Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Waves Codex (wavetable synth)

Waves Codex (wavetable synth)

Příspěvekod dendy » 30 lis 2015 16:36

akosi mi uplne uslo ze waves robia aj syntak.. a musim povedat ze hra fakt paradne... nenasiel som ho tu na ezone tak vytvaram vlakno

http://www.waves.com/plugins/codex
Obrázek
Naposledy upravil dendy dne 30 lis 2015 16:38, celkově upraveno 1
dendy

Re: Waves Codex (wavetable synth)

Příspěvekod vinojan » 01 pro 2015 14:00

2bassline: ja ale nemam problem koupit HW, rad si poridim nejakou masinku, kdyz budu mit pocit, ze ziskam inspirativni nastroj. proto jsem te pozadal o radu, kdyz jsi psal, ze je podle tebe lepsi koupit VA. jen se tomu nevenuju tak dlouho a rad se necham inspirovat nekym , kdo ma zkusenost. Jinak nehledam presnou kopii Codexu, ale nastroj s paletou zvuku, ktera by mne zaujala. Jinak Virus TI mam zrovna na zkousku doma a co se te wavetable syntezy tyce, tak mne zvukove bohuzel moc nepresvedcil, vic mi asi sedi ta Waldorfovska tvrdost u Microwavu. Moc se mi u Viruse vsak libi modulacni moznosti a integrace. Nevim ale, jestli je to duvod k tomu, abych si ho koupil-jeste ho ale vecer potrapim a treba zmenim nazor. Presto diky
vinojan

Příspěvekod biscuit » 01 pro 2015 21:26

vinojan: koukni na utorialy od bena croslanda, dozvis se o moznostech toho synthu hodne, vic nez za 14 dni zkouseni ;-)
https://vimeo.com/accessmusic/videos

sorry za ot
biscuit

Příspěvekod Džirka » 06 bře 2016 01:07

Waves Codex je skvělej. Zvuk excelentní a použitelný presety. Mám starý počítač (asi 8 let) 2 core duo a i v náročnějším projektu mi tento synth běžel bez problému :)
Džirka

Příspěvekod TOM-Thak » 07 bře 2016 08:54

Ja sem za xlet zkouseni stejne zjistil (a nejsem sam), ze z VA synthu ti staci TI, ktere je dost vybavene a univerzalni a k tomu VSTi. A kdyz na to mas tak 1poradny analog a mas vse. Nebavime se tu o tom, ze cloveka bavi synthy a ze ma rad hw a je spis "sberatel" nez skladatel. Tohle je spis konstruktivni pristup, co staci, abys v pohode pokryl svoje potreby ve studiu.
TOM-Thak

Předchozí

Zpět na Ostatní software