Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Kurzweil PC3

Re: Kurzweil PC3

Příspěvekod gari » 19 říj 2016 14:21

Aj ja som song mode pouzival iba na vyrobu riffov a tie som potom pouzival v setupoch. Song mode pre mna predstavoval "nepriatelske" prostredie. Nemali sme sa radi :), bol som na neho totiz dusevne nesposobily a on to casto krat "ocenil" stratou neulozenych dat alebo inymi nevdacnostami :). Ak som robil nejaky song, tak po kratsich blokoch, ktore som si podla potreby kvantizoval, kopiroval, editoval hodnoty, eventy atd.. efekty isli vacsinou az na koniec. Automatizaciu ked tak po nahraní. Ale o zauzivanej workflow sa tu hovorit neda, lebo nejaka extra dlhodoba seriozna robota to nebola. Ak treba, radsej pouzivam iny sekvencer alebo DAW. Tiez by ma uprimne zaujimalo, ci niekto v tom robi a ako to vypada...
gari

Příspěvekod 48cube » 21 říj 2016 16:33

dalen píše:Na Youtube sú tutoriály kde Jordan Rudess prezentuje Song mode v K2500 a K2600. Väčšina funkcií je tam zhodná s PC3.

Diky za pripomenuti tech videii, kdysi jsem videa shlidnul. Je cas si dat refresh.
Pro referenci sem hodim odkaz na Song Mode cast Rudessova tutorialu.
48cube

Příspěvekod Benqo » 24 říj 2016 09:52

Ahojte,
nemáte niekto Barbove Keys of Gold? Zaujímajú ma hlavne akustické piána, lebo vo videách má ukážky len troch (spolu ich je 8). Čo si o tých piánach myslíte? Nemáte niekto zvukové ukážky aj tých ostatných pián? Nech viem, či sa mi to oplatí kúpiť :)

(ešte doplním, že som písal Barbovi, ale neozýva sa ... :( )
Korg Poly800 -> Roland JUNO-D -> Roland RD700SX -> Kurzweil PC3LE6v2
Benqo

Příspěvekod dalen » 24 říj 2016 19:24

Za pozornosť stoja clavinety, ale akustické a elektrické piána nedosahujú kvalitu ani toho čo má PC3 v základnej výbave.
dalen

Předchozí

Zpět na Klávesy