Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Soundevice Studio

Re: Soundevice Studio

Příspěvekod carloff » 20 bře 2010 22:14

Avion je peknej..libi se mi.Ale soundsquare furt vede.

K produkci- nemam rad kdyz se kapela poflakuje po studiu, pokuruje a kritizuje toho chudaka, co nahrava...ve studiu by mel byt odpovedny clen kapely, ten kdo nahrava a zbytek muze zustat doma, nebo se prochazet po meste...

Jinak jsem jeste nedelal kapelu, ktera by nebyla nadsena z prostredi v novem studiu.A ty, ktere budou tak ovlivnene tim ,ze se jim to nebude libit-ze nedovedou podat profesionalni vykon, snad ani delat nechci :wink: koneckoncu maji volbu oni i ja :wink:
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
www.boriscarloff.com | www.soundevice-studio.cz
carloff
Profesionál

Příspěvekod Kermitak » 20 bře 2010 22:32

[joke]Je to samozrejme tvoje vec, ale v tom pripade bys hypoteticky prisel treba o takovy Radiohead ;) Ale kdyz te takovy kapely nezajimaj, tak by to vlastne nicemu nevadilo ;)[/joke]
Kermitak
Moderátor

Příspěvekod carloff » 20 bře 2010 22:37

:)) hypoteticky ano..realne asi tak, jako ze mi zitra vola Madonna:)
Ja si rad zatim vystacim s kapelama z Nemecka:)
carloff
Profesionál

Příspěvekod ECSON WALDES » 20 bře 2010 22:55

tyjo v souctu dost tvrdy nazory na tvuj interier

Bilou vnima asi kazdej jinak, neni to ani moje barva. Pro me je chladna, neosobni. Na zvuk studia to samo nema vliv, ale nejak to pak podvedome pusobi. Pro prijemny prostredi kde se maji lidi cejtit dobre preferuju za sebe prirodni mekou utulnou barvu, jen muj nazor. Kazdopadne z toho jak tu ty bily veci popisujes, cejtim spis tvoji nutkavou pozu o sobe neco rikat, nez nejaky esteticky citeni ci vkus. A kdyz pises ze to je prece drahy a coby ekvivalent u47, tak tim jen budis dojem, ze to mas spis pro ten pocit nez ze by se ti to libilo. Proto to tam mate asi takovej strakatej kočkopes. Ale urcite jak rikas, hlavne kdyz jsi s tim spokojen. To je bez debat. Kazdej si svy prostredi voli tak aby mu vyhovovalo.
Majitel studia, mix & mastering
www.biotech-studio.com | www.bandzone.cz/ecsonwaldes
ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvekod carloff » 21 bře 2010 03:04

ECSON WALDES píše:tyjo v souctu dost tvrdy nazory na tvuj interier

Bilou vnima asi kazdej jinak, neni to ani moje barva. Pro me je chladna, neosobni. Na zvuk studia to samo nema vliv, ale nejak to pak podvedome pusobi. Pro prijemny prostredi kde se maji lidi cejtit dobre preferuju za sebe prirodni mekou utulnou barvu, jen muj nazor. Kazdopadne z toho jak tu ty bily veci popisujes, cejtim spis tvoji nutkavou pozu o sobe neco rikat, nez nejaky esteticky citeni ci vkus. A kdyz pises ze to je prece drahy a coby ekvivalent u47, tak tim jen budis dojem, ze to mas spis pro ten pocit nez ze by se ti to libilo. Proto to tam mate asi takovej strakatej kočkopes. Ale urcite jak rikas, hlavne kdyz jsi s tim spokojen. To je bez debat. Kazdej si svy prostredi voli tak aby mu vyhovovalo.

Jirko :)
Jsem moc rad, ze se to zrovna Tobe nelibi:)fakt.
Mas plne pravo si myslet co chces :wink:
PS: Tvuj prispevek moji manzelku neuveritelne pobavil:)diky :D
carloff
Profesionál

Příspěvekod dendy » 21 bře 2010 11:42

ako mne sa to paci a dost, konecne nieco "ine" ako sedy priemer :) tie 3 biele "pisoare" je ultimatna sranda :)) paradne su tie 2 "gauce" na sedenie.. a stol no comment.. paradicka.. cele sa mi to DOST paci :-)

este paradna je ta Y lampa v rohu pri radiatore ..
dendy

Příspěvekod carloff » 21 bře 2010 11:46

carloff
Profesionál

Příspěvekod 120BPM » 21 bře 2010 12:28

V tom designu se samozrejme taky vychazelo z toho co tam uz bylo a muselo tam zustat. Myslim, ze to, jak se ten prostor ozivil a "zmodernizoval", je neuveritelny. A ted nemluvim jen za sebe, nebo nas dva, ale za ty lidi, kteri u nas nahravali a libilo se jim tam. Na druhou stranu, neexistuje nic co by se libilo vsem. Vyjma me samozrejme. :oops: V cem se asi tady shodnem je fakt, ze to vybaveni studia je v celku slusne a na tom zalezi nejvic. :lol: Aspon muzikantum.
Mac Pro "Nehalem" Quad-Core 2.66GHz, 10GB RAM, Mac OS 10.10.2, Pro Tools HD 9.0.6, Logic Pro 10.0.0, MOTU 828 MK2
120BPM

Příspěvekod boolocks » 21 bře 2010 12:44

Ono stačí trochu zagooglovat a najdeš jaký barvy, a jak působí na většinu lidí....
Myslel jsem, že se to na těch arch. školách učí taky :-)
Nic proti ženě, ale z těhle škol padají ročně hromady a hromady lidí a jen málokdo dělá dobře - to je stejný jako v každym jinym oboru :-)

Když se mrknu na jiný studia a porovnávám to, tak tohle vypadá fakt splácaně - někde byl bílej stůl, tak ho sem šoupnu..měli ve slevě koberec, sice tam barva nepasuje, ale šoupnu ho tam....po taťkovi zbyla mořená barva ve sklepě, tak proč ji nepoužít :-D
boolocks

Příspěvekod carloff » 21 bře 2010 12:54

Boolocks: Moc dekuju, poprosim Te , jestli bys mne neposlal Pm a nenavrhl bys nam nejake pekne reseni interieru, vypadas, ze jsi skutecny odbornik na interierovou architekturu ..moc si toho vsichni vazime :)
ne tohle nebudu komentovat :D kdybys alespon umel cist:)
carloff
Profesionál

Příspěvekod boolocks » 21 bře 2010 13:14

však jsi psal, že to bylo za běhu :-) Já jen potvrzuju fakt, že to i tak působí :-)

Jinak o interiérech samosebou nic nevim - ale selskym rozumem dokážu říct, zda se mi něco líbí, nebo ne :-)
boolocks

Příspěvekod boolocks » 21 bře 2010 13:16

a ještě si neodpustím dotaz? ty jsi fakt dal takový prachy za ty židle? :-) To vypadá jako prah obyčejnej studenej plast, nebo se pletu? :-)
boolocks

Příspěvekod carloff » 21 bře 2010 13:29

psal jsem za behu studia:) ne ze jsme behali:) a ze stul je treba delany na miru:) ale to je fuk:)
ja ti tvuj nazor neberu:) jen vim presne odkud vitr fouka:)))
zidle je sklolaminat ne plast.
carloff
Profesionál

Příspěvekod SoundsFine » 21 bře 2010 14:16

Takže další "tleskací" téma?
Myslel jsem, že negativní reakce budou pro Tebe poučením a větší inspirací do budoucna, než jen pouhé plácání po zádech.
Každopádně z reakcí lidí vidíš, že názory na interiér jsou velmi rozporuplné až krajní.

Na mě to působí strašně malinký, takový přeplněný pokojík. Když si představím, že tam jsou dva, tři lidi... no nevím, nevím.
Máte zde klimatizaci nebo recyklátor vzduchu?
Vybavení a stůl je krásný. Jen škoda, že je bílý. Ale když se ti to líbí, proč ne?
Naposledy upravil SoundsFine dne 21 bře 2010 14:23, celkově upraveno 1
SoundsFine

Příspěvekod jackies » 21 bře 2010 14:19

SoundsFine píše:Takže další "tleskací" téma?

:)
Teď jsem chtěl napsat něco v podobném duchu.
Jak jsou ty debaty všechny tak dvojsečné :wink:
jackies

PředchozíDalší

Zpět na Hudební projekty