Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Sugar Bytes Cyclop

Sugar Bytes Cyclop

Příspěvekod biscuit » 22 čer 2012 17:17

je zajimavy, jak se vsude setkate se vsemoznymi pokusy o preneseni analogovych legend do sveta vst, a kdyz se potom objevi syntak, kterej ma napad, ba dokonce spoustu napadu, je zabavnej a necim novej, tak na nej musite narazit az nekde pod povrchem ;)

Obrázek

a nenechte se zmast tema silne "in"(dubstep) audio ukazkama na jejich webu
biscuit

Re: Sugar Bytes Cyclop

Příspěvekod bassline » 22 čer 2012 19:24

biscuit: skus zrhnut nejake svoje skusenosti s tymto nastrojom. Nechce sa mi pustit do instalacie :)
bassline

Příspěvekod SadLuck » 22 čer 2012 21:21

já o něm zatím slyšel akorát jako o "wobble bass" synťáku pro lidi, kdo nemají nervy kroutit v NI Massive, takže mě zkušenosti docela zajímají taky! :)
SadLuck

Příspěvekod biscuit » 22 čer 2012 22:07

biscuit

Příspěvekod Brooklyn / juanita juarez » 23 čer 2012 19:43

SadLuck píše:já o něm zatím slyšel akorát jako o "wobble bass" synťáku pro lidi, kdo nemají nervy kroutit v NI Massive, takže mě zkušenosti docela zajímají taky! :)

ni massive je hracka, pro lidi, co nemaji nervy kroutit fm8 :]
Produkce, mix, mastering
http://www.lukasturza.com
http://www.snapmastering.com [mastering credits :: Amon Tobin, Bassnectar, Dyro, The Upbeats, Tsuruda, WLW8, Machinedrum, Posij, Mat Zo, Ivy Lab, Teddy Killerz, Khoiba, BPM, Kubatko, ZES, ...]
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvekod ReaktoplazmAR » 23 čer 2012 19:56

dokonaly GUI
ReaktoplazmAR

Příspěvekod bassline » 08 led 2013 20:37

Ja som ani po nejakom case skusania nedokazal intuitivne prist na to, ako funguju jednotlive bloky syntaku :) ...akonahle tam nevidim nejak zrozumitelne pomenovane parametre a jasnu koncepciu, stracam sa v tom a straca sa aj moj zaujem dalej takyto nastroj skusat :)...
bassline

Příspěvekod biscuit » 27 led 2013 17:33

biscuit

Příspěvekod demsky » 18 dub 2015 20:34

Už vyšiel aj na ios no je brutal :)
demsky

Příspěvekod dendy » 18 dub 2015 20:54

vyzera pekne a hra zaujimavo.. ale suverenne s prehladom najdrahsi syntak na iOS :-))
dendy

Příspěvekod demsky » 18 dub 2015 21:09

Btw ten Tchor som vždy považoval za shit tak som pomerne som šokovaný že sa tak tlači na špičku, má nejaký zmysel? podľa mna nič. Naposledy som v rezeni 4 ho skúšal a to teda bola riadna sracka až som šokovaný že propellerhead ho tak tlačia, oproti an1x je to softvérový humus.

Úprimne povedané Reason má najslabšie syntaky na trhu, snažil som sa vždy urobiť nejaké favourites ale keď som sa k ni vrátil tak som grcal, ale obdivujem ich že prežívajú, u mna to je firma total down, podobne ako tie shity od arturie.
demsky

Příspěvekod Fractal » 19 dub 2015 07:03

to máš těžké, já zas na synthy z Reasonu nedám dopustit. ono to nejde samo od sebe, musí se to dost kroutit
Fractal

Příspěvekod dendy » 19 dub 2015 09:02

Thor je skvely syntak.. vyborne oscilatory, vyborne filtre, skvele modulacne moznosti.. aj ked pravda je, mam pocit ze iPad verzia hra tak nejak lepsie, nez ta verzia v Reasone.. ale moze to byt len haluz... a zase ked som kedysi robil v reason Subtractor bol vazne super, mohli by ho tiez prerobit na iPad :-)

spat k teme.. neodolal som a zakupil.. super syntak.. sice mi trvalo asi 5 mi ut kym som pochopil kde sa co nastavuje (oscilatory, routing, filtre, modulacie) a na ipade to neni uplne idealne ovladatelne (skoda ze viac nezoptimalizovali gui pre touchscreen), ale nieke to taky chaos ako to na prvy pohlad vyzera.. celkom v pohode ..
dendy

Příspěvekod demsky » 19 dub 2015 10:35

Ok, sorry za OT :&) (ja svoj nazor nezmenim, myslim si ze krutit viem, aj do syntez sa vyznam)
demsky

Příspěvekod dendy » 19 dub 2015 12:48

tak ja nespochybnujem tvoje kruticske schopnosti a syntezove vedomosti :-) ale thor je objektivne jedenz top syntakov na iOS.. puzivam ho hodne moc dost.. spolu zo sunrizerom a nave.. samozrejme je mozne ze ti nesadol, to sa stava.. a ako som povedal, je zaujimave ze v reasone ani mna moc nebavil.. neviem cim to je.. na ios hra vyborne.. a ma vyborne spravene gui.. po vsetkych strankach spickovy synth...

na cyclopovi je fajn spraveny ten system presetov.. dobre sa v tom vyhladava.. tento syntak ma rozhodne zmysel aj pre ludi co chcu zobrat nejake hotove zvuky a proste ich pouzivat v hudbe, presetov do rych - pouzitelnych - je v nim habadej
dendy

Další

Zpět na Ostatní software