Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Levne hardwarove efekty

Příspěvekod syncro » 16 zář 2007 13:56

EW: Jasná věc. MPX1 mě hodně baví a tu průzračnou a zároveň "přívětivou" barvu na něm docela doceňuji. Modulace mě víc baví odjinud, ale reverb je to hezký.

Saša
GunJah - www.gunjah.cz
syncro

Příspěvekod Acid Punk » 29 zář 2007 19:31

Peace.

Chtel bych se zeptat a mozna ze mi tady nekdo poradi nebo me dovede na spravnou stopu, potreboval bych jednoduchy delay mozno i s reverbem, nejlepe maly skladny prenosny a idealne i s moznosti jet na baterky, neni to podminkou, ale bylo by fajn kdyby mel maly odber proudu (pouzdro na baterky se k tomu uz da vyrobit).

Mam Behringer V-amp kytarovy efektovy nesmysl, ale ten si rozumi v napajeni jen s original dodavanym adapterem a pri zapojeni na cokoliv jineho prevazne jenom bzuci, pokud se rovnou sam nevypne. Takze tohle mrsitko je pro me nepouzitelne.

Predem dekuji za jakoukoliv reakci :)

Jenom na okraj dodavam, ze by bylo fajn kdyby tento hardwarovy efekt byl take levny :-)
Acid Punk

Příspěvekod rastika » 30 zář 2007 09:53

Zdar napada ma Alesis nanoverb alebo Wedge.
rastika

Příspěvekod Acid Punk » 30 zář 2007 13:33

Diky moc za tip, vypada sympaticky jeste pohledam ukazky a ceny z druhe ruky :)
Acid Punk

Příspěvekod Kermitak » 30 zář 2007 13:52

Zkus nejakou kytarovou krabku, ty byvaji na baterky. Treba neco takovyho:

http://www.behringer.com/DR400/index.cfm?lang=eng

Pripadne neco drazsiho (BOSS, Electro-Harmonix, DOD, ...)
Kermitak
Moderátor

Příspěvekod Pierre niko » 06 lis 2007 12:12

Prosim Vas, nevite nekdo, jestli jde u TC M-One pouzit Spdif vstup a analog vstup zaroven? Diky
Pierre niko

Příspěvekod Ctirad » 06 lis 2007 12:36

Zároveň ne. Můžeš vybrat buď jedno nebo druhé.
Ctirad

Příspěvekod Pierre niko » 06 lis 2007 13:06

Skoda, na SPDIF by se dal vyborne povesit vystup send kanalu z DAW a do analogu pichnout send z outboard suming mixu. To by nylo fajn. Neva. Ctirade, covece co na tu masinu rikas, predpokladam, ze to mas doma. Jednoduchost a moznosti editace, zvuk, kvalita krabice... Dik
Pierre niko

Příspěvekod Tudy » 07 lis 2007 17:26

Pierre niko píše:Skoda, na SPDIF by se dal vyborne povesit vystup send kanalu z DAW a do analogu pichnout send z outboard suming mixu.

Podobně to zapojeno sice mám, ale přepínám vstupy podle toho, který zrovna potřebuji. Míchat dohoromady vážně nejdou.

Jinak efekt je super a celkem šikovně se i ovládá. Ale na realističnější prostory raději používám Lexicon MPX500 (možná jen věc osobních preferencí)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: www.soundcloud.com/tudy-cz
Tudy

Příspěvekod PiKey » 11 pro 2007 02:28

Hutam si tak hutam nad SPL Stereo Vitalizerom, hladam hw na stereo obraz, vie mi niektory z uzivatelov potvrdit ci vyvratit kvalitativny rozdiel medzi tymto kuskom a napr, pluginom waves stereo imager a pod..?
Resp. nejaka alternativa k SPL?
PiKey
Profesionál

Příspěvekod Cyril » 11 pro 2007 09:49

PiKey: ma ho aum generator, rikal, je to neni lepsi nez pluginy, jen jiny (jestli si to spravne pamatuju)
Cyril

Příspěvekod bodyia » 24 kvě 2008 12:20

Helou, nemátě někdo pls manuál pro Sony DSP V77 nebo nevíte o něm? Nepotřebuju uživatelskej, ten mám, ale tu druhou knížku, kde je popis všech efektů a jejich parametrů. Mělo by to mít kolem 140 stran. Díky.
bodyia

Příspěvekod aum generator » 24 kvě 2008 13:19

PiKey: SPL Vitalizer mam rad kvoli tym (cievkovym) EQ co tam su + celkovo to moc pekne farbi zvuk (mam ten zlty / lampovy), ale zrovna na stereo obraz to mne osobne neprijde moc dobre pouzitelne...mam pocit ze to tym uplne najpreflaknutejsim (a niekedy nie moc safe) sposobom funguje / mam pocit ze ten stereo knob len z laveho kanalu odcitava pravy a z praveho lavy...(+ mozno to aspon rozdeluje signal a robi to len na vyskach a basy nechava tak). ja ten vitalizer pouzivam vela ale stereo knob mam vacsinou na nule, alebo ak, tak otoceny do prava len velmi velmi velmi jemne...
jihad on riaa & soza.
aum generator

Příspěvekod kexik » 24 kvě 2008 14:28

aum generator píše:PiKey: SPL Vitalizer mam rad kvoli tym (cievkovym) EQ co tam su + celkovo to moc pekne farbi zvuk (mam ten zlty / lampovy), ale zrovna na stereo obraz to mne osobne neprijde moc dobre pouzitelne...mam pocit ze to tym uplne najpreflaknutejsim (a niekedy nie moc safe) sposobom funguje / mam pocit ze ten stereo knob len z laveho kanalu odcitava pravy a z praveho lavy...(+ mozno to aspon rozdeluje signal a robi to len na vyskach a basy nechava tak). ja ten vitalizer pouzivam vela ale stereo knob mam vacsinou na nule, alebo ak, tak otoceny do prava len velmi velmi velmi jemne...

hehe, tak to robia vsetky analogove stereo imagery, ako inak by si to chcel spravit? otazka je, v akom frekvencnom pasme to robia, ako vyzera ta vyhybka a co to spravi s fazou toho signalu, co ma ostat mono. ale princip je spravny(musis subtrahovat suhlasny kanal z druheho kanala a ako inak to chces analogovo urobit, ako pricitavanim v protifaze). spickove riesenie je tak ako tak digital pre toto
kexik

Příspěvekod aum generator » 24 kvě 2008 14:37

kexik: no od SPL by som cakal nieco rafinovanejsie. napr dynamaxx kompresor od nich je velmi rafinovany.

ale tiez ma nic nenapada. ja by som si mozno zistil ze co z toho stereo signalu je mono zlozka, a tu by som si rozsekal frekvencne rozsekal a na dve casti (ktore by dokopy davali ten mono celkok) ((z obydvoch dal este do prec basy samozrejme)) a jednu odcital od laveho a druhu od praveho.

tym by som mal zarucene ze mi (povodne) mono zlozka neubudne, len sa mi rozhadze do priestoru. pri tom beznom postupe ti veci co su mono miznu, co mi neprijde fajn.
len rozmyslam ze ako to rozsekat na tie 2 casti - comb filtering urcite nie lebo by rozmrdal fazu, ale nieco co frekvencne robi podobnu vec, ale je phase linear by sa mi tam hodilo. cize asi jedine digital zase no :/
jihad on riaa & soza.
aum generator

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní hardware