Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Audio nahrávanie z kláves do Pc

Audio nahrávanie z kláves do Pc

Příspěvekod Juzu » 01 led 2015 14:12

Chcel by som nahrávať a tvoriť vlastné skladby prostredníctvom kláves zapojených cez zvukovú kartu do PC. V počítači mám Audacity na nahrávanie a lame_enc.dll na prevod nahrávky do MP3. Problém je v tom že v pc nie sú nainštalované žiadne vstupné zvukové zariadenia (takže mi audacity nahrá len ticho). Kláves mám zapojený dobre Korg Pa 50... output 2x L/R 6,3 jack výstup z kláves do HP Compaq dc 7600 SFF input 1x 3,5 jack vstup (modrý konektor vo zvukovke). Kto má skúsenosť z nahrávaním ??? Vedel by mi niekto poradiť ako získam viditeľnosť kláves v pc. Nemám žiadne inštalačné CD ani nič podobné.
Ďakujem.
Juzu

Re: Audio nahrávanie z kláves do Pc

Příspěvekod Pytkin » 01 led 2015 15:04

akoto ze nemas vstupne zvukove zariadenia .. to ti pise vo windows v control paneli v sound ?
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Juzu » 01 led 2015 16:47

Klik pravým tlačidlom myši na ikonu reproduktoru (v pravom dolnom rohu).....Nahrávacie zariadenia....Nahrávanie....a vypíše mi to v prázdnom rámčeku "nie sú nainštalované žiadne zvukové zariadenia" Mám zafajknuté aj zobraziť vypnuté zariadenia aj zobraziť odpojené zariadenia. V záložke Prehrávanie mi normálne ukáže reproduktor (speakers) ale v tej záložke Nahrávanie nič, okrem toho hlásenia...
Juzu

Příspěvekod Pytkin » 01 led 2015 17:50

tak potom asi nemas spravne nainstalovanu zvukovku .. myslim tu na doske co je .. dnes je to vacsinou realtek .. ten by mal mat nejake samostatne nastavenia v pravom dolnom rohu .. popozeraj tam .. kukni v device manageri , ci je zvukovka spravne nainstalovana , ci tam nie su ziadne vykricniky ..

inak ak to myslis s nahravanim seriozne , tak je rozumne sa poohliadnut po nejakej USB zvukovke .. napriklad tuto http://www.on-board.sk/usb-zvukove-karty/p,a,20,0/
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Juzu » 01 led 2015 19:21

Pozrel som všetko a nič nekalé som nezistil. Možno že by bolo treba sa porozhliadnuť aj po nejakom audio ovládači... Áno USB zvukovka bude asi najlepším riešením.
Juzu

Zpět na PC