Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Asus ntb při startu cykluje

Asus ntb při startu cykluje

Příspěvekod Drumer » 11 kvě 2012 17:55

Ahoj,chtěl bych poradit...otec si koupil asus ntb K53e-sx1275.Nainstaloval jsem win7 32bit a všechno vklidu jelo.Pak po jednom restartu to najednou začalo cyklovat a nejde to spustit,objevi se logo,cvakne,zhasne,logo a pořád dokola.Už to ani nejde nabootovat z cd...Nevíte co s tím?
Drumer

Re: Asus ntb při startu cykluje

Příspěvekod Brooklyn / juanita juarez » 12 kvě 2012 02:44

Drumer píše:Ahoj,chtěl bych poradit...otec si koupil asus ntb K53e-sx1275.Nainstaloval jsem win7 32bit a všechno vklidu jelo.Pak po jednom restartu to najednou začalo cyklovat a nejde to spustit,objevi se logo,cvakne,zhasne,logo a pořád dokola.Už to ani nejde nabootovat z cd...Nevíte co s tím?

odpovim taky anekdoticky, nevim, jestli ti to pomuze, mozna jo, i kdyz to neni prijemnej scenar.

koupila si pritelkyne takhle ntb a po prvnim restartu se zacaly objevovat BSOD. bydlim kousek od obchodu, tak jsme hned reklamovali a bylo to spatnou RAM. pry (to nam rekl technik u reklamaci) se vyrobcum nevyplaci utracet za kontrolu kvality, takze je dost stroju se spatnou pameti a radeji to hned meni.
Produkce, mix, mastering
www.lukasturza.com
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvekod Oxyygen » 12 kvě 2012 08:04

taky mam zkusenost ze to bylo vadnou ramkou
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.kissjiznicechy.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower
Oxyygen
Profesionál

Příspěvekod Bedo » 12 kvě 2012 09:56

Mne to tiez sem tam robieva... Podrzim tlacitko vypnut ... Vypne sa a ked ho pustim uz ide sice je to otravne ale ide mi to tak ;)
Bedo

Příspěvekod Pytkin » 12 kvě 2012 11:38

To aby sa nerestartoval a ostal v modrej s chybovou hlaskou, sa nastavuje vo vlastnostiach my computer..

Pri nahodnych bsod je samozrejmostou ako prve otestovat ram.. Treba si stiahnut hirens boot cd a tam tusim hned v uvodnom menu je ms memory test
Pytkin
Moderátor

Zpět na PC