Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

KX drivers - problémy s instalací

KX drivers - problémy s instalací

Příspěvekod Karel » 09 zář 2002 11:01

Ahoj, byl bych vděčný, kdyby my mohl někdo poradit s instalací. Používám Win XP a chtěl jsem nainstalovat KX drivery. Po spuštění setupu se mi objevila hláška, že soubour kxskin.kxs nelze najít nebo je poškozen. Drivery jsem tedy instaloval přes správce zařízení -> aktualizace ovladače. Istalace se zdařila, ale po restartu se opět objevila hláška, že soubour kxskin.kxs nelze najít nebo je poškozen. V trayi se nebjevila ikona kx mixeru a mixer od Creative už používat nešel. Přitom soubor kxskin.kxs, kde je zapakovanej skin ke kx mixeru lze bez problému otevřít a jednotlivé spakované soubory prohlížet. Dal jsem tedy vrátit změny ovladače. Hláška se i potom objevovala při každém startu počítače, tak jsem v registru vymazal kx mixer ze startupu. Hláška zmizela. lze používat mixer od Creative, nicméně kx drivery zůstaly naistalovány a lze je bez problémů používat. Věděl by někdo jak naistalovat kxmixer? Díky. Karel
Karel

Příspěvekod Pytkin » 16 zář 2002 00:21

Ja tu mam doma nahodene KX drivery na XPcku a ziaden problem som nezaznamenal ..
Pytkin
Moderátor

Re: KX drivers - problémy s instalací

Příspěvekod Yogi » 20 dub 2010 20:42

Pár let s křížkem po funuse, ale pokud by to ještě někdo řešil, tak primárně je u kX důležitý odinstalovat původní ovladač od Creative - alespoň podle oficiální dokumentace. Pár českých překladů jsem udělal na webu http://drivers.kx.cz v sekci tutoriálů.
Yogi

Zpět na PC