Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Korg chysta remake ARP Odyssey !

Re: Korg chysta remake ARP Odyssey !

Příspěvekod biscuit » 12 bře 2015 19:12

o duvod vic usporadat sraz! :-)
biscuit

Příspěvekod lavender » 12 bře 2015 23:16

velmi mnam :) tiez ho strasne stem, ale ten biely s tymi veselymi farebnymi cudlikmi :)
lavender

Příspěvekod a.tom.x » 18 bře 2015 21:11

hudební zločin na ARP ... příšernost :(

Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com
a.tom.x

Příspěvekod m4x » 18 bře 2015 22:28

Ono se stačí mrknout na jeho další přeslazený videa, malinko ten jeho hudební vkus nechápu.
m4x

Příspěvekod a.tom.x » 19 bře 2015 09:16

No studio má natřískaný hromadou skvělých věcí, ale výsledek je teda peklo. Nicméně jako obvykle na youtube je to samý bravo komentář :)
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com
a.tom.x

Příspěvekod biscuit » 19 bře 2015 10:24

tak to je jasny, mainstream vkus preci vsichni zname (kde je ten blici smajlik?)
edit: Obrázek
biscuit

Příspěvekod m4x » 19 bře 2015 10:32

V jeho rukou ten gear ztrácí význam. Kdyby používal VSTička, znělo by to ve finále stejně, a youtubeři by spamovali bravo komentáře zvesela dál. Ona ta jeho podivná pseudotajemná strnulá póza ve videích, kde se objevuje o lecčem vypovídá:)

Tenhle týpek má použitelný dema...
m4x

Příspěvekod Pytkin » 19 bře 2015 10:41

ja nechapem preco vas to tak irituje .. chlapec si kupil hardware a ma z neho radost .. preco ho musite hejtovat ? ta jeho ukazka je naporadku .. su ludia , ktorym sa to lubi ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod dendy » 19 bře 2015 11:07

tiez trochu nechapem ten hejt .. takuto hudbu nepocuvam.. ale je spusta ludi ktorym sa to paci.. aj z tej ukazky pocut ze arp hra pekne .. ja mam rad dema ktore su kvazi kompletny track kde clovek pocuje ako dany syntak znie v kontexte z dalsimi vecami v mixe, ked aj tie dalsie veci su z toho isteho syntaku.. bez ohadu na to ci sa mi zaner paci alebo nepaci .. take tie krutiscke onanie na 1 sice maju nejaku vypovednu hodnotu tiez , ale mna az tak velmi zase nebavia .. preto ani ja sam take moc nerobim, vzdy sa radsej snazim spravit aky-taky koncept jednoducheho tracku ..

pre mna uplne najlepsie demo Karpu (a mam pocit ze uplne najlepsie demo na syntak vobec co som kedy pocul) je ten track co som sem pastol pred par prispevkami..
dendy

Příspěvekod m4x » 19 bře 2015 11:19

To, že je to peklo neznamená, že mu ten hardware nep?ejeme. Vidím analogii s hi-end gearem ve studiu. Jedna v?c je ho mít k dispozici, a druhá dokázat využít to co nabízí na 100%. Dost možná by t? taky iritovalo, kdybys vid?l nabitý studio hi-end gearem, a výsledek by neodpovídal tomu, co ve studiu vidíš.

Poslechni si t?eba z poslední desky CAMOUFLAGE nekomprimovaný track LAUGHING (poctivá n?mecká oldskool) a nem?žeš nedostat chu? sko?it se porozhlídnout na Ebay po n?jakým vintage kousku a smazat (ani ne odinstalovat) z HDD pluginy;) Dob?e naprogramovaný A a DA synths nepot?ebují p?eslazený bezpohlavní mix.
Naposledy upravil m4x dne 19 bře 2015 11:59, celkově upraveno 5
m4x

Příspěvekod countrymetalman » 19 bře 2015 11:42

teď to myslím fakt upřímně - taky plně souhlasím s předchozím dendyho komentem.
Za sebe, nekomentuju ty přidané modulační efekty ani italodisco - v podobným duchu jsem sám taky hrával kdysi, dokonce se mnou pár let zpíval v italštině rodilý Ital (hlas ala Ramazzotti :) Ale i já z toho pořád slyším ten syrový analogový pure sound, kterej se mi nepodařilo nikdy dostat, a ani jsem v této pure analog kvalitě neslyšel z žádnýho sample/rompleru. Pouze podobný zvuky, někdy hodně podobný (Kurzweily a jiný top stanice), někdy spíše srandovní nebo spíš až k pláči (entry china workplastimitation nástroje...)
countrymetalman

Příspěvekod dendy » 19 bře 2015 12:12

m4x: to camouflage no mna by rozhodne k nicomu neinspirovali :-) vobec tam nepocujem nieco zaujimave (v zmysle analogovych syntakov), celkovo zvukom skorej naopak, take cele nejake 'zastrete' bez vyssich stredov a vysok mi to pride - to pre moje usi ma ozaj lepsiu vypovednu hodnotu to presladene demo na arp :-))) a to ako som povedal, hudobne ma mina jedno aj druhe ..

tak ako som koli tomuto demu
kupil Pulse2, tak koli hentomu co som tu pastol by som okamzite kupil Karp mat $$$ k dispozicii :-)
Naposledy upravil dendy dne 19 bře 2015 12:14, celkově upraveno 1
dendy

Příspěvekod biscuit » 19 bře 2015 12:13

Pytkin píše:ja nechapem preco vas to tak irituje ..

uplne ze stejnyho duvodu, jako kdyz si nekdo koupi pagani huayra a da na youtube video, jak s tim jezdi do 500m vzdaleny samoobsluhy pro 6 rohliku, zavinace a pet lahvacu.
biscuit

Příspěvekod m4x » 19 bře 2015 12:25

Hudebně je to peklo^2. To můžeme omlouvat i M. Davida:) Sledoval jsem aukci na Korga Monopoly, kterej skončil na nějakých 28 tis. Kč. Vzal bych ho spíš než ARPa, ale jde o osobní preference. Kdyby bylo na oba... Pulse 2 je za ty peníze prostě geniální, a byl by i kdyby stál 2násobek - Voyager desktop:)
m4x

Příspěvekod Pytkin » 19 bře 2015 14:21

m4x píše:Poslechni si třeba z poslední desky CAMOUFLAGE nekomprimovaný track LAUGHING (poctivá německá oldskool) a nemůžeš nedostat chuť skočit se porozhlídnout na Ebay po nějakým vintage kousku

tak konkretne tato ukazka vo mne teda nevzbudzuje absolutne ziadnu chut po analogu .. skor naopak .. zneje to jak z pluginov ..
biscuit píše:uplne ze stejnyho duvodu, jako kdyz si nekdo koupi pagani huayra a da na youtube video, jak s tim jezdi do 500m vzdaleny samoobsluhy pro 6 rohliku, zavinace a pet lahvacu.

OK .. Kazdy ma pravo na svoj nazor .. mne je uplne jedno , kto na com kupuje rohliky .. nebudem kvoli tomu pisat na internet dake prispevky ..
Pytkin
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Klávesy