejme jen muj osobni pohled), sel bych jinam, protoze tady bych to nedal na 100%.
Ale jinak samozrejme gratuluju, je prima si plnit sny; akustiku rezie i vybaveni uz jsem chvalil na miste ;)
Kermitak
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Hudební projekty