Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Novy Album

Novy Album

Příspěvekod Sabiani » 23 lis 2016 14:51

S kapelou Dirty Disco Rockers sme spachali novy resp. 1. album.
Tak popocuvajte a napiste nejake nazory
Sabiani

Re: Novy Album

Příspěvekod biscuit » 23 lis 2016 15:49

mistama mi to s mym vkusem uz trosinku koliduje, ale jinak docela prijemnej alternativni rock. ja bych bral vic funku uvnitr, ale to je jen moje subjektivni preference.

zvukove mi to prijde pomerne zdarile ukocirovany. zvuk se mi zda pevnej a konzistentni. libi se mi i takovyhle konzervativnejsi pojeti stereo sirky. jen mi to celou dobu tahlo vic doleva, coz mi prislo malinko neprijemny, ale ja jsem na to asi dost precitlivelej.

celkove ale palec nahoru ;-) tys delal mix a master, nebo mas prsty i v necem dalsim?
biscuit

Příspěvekod Sabiani » 23 lis 2016 16:49

No ja v tej kapele hram, resp. mam na starosti loopy, sample a nejaky ten noise.
Mix sa robil na niekolko etap, ale finalny mixdown uz som robil ja.
Master sme uz nechali na tomto typkovi:
http://www.onlinemasteringstudio.eu/
Sabiani

Příspěvekod Fractal » 23 lis 2016 17:56

jestli mám být za hnidopicha, tak já bych udělal to stereo celého alba úplně jinak, co se mi na tom nejvíce nezdá jsou ty loopy "přes celé podium", slušel by tomu více kompaktní zvuk, jako má třeba Stereolab, tedy všecky ty synthy a loopy, ty kompjuterové věci, by měly mít jasně vymezený prostor, ale dovedu si představit, že tohle je většině posluchačů asi šumák

master má dobrou barvu a 3D, ale je na mě až moc "hot"

dobrá práce, je fajn vědět co se tam u vás děje :)
Fractal

Příspěvekod biscuit » 23 lis 2016 18:12

evidentne jsem se na to stereo soustredoval uplne v jinejch mistech nez fractal :-) tam kde jsem to predtim checkoval, prislo mi to prave hodne hezky mono kompatibilni a neprefoukly. ja jsem prave vyznavacem neokazalyho nebo spis dokonce vylozene chudsiho sterea ;-)
biscuit

Příspěvekod Fractal » 23 lis 2016 19:12

to jsou jen detaily co závisí na vkusu a preferencích, mám rád široké stereo, ale tady bych to zkrátka viděl celkem dost jinak
Fractal

Příspěvekod Sabiani » 23 lis 2016 20:23

Diky za nazory.
Inak to co fractalovi vadi je podla mna to ze kapela sa nahravala naraz v jednej miestnosti a posprodukcia ako loopy, sample a synthy boli robene dodatocne.
Tym chcem povedat ze to je kapela a prirodzeny reverb miestnosti vs. electronica a umely reverb.
Teda aspon si myslim ze to bolo to co ti vadilo..
Sabiani

Příspěvekod Fractal » 23 lis 2016 21:13

mas recht, určitě to bude tím, alespoň částečně, prostě ty sample a synťáky jsou trošku jakoby mimo ten celek
Fractal

Příspěvekod gambler » 23 lis 2016 21:29

Celkom zaujimava hudba,hodne mi to pripomina Mogwai..Alebo lepsie povedane Mogwai na steroidoch :)
gambler

Příspěvekod Stan » 23 lis 2016 21:39

99% hudby posloucham pres predplaceny iTunes a mam standartne nastavenou maximalni hlasitost na ONKYO pres ktery jedu pracovni pocitac. Predtim jsem poslouchal album Bruno Mars co ted vyslo (nesmejte se tak) a pri prvnim spusteni tyhle skladby me to malem odfouklo i se zidli :) Podle me je to zbytecne hot.
Stan

Příspěvekod Fractal » 23 lis 2016 21:56

Stan píše:...Predtim jsem poslouchal album Bruno Mars co ted vyslo (nesmejte se tak) a pri prvnim spusteni tyhle skladby me to malem odfouklo i se zidli...

to byl trest!
Fractal

Příspěvekod Stan » 23 lis 2016 22:40

Poterbuju vedet co se deje, zvuk, producenti, mixing atd i kdyz to neni moje parketa, no . Predevcitem jsem napriklad poslouchal novou Lady GAGA :)
Stan

Příspěvekod Sabiani » 24 lis 2016 10:23

Jo, je to asi dost hot. Ale pre väcsinu posluchacov to je asi v poho. Neskolene ucho to vnima, ze cim hlasnejsie tim lepsie. Ved preto mame tie loudness wars..
A teraz si idem vypocut tych Mogwai ;-)
Sabiani

Příspěvekod jammix » 25 lis 2016 19:17

dobré .. je to presne moj štyl vkus na hudbu a nevadi mi nič ani na zvuku .. ak by sa uvolnilo miesto v kapele tak daj vedieť ja sice odmietnem ale aspon budem mať čo lutovať :D
trochu mi tam pripomenulo niečo andreja šebana a aj pinkflojdov :wink:
jammix

Příspěvekod bluerecording » 02 pro 2016 20:03

K zvukovej stranke - prevyskovane a panorama je kompletne posunuta {ak to bolo v mixe, mal vas na to upozornit mastering engineer}. Preco neprisiel Plachta vypocut a poradit sa trosku aj ze kam to dat mastrovat?
bluerecording

Zpět na Nové tracky