Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

N-kanálový sluchátkový zesilovač

N-kanálový sluchátkový zesilovač

Příspěvekod dJR » 07 lis 2016 12:21

Zdravím,

potřeboval bych pro muzikanty ve studiu míchat nezávislé odposlechy (cues). Cues nadefinuju v DAW jako konkrétní linkové stereo výstupy na audio interface. A pak bych měl představu, že tyhle linkové výstupy přivedu každý zvlášť na "N-kanálový sluchátkový zesilovač". Zatím mi stačí 2 kanály, ale klidně koupím "do zálohy" 4,6,8... představoval bych si provedení 1U rack, líbilo by se mi u každého kanálu knoflík pro hlasitost a LED bargraf vybuzení...

Pátral jsem a vypadá to, že všechny tyhle stroje mají buď jeden nebo dva main inputs a vy si u jednotlivých kanálů můžete max. přepínat main in A nebo B. Já bych potřeboval každý úplně nezávisle. Co mě kdo doporučí?

R.
dJR

Re: N-kanálový sluchátkový zesilovač

Příspěvekod Pytkin » 07 lis 2016 13:29

Ale neni lepsie mat N stereo sluchatkovych zosilovacov a do kazdeho privedies iny signal .. vyhodu vidim v tom , ze kazdy muzikant si ho da vedla seba a nemusia chodit niekde do stredu k jednemu N-kanalovemu ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod dJR » 07 lis 2016 13:53

Moje studijko nemá žádné takové dva body, které by dělila vzdálenost větší než je dvojnásobek běžné šňůry od sluchátek :-) Ale poznámka to je věcná, to jo :-)
dJR

Příspěvekod studiogain » 07 lis 2016 20:36

ten behringer je k použití, používaný i Ecsonem Waldes
studiogain

Příspěvekod dJR » 08 lis 2016 18:43

No teď jsem si všiml, že u některých těch zesilovačů se společnými vstupy A a B jsou i vzadu i Direct vstupy pro každý kanál... Takže ono bude z čeho vybírat nakonec.

Pak je tam taky Main Input Through, což by bylo dobrý, pokud bych teda do Main Input zapojil Main Output z audio interface a pak bych na Main Input Through napojil monitory. Nebyl by tu pak zádrhel, že ty levnější zesilovače by mohli v tomhle Through přenosu barvit zvuk (něco jako no-true bypass)? Bylo by to fajn, protože bych ušetřil jednu dvojici výstupů na audio interface.

Co myslíte?

Ecson Waldes? Nebyl to ten ropnej tanker co způsobil tu ropnou havárii u Aljašky?
dJR

Příspěvekod biscuit » 08 lis 2016 18:58

ne, to byl exxon valdez. jirka je nekdo jinej :-)
biscuit

Příspěvekod PELF » 08 lis 2016 20:37

dJR píše:No teď jsem si všiml, že u některých těch zesilovačů se společnými vstupy A a B jsou i vzadu i Direct vstupy pro každý kanál...

Nebo AUX IN pro každej kanál.
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS
PELF
Profesionál

Zpět na Studiové monitory, reproboxy, sluchátka