Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

XMarek DAC

XMarek DAC

Příspěvekod xmarek » 19 dub 2016 14:29

I have a dream ... Ano i takto by se to dalo nazvat viz: http://xmarek666.rajce.idnes.cz/Custom_ ... Transport/
Trvalo docela dlouho než jsem svou představu jakštak zrealizoval. Dle vlastního "nezaujatého" soudu to hraje docela dobře. Je to, ale teprve začátek. Moje představa, ostatně jako u všeho jde daleko dál. Nyní to podporuje asynchronní mod (UAC1) USB Class 1, frequence 44.1, 48, 96 a bit rate 16,24. Postavené je to na poměrně známém modulu Casea Sirius XLR a vlastním Custom USB transportu (nyní ve vývojářské verzi :oops: ). Je tam i podpora flashování skrze USB (DFU). V blízké budoucnosti se chystám na plnou podporu USB AUDIO CLASS (HS) 2 tj. podpora 196 a možná i více. K tomu paralelně vyvíjím i vlastní ovladače pro windows a různé tooly pro nastavení DACu (v C#). Rozjel jsem i dálkový ovladač, ale ten v tomto DACu není zatím použitý a využívám ho např. pro ovládání přehrávačů (posun vpřed, pause, stop atd) skrze HID.
Proč to celé? Chtěl bych to časem realizovat v trochu použitelné formě (vlastní DACy, hezčí design atd)... To, ale ukáže čas. Toto berte pouze jako takové moje DEMO. Možná moje poslední ... :P

Dopl.: Zde je krátké video:
"Bohatství moudrému slouží, hloupému vládne." Seneca
xmarek

Re: XMarek DAC

Příspěvekod Amorph » 19 dub 2016 14:57

pekne, preju hodne zdaru!
Amorph
Moderátor

Zpět na Ostatní hardware