Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Emulacia TB 303

Re: Emulacia TB 303

Příspěvekod dendy » 06 led 2016 11:33

mam dvojku a trochu ma nasrali ze v podsate len upgrade engine dali ako uplne novy plugin a navyse update pre existujucich majitelov dvojky 50 eur !! toto sa nerobi, takto si nepredstavujem politiku ustretovu voci existujucim zakaznikom ...
dendy

Příspěvekod Prvotsky » 06 led 2016 12:29

ja to kouzpil bez VAT za 78 E - coz mi prislo jako dobrej kauf - ale chapu - tobe to meli dat treba za 30E upgrade.. Jinak se mi to zda super plugin.
Prvotsky

Příspěvekod dendy » 06 led 2016 13:39

no uz dvojka je super :) pre mna najlepsia emulacia TB303 v SW urcite, a co sa tyka HW tak s vinimkou ML-303 (ktora uz nieje k dispozicii) tiez :)

btw. ako kupujes "bez vat" ? ved v podsate oni to v e-shope vzdy prirataju VAT k cene a zaplatit to musis nie ??
dendy

Příspěvekod Prvotsky » 06 led 2016 13:52

Když je to v rámci EU - některý shopy mají rovnou při nákupu kolonku - kde zadáš svoje DIČ a ono se to rovnou odečte. Mám živnostak na který jsou toto uznatelné náklady - takže vše dle zákona. Já sem kdysi chtěl kupovat cyclone bass bot. ale tohle zatím plně naplnilo mou potřebu. Nepouzivam to jako dominantni nastroj ale takovou dokreslovacku. A ten groove tech paternu tam je ok. Dobré je i několik modu chování a typu VCO + nastaveni HP filtru atd.. v kombinaci se spravnymi efekty ( hlavne tube amp emulace ) myslim super.
Prvotsky

Předchozí

Zpět na Ostatní software