Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

UVI FALCON

Re: UVI FALCON

Příspěvekod funkcorp » 04 lis 2015 14:50

DENDY - 100% souhlas.
Před lety jsem věnoval subjektivně dost času na podobné hrátky s vrstvením v REAKTORu. Moc mi to nešlo, sekalo se to, občas uložená práce nešla znovu natáhnout atd. Asi na to nemám talent a potřebnou výdrž.
Včera jsem FALCON testnul v CU8 a v MASCHINE. CU8 - samozřejmě stejný problém s CPU u některých presetů (PADY) , v konfiguraci s cca 8 tracky se mi to ani jednou nekouslo. Totéž Maschine.
Manipulaci s mnou vytvořenými vlastními presety jsem zatím nezkoušel. Myslím , že na KVR o nějakých problémech s manipulací se soubory se i diskutovalo (bez záruky).Co se týče toho sekání-mrznutí občas se mi to stane/stalo u lecčeho (zejména HAL5 + CUB) a beru to tak , že nic není dokonalé. Microsoft taky neprodukuje 100% produkty a má daleko víc lidí než MOTU nebo UVI (nebo kde se ten FALCON dělal).
Další průběžně zjištěné mínusy pro mne :
- chybí možnost uživatelské klasifikace presetů (zatím jsem neobjevil),
- škoda, že nejde fx použít samostatně.
Ale co by člověk za ty peníze chtěl. Když se objeví mírné pochybnosti , natáhnu některý ze svých oblíbených PAD presetů a vše zapomenuto.
funkcorp
 
Příspěvky: 19
Registrován: 23. 9. 2013

Předchozí

Zpět na Ostatní software


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Bing [Bot], biscuit, Fencer, Google [Bot], komor, lukykostka, Seznam.cz, tony9, xxman, Yahoo [Bot]

reklama
Facebook  Twitter  Google+