Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Behringer Podcast Firewire + PC

Re: Behringer Podcast Firewire + PC

Příspěvekod JakubLs » 28 dub 2011 17:34

To je taky pravda :) :) díky všem za rady :) možná se ještě na něco zeptám :) .. až zase něco nebudu vědět :) ...
>> Rádio NISA FM <<
JakubLs

Příspěvekod JakubLs » 29 dub 2011 14:53

Ještě teda mě napadá jedna věc :) , my tu muziku pouštíme přes Youtube popř. Groovesharku ..a přes stereo směšovač to jde ven , jenomže tohle kdybych udělal tak se mi to smíchá s výstupem skypu a to nechci :) dejme tomu že máme vyřešeno hardwarové zapojení ..teď ještě to celé pořešit softwarově ...my totiž nemáme v PC žádnou databázi písniček a všecko de ven přes naší zvukovku :) :) ... co jsem pochopil z rad je , mít jeden přehrávač na stream a druhej na předposlech ..nicméně jak to udělat když jedeme z internetové databáze :) popř jestli je někde nějakej program kterej má v sobě všecky písničky :-D :-D a přehravač :-D ..tam bych pak nastavil ten signál do FCA202 a třeba ve winampu předposlechovou zvukovku ..ale víc mě trápí nastavení všeho ve windowsáckým nastavení zvuků ..:) Já vim že sou tohle asi dementní dotazy ale nikdy sem ozvučování moc nechápal a už vubec né ten blbej windows :) ..
>> Rádio NISA FM <<
JakubLs

Příspěvekod Pytkin » 29 dub 2011 15:16

muziku pustis cez FC202 a skype cez internu zvukovku ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod jardatop » 29 dub 2011 17:24

Tak jestli to poustis z Youtube, resp. vsechno z weboveho prohlizece, tak tam bude s tim predposlechem problem.
V Nastaveni zvuku si nastav vychozi zvukovku FC202, at ti vsechny zvuky jedou tudy a ve skypu si napevno nastav tu integrovanou zvukovku. Predposlech primo z youtube ani jineho webu neudelas. Pokud na predposlech budes pouzivat winamp, tak tam se da nastavit zvukovka napevno, tak tam bys mel tu novou PCI kartu.
Skoro bych v tomto pripade radsi tu hudbu z webu stahoval a poustel v nejakym normalnim prehravaci a predposlechovou kartu mel pro web, kde si to zkontrolujes primo na youtube nebo groovesharku, nebo odkud to poustis.
jardatop

Příspěvekod JakubLs » 29 dub 2011 19:08

Jojo díky chápu :) ..tak teď už to je snad všecko a v nejbližší době to objednam :)
>> Rádio NISA FM <<
JakubLs

Příspěvekod Pytkin » 30 dub 2011 12:23

na predposluch by sa dal pouzit aj ten skype vystup , ked zrovna neskypuje ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod JakubLs » 01 kvě 2011 09:17

I to je možnost :) ..akorát mám problém v našich e-shopech najít kabel 3,5 jack to 2x 6,3 jack na propojení zvukovky s kanálama 3/4 .. pokud víte kde mají tyto kabely , co nejlevnější , tak budu taky vděčnej .
>> Rádio NISA FM <<
JakubLs

Příspěvekod jardatop » 01 kvě 2011 20:37

jardatop

Příspěvekod Pytkin » 01 kvě 2011 23:53

ja na tom vacsinou pouzivam 2x JACK-CINCH redukciu zapichnutu do mixu alebo do zvukovky . .. a kabel 3.5" jack ----2xCINCH
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod JakubLs » 02 kvě 2011 15:22

ok
>> Rádio NISA FM <<
JakubLs

Předchozí

Zpět na PC