Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Soundevice Studio

Re: Soundevice Studio

Příspěvekod 120BPM » 21 bře 2010 14:39

SoundsFine píše:Takže další "tleskací" téma?
Myslel jsem, že negativní reakce budou pro Tebe poučením a větší inspirací do budoucna, než jen pouhé plácání po zádech.
Každopádně z reakcí lidí vidíš, že názory na interiér jsou velmi rozporuplné až krajní.

Na mě to působí strašně malinký, takový přeplněný pokojík. Když si představím, že tam jsou dva, tři lidi... no nevím, nevím.
Máte zde klimatizaci nebo recyklátor vzduchu?
Vybavení a stůl je krásný. Jen škoda, že je bílý. Ale když se ti to líbí, proč ne?

jak jsem napsal o par prispevku vys, vychazelo se z toho co uz bylo dany. Pristavovat v tomhle pripade uz jaksi neslo i kdyz rada je to hezka, ale s ohledem na skutecnosti ji asi nikdo neoceni. Myslim, ze na produkci toho studia je ten prostor minimalne dostatecny. Je tam samozrejme recyklace vzduchu, je to totiz navic pod zemi. Tenhle fakt tady mozna jeste nezaznel. Byl jsem se parkrat podivat na mix Post it a rozhodne mi neprislo, ze by se tam ty lidi nevesli. Rozhodne to neni velky studio. To proste neni. :) Ale zas je nase! Skoda jen, ze se ta debata zasekla na vzhledu. I kdyz ten je samozrejme taky dulezitej.
Mac Pro "Nehalem" Quad-Core 2.66GHz, 10GB RAM, Mac OS 10.10.2, Pro Tools HD 9.0.6, Logic Pro 10.0.0, MOTU 828 MK2
120BPM

Příspěvekod hombrefeo » 21 bře 2010 15:32

OT jak prase..... prominte mi vsichni....

je zajimave, jak i na takovem foru zamerenem na techniku, jako je ezone, lze dostat ve velmi kratkem case i nekolik lekci psychologie.
je to krute a uzasne zaroven. jedine, co me nechava klidnym je to, ze se to odehrava nekde za kopecky...
zavist a pokrytectvi jdou pekne spolu a jeste se drzi za rucicky...

jinak vsem co nechali kus sebe v techto narocnych projektech drzim palce, at se v te zaplave reakci at pozitivnich ci negativnich neutopi.
a zaroven trochu soudnosti kazdemu z nas.
mlceti znamena zlato...
hombrefeo

Příspěvekod biscuit » 21 bře 2010 16:00

ja bych te poopravil - uprimnost rovna se zlato
s mlcenim se ti muze stat, ze ti kamos vrazi kudlu do zad
biscuit

Příspěvekod carloff » 21 bře 2010 19:08

SoundsFine píše:Takže další "tleskací" téma?
Myslel jsem, že negativní reakce budou pro Tebe poučením a větší inspirací do budoucna, než jen pouhé plácání po zádech.
Každopádně z reakcí lidí vidíš, že názory na interiér jsou velmi rozporuplné až krajní.

Na mě to působí strašně malinký, takový přeplněný pokojík. Když si představím, že tam jsou dva, tři lidi... no nevím, nevím.
Máte zde klimatizaci nebo recyklátor vzduchu?
Vybavení a stůl je krásný. Jen škoda, že je bílý. Ale když se ti to líbí, proč ne?

jestli sis nevsiml, tak se nerozciluju, nenadavam a dokonce kazdemu pisu, ze ma pravo na svuj nazor.narozdil od jinych:)
Ale jsou lide tady na foru, od kterych neberu jejich nazor jako relevantni, protoze za nim je neco jineho nez objektivni zhodnoceni skutecnosti...
nebudem si nalhavat,ale jsou tu proste dve skupiny lidi , ktere spolu kamaradi a ktere se navzajem moc nemusi...plus par neutralu...

Je takove stare prislovi:
Kdyz te pochvali nepritel, zamysli se,neco jsi udelal spatne.. :wink:
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
www.boriscarloff.com | www.soundevice-studio.cz
carloff
Profesionál

Příspěvekod galod » 21 bře 2010 21:08

Jedine co sa mi na tom celom /EW vs BC/ pripada neuveritelne zabavne, je ze ako nesikovne sa obidvaja snazia schovat ten jed ktory tecie z ich slov.
galod

Příspěvekod biscuit » 21 bře 2010 23:43

carloff píše:...plus par neutralu...

ja jen doufam, ze tech tu neni jen par ;)
biscuit

Příspěvekod Vlad » 22 bře 2010 02:02

jen takovej lehkej OT: moje zkusenost pravi, ze vse, na co reagujeme je nase zrcadlo . . . . at se nam to libi nebo (a to vetsinou) ne.
A jelikoz se nam to zrcadlo nelibi, tak ho zacneme posuzovat. Pritom se staci zamyslet a rict si . . o co mi jde? Nelibi se mi to studio, ty zidle, lampa, ze mu to funguje, dela co ho bavi? Kolikrat jsou to docela bizarni (nevim ani jak se to pise) zamery . . . . konec OT

Urcite nejsem sam, kterej by si rad nahral desku jak u EW tak BC nebo IS. A nic na tom nezmeni sklolaminatovy gauciky nebo bilej stul.

Taky doufam, ze kdyz sem davate fotky ze svejch studii, nejste takovy masochisti a nerikate si (parafrazovanou) vetu . . . . . .
" . . . jeeee, to zas bude na ezone nablito . . . " :)

Toz shrnuto secteno, at se dari a mas z toho dobrej pocit (rozumej prasule) :mrgreen:
Vlad

Příspěvekod Wohma » 22 bře 2010 02:28

Neda mi to a musim zareagovat. Nekteri se pozastavujete nad tim, ze se tady mluvi o vzhledu studia, ale carloff sem puvodne nahodil jen fotky, tak o cem jinym by se tu melo mluvit? :)
Chapu to, jako ze se chce jednak pochlubit a pripadne si o tom interieru povykladat, ale bez vyjadrovani i tech negativnich nazoru nemuze nikdy nastat zadna konstruktivni diskuze - samozrejme za predpokladu, ze nazory jsou vyjadrovany kultivovane a neutocne, coz v mnoha pripadech neplati :D

Ja myslim, ze nikdo nepochybuje o tom, ze si to tam borci zaridili tak, aby se tam citili dobre, a asi nikdo nebude polemizovat s tim, ze se tam musi citit dobre predevsim oni. Rozhodne ale podle me neni spatny z carloffova hlediska mit predstavu o tom, co si bude beznej clovek neznalej interierovyho designu myslet, preci jen jde o komercni zalezitost, ne?

Podle me zas delate z komara vola. Kdyby se tu rozjela debata o gearu, kterej ve studiu je, tak by zas jeden kritizoval, ze vetsina lidi, co tady debatuje, ty vsechny veci doma nemela a tudiz vi hovno, druhej by zas nadaval, ze bez ukazek nebo blind testu je to akademicka diskuze, treti by rikal, ze stejne dobry nahravky se daji delat na Behringeru, a ctvrtej zas, ze tam jsou jeste moc levny veci a ze to zvukove asi nebude nic moc, protoze tam proste chybi vec XY. Koukam, ze jsem jeste zapomnel na "Dalsi tleskaci tema?" a evergreenovy "Tak uz bychom mohli prestat kecat a zacit delat hudbu" :D
Wohma

Příspěvekod jackies » 22 bře 2010 02:56

Jsem Švýcarsko.

Neutrálně k tomu designu :
Mě se to nelíbí. Nemám z toho dobrý pocit vcítím-li se do role majitel, tak i zákazníka.
To studio podle mého názoru nebylo designováno jako celek, nebo bylo, ale nějakým "ulítlým" designérem.
Ano, stůl je samostatně pěkný, samotná židle u pultu i samotně ty bílé, samostatná pohovka, obložení, vše pěkné a možná i funkční a pohodlné ....., ale dohromady to na mě dělá také dojem kočkopsa.
Ten stůl je tam v tom "dřevěném" obložení jak Kaplického knihovna na Hradčanech. Ale světově uznávaný Kaplický by řekl : nádhera !

Neutrálně k řečem o tom designu :
To, že je něco od uznávaného Pepíka, že tohle má na svědomí Franta, a Jožo dělal design pro Brďu a za to dostal nějaké ocenění od Franty a není nad postel od Džonyho protože se viděl s uznávaným Pepíkem a má jí i Sergej...... vůbec nic neznamená.
To pro mě osobně není vůbec NIC, o co bych se zajímal, a HLAVNĚ co bych na tom vyzdvihoval a tímto nějak obhajoval a vysvětloval.

Tam chodit nahrávat a "kochat" se asi ulítlí designéři nebudou viď ?

Tak další názor do sbírky od normálního potencionálního zákazníka.
O cajku psát názor nemusím, i když, abych zůstal v kritice na můj vkus až zbytečně "překvalitníno" :wink:
jackies

Příspěvekod 120BPM » 22 bře 2010 08:00

jackies píše:O cajku psát názor nemusím, i když, abych zůstal v kritice na můj vkus až zbytečně "překvalitníno" :wink:

:mrgreen: Tak snad abychom ubrali. :mrgreen:

A jeste jako potencionalnimu zakaznikovi. Slibuji, ze kdyz se rozhodnes u nas tocit desku, vymenime ve studiu vsechen nabytek a kvalitni gear odsud osobne odnesu pryc. :wink:
Mac Pro "Nehalem" Quad-Core 2.66GHz, 10GB RAM, Mac OS 10.10.2, Pro Tools HD 9.0.6, Logic Pro 10.0.0, MOTU 828 MK2
120BPM

Příspěvekod kexik » 22 bře 2010 08:34

znervoznujuce farby... tiez by sa mi tam dobre nepracovalo, i ked vzdy zavisi skor od toho kto macka knofliky nez od farieb
kexik

Příspěvekod carloff » 22 bře 2010 09:52

Ja jeste doplnim k tem barvam:
Jedina moznost jak rozsvitit to studio, v kterem byly uz takhle danne drevene obklady a akustika , bylo necim bilym.Pokud by tam nebyla nejaka velka bila plocha ,tak to bude tmave tak, ze se muzu leda jit picnout.Uz jsem zazil, ze jsem mel studio ve sklepe, kde bylo vsechno tzv. teplyma barvama, a delalo se mi tam hrozne.Ted je studio pekne svetle, ja mam tenhle design fakt rad a kapely stejne chodi za mnou a ne jestli tady mam sklolaminatovou zidli.Chodily za mnou i do toho tmaveho sklepa BTW.
zakladni je, ze mame dost prace i bez toho, ze by kdekoliv na netu byly fotky a propagace na studio...dneska opravdu lidi chodi za tim kdo jim to ma udelat, a ne za studiem...
Rad pozvu kohokoliv na navstevu, aby se mrkl a myslim, trochu zmeni nazor...
kazdoapdne diky i za negativni ohlasy :wink:
Naposledy upravil carloff dne 22 bře 2010 10:01, celkově upraveno 1
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
www.boriscarloff.com | www.soundevice-studio.cz
carloff
Profesionál

Příspěvekod biscuit » 22 bře 2010 09:55

jackies píše:Ten stůl je tam v tom "dřevěném" obložení jak Kaplického knihovna na Hradčanech. Ale světově uznávaný Kaplický by řekl : nádhera !
tady je videt, ze 1) neumis cist a 2) ze si vymyslis o nekom, koho's neznal
biscuit

Příspěvekod Ivo » 22 bře 2010 10:43

No nevím, já jsem tam párkrát byl a toho nábytku jsem si pořádně všiml až teď na těch fotkách, na místě to tak nějak není až tak nápadné a celkem přirozeně mi to splynulo s prostředím ...
Ivo
Moderátor

Příspěvekod macceba » 22 bře 2010 14:32

Ciao,

milí tleskači i flameři, jestli můžu pár slov podle těch několika málo fotek, tak podle mě je to úplně normální komerční studio svý velikosti, kde v podstatě jen stůl, židle a pohovka jsou tak nějak "nadesignovaný". Šedej Sonnit a tak nějak podobnej modrozelenej koberec máme u nás taky - že by se Sonning potřeboval zbavit letitejch zásob :lol:, noo spíš to bude tak nějak standart, kterej teda Mr Carloff nemusí, ale jestli se dobře pamatuju, bylo nám tenkrát od architekta Sonningu taky vysvělteno, jaké barvy jsou dobré pro dlouhodobou práci ve zvuk. studiu. Bílej Stůl mi vůbec nevadí, je dost sexy, ale ty židle se mi ale naopak vůbec nezdaj.... pan zvukař si sedí v pohodlíčku na pěkné sesli, ale chudák zákazník ( ani ne tak muzikant, ten stejně bude přebíhat, ale co třebas nějaký ten producent, pán v letech) si podle mě po 1-2 hodinách zatouží po ne sice takhle pěkně leskle židličce, zato po něčem pohodlnějším. Taky v takhle nastavení architektůře dvakrát víc vynikne bordel, co tam zatím pánové maj...... a co je teda pro mě "eklhaft" to jsou tedy ty bílé dveře, mezi režií a recording roomem...... teda to mě přímo brrrrrrrrrr.............................. ale jo,......máte to vcelku pěkný :D

Marťas
macceba

PředchozíDalší

Zpět na Hudební projekty