Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Virus Ti2 problém zkracování not

Virus Ti2 problém zkracování not

Příspěvekod Poklop » 13 dub 2016 11:16

Zdarec, to, že je Ti občas mimo timming mi až tak nevadí ale občas se mi stane u nějakýho projektu, že se mi jakoby zkrátí noty i Virusu.
Jinak řečeno, jsou tam pořád ty samý ale normálně Virus hraje ty noty kratší (třeba místo 8min hraje 16tiny z hlediska délky noty).
Nevím jestli je chyba v Cubase 5 nebo ve Virusu. Když načtu projekt znova, tak to jede ok, dokud neudělám nějakou změnu, třeba přidám někde noty i v jiný stopě. Pak se najednou noty opět zkrátí. Jen u Virusu.
Když zmáčknu na Virus control tlačítko LIVE tak to hraje noty správně dlouhé ale s LIVE tlačítkem ON to nehraje správně v timmingu,

Nesetkal se s tím někdo??

Díky
Poklop

Re: Virus Ti2 problém zkracování not

Příspěvekod TOM-Thak » 13 dub 2016 17:16

Dela to i TI 1, ale na Mac mi to nedela, delalo to na win s cubase a musel sem vzdy restartovat DAW.
TOM-Thak

Příspěvekod Poklop » 13 dub 2016 17:19

Hm, tak díky, takže jsi to nevyřešil, on se ten problém i blbě vysvětluje. Docela by mě zajímalo čím to je.
Poklop

Příspěvekod biscuit » 13 dub 2016 18:37

ja jsem se s tim u jednicky teda nesetkal. obcasny nesynchronizace, to ale samozrejme znam, ale rekl bych, ze s tim tiosem, co ted mam (asi ten posledni) to docela slape, jak ma.
biscuit

Příspěvekod TOM-Thak » 13 dub 2016 19:54

Vyresil jsem to zmenou DAW a platformy :)) Ale v cubase me to zlobilo resp. mam pocit, ze od cubase 6.5 a novym Tiosu to uz pak nedelalo. Nebo jen hodne zridka. Nejvic se to stavalo, pokud jsem se snazil na viruse hrat pres midi keyboard. Pokud uz sme mel midi nahrane a nesahl jsem na klavesy s Virem, tak to slapalo.
TOM-Thak

Zpět na Klávesy