Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Prvotsky : Nice Places

Prvotsky : Nice Places

Příspěvekod Prvotsky » 02 bře 2017 10:27

Dokončil sem další věc - sem poměrně spokojen.

Co vy?

Enjoy nice places!
Prvotsky

Re: Prvotsky : Nice Places

Příspěvekod Jirka Štolfa » 02 bře 2017 10:46

Skvělý chill/minimal/background. Možná lepší mastering by to posunul dál(víc utáhnout basy a vykterslit prostor). Kdybys chtěl, tak mi pošli nekomprimovaný master, nezávazně bych to zkusil.
Jirka Štolfa

Příspěvekod Amorph » 02 bře 2017 11:01

super, pohoda
Amorph
Moderátor

Příspěvekod Prvotsky » 02 bře 2017 11:08

Diky - jasne. Myslim ze jsem jakztakz schopen dosahnout tam kam chci co se kompozice tyce, ale ovladnout mastering to je jeste prede mnou.. urcite ti to poslu. Bez meho masteringu a trochu to ztahnu at mas prostor. Diky!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Prvotsky

Příspěvekod tony9 » 02 bře 2017 12:48

Pak nahoď i tu masterovanou verzi.
tony9

Příspěvekod Prvotsky » 03 bře 2017 01:18

jasný - už se na tom pracuje..
Prvotsky

Příspěvekod biscuit » 03 bře 2017 09:58

parada! zrajes jako vino ;-) koukam, ze to ocenil i michal. jak ho znam, tak ses mu timhle trefil presne do jeho gusta :-)
myslis, ze bych mohl zkusit reedit? schvalne nepisu remix, protoze bych to opracoval jen zlehka (teda aspon podle prvotnicvh pocitu z poslechu celku). no a samozrejme, nesmis se na me zlobit, kdybych to nedotahnul, i kdyz tusim, ze tady to bude opravdu jen nekolikahodinove cviceni, takze by to dopadnout mohlo (teda jestli budes pro) ;-)
biscuit

Příspěvekod ZFarkas » 03 bře 2017 11:50

Mně to přijde jako solidní background soundtrack, ve smyslu nabídky podkladového doprovodného partu pro sólistu, ať už zpěváka nebo instrumentalistu. Super i jako jamtrack, zkouším si do toho impro na sólovku (pasuje mi tam nejvíc takový grunge lead zvuk) a na Mooga, a dá se, celkem inspirativní. Nebo to je myšleno už jako hotová skladba i takto bez melodické linky?
ZFarkas

Příspěvekod rastis » 03 bře 2017 12:01

prijemne pocuvanie, paci sa mi to, aj zvuky syntakov. co tam hra ? poctive analogove polyfony alebo chinatoys plastaky ?
rastis

Příspěvekod Prvotsky » 03 bře 2017 13:31

ZFarkas píše:Mně to přijde jako solidní background soundtrack, ve smyslu nabídky podkladového doprovodného partu pro sólistu, ať už zpěváka nebo instrumentalistu. Super i jako jamtrack, zkouším si do toho impro na sólovku (pasuje mi tam nejvíc takový grunge lead zvuk) a na Mooga, a dá se, celkem inspirativní. Nebo to je myšleno už jako hotová skladba i takto bez melodické linky?

:palec+: :palec+: super!! sem moc rád , že zrovna ty a takhle komentuješ muj track! Ano z mého pohledu jde o hotovou věc. Jde o takovou audio relaxaci. Jsem si vědom toho minimalsmu, ale já se zatím ve složitějších kompozicích nějak topil. Takže krok po kroku a zatím v mém případě platí, že méně je více.

Díky!
Prvotsky

Příspěvekod Prvotsky » 03 bře 2017 13:40

rastis píše:prijemne pocuvanie, paci sa mi to, aj zvuky syntakov. co tam hra ? poctive analogove polyfony alebo chinatoys plastaky ?

Díky Rastis!

Basa je poctivý monofonický moog minitaur. Acidová arpegio linka je intellijel atlantis+ metropolis.
Zbytek různé pluginy/samply. Například ten dub chord - je výborný preset z NI Massive. Tenhle plugin sem plně objevil až teď.
Prvotsky

Příspěvekod Prvotsky » 03 bře 2017 13:42

biscuit píše:parada! zrajes jako vino ;-) koukam, ze to ocenil i michal. jak ho znam, tak ses mu timhle trefil presne do jeho gusta :-)
myslis, ze bych mohl zkusit reedit? schvalne nepisu remix, protoze bych to opracoval jen zlehka (teda aspon podle prvotnicvh pocitu z poslechu celku). no a samozrejme, nesmis se na me zlobit, kdybych to nedotahnul, i kdyz tusim, ze tady to bude opravdu jen nekolikahodinove cviceni, takze by to dopadnout mohlo (teda jestli budes pro) ;-)

Díky moc!

urcite jsem pro a zlobit se nebudu 8) zjistim jak v abletonu udělat nějak jednoduše export jednotlivých stop a pošlu!
Prvotsky

Příspěvekod delay » 06 bře 2017 07:54

Baví. Je to fajn!
delay

Zpět na Nové tracky