Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

M-Audio FT PRO a Focusrite Saffire 6 USB živé vystupování

M-Audio FT PRO a Focusrite Saffire 6 USB živé vystupování

Příspěvekod Leo » 22 led 2011 20:05

Dobrý den.Jsem nováčkem na tomto foru a prosil bych vás o radu.Četl jsem na tu už mnoho názorů ale přesto by mne zajímala jedna věc.Chci si koupit tuto kartu pro živé efektování ale zároveň pro nahrávání M-AUDIO M-Audio Fast Track PRO.Píše se že má 4výstupy.Lze je použít jako oddělené?A taky jak je to u ní s latencí jestli je použitelná pro efekty?Děkuji všem.

http://www.music-city.cz/m-audio-m-audi ... -9375.html
Naposledy upravil Leo dne 23 led 2011 08:53, celkově upraveno 1
Leo

Re: M-Audio Fast Track PRO živé vystupování

Příspěvekod Pytkin » 22 led 2011 20:36

daju sa pouzit ako oddelene ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Leo » 22 led 2011 21:30

Pytkin píše:daju sa pouzit ako oddelene ..

Taky jsem si to podle manuálu myslel.A mám to teď potvrzené.A jak je to s latencí je použitelná ve Win7 64b? A děkuju
Leo

Příspěvekod Pytkin » 22 led 2011 21:50

na zive efektovanie neviem .. ak ide o reverb , delay , tak neni problem .. ak to ma byt nieco ako Amplitube , tak tam asi problem bude ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Leo » 22 led 2011 21:59

Pytkin píše:na zive efektovanie neviem .. ak ide o reverb , delay , tak neni problem .. ak to ma byt nieco ako Amplitube , tak tam asi problem bude ..
Jde jen o rever a delay.Na kytaru používám Vox Tonelab.A jinak Cubase5.
Leo

Příspěvekod Pytkin » 22 led 2011 22:05

no reverb a delay nie su problem .. ich casy su vacsinou vyrazne vacsie ako je latencia .. cize tam to nevadi ..
Pytkin
Moderátor

Re: M-Audio FT PRO a Focusrite Saffire 6 USB živé vystupován

Příspěvekod Leo » 23 led 2011 08:54

Ještě jsem natrefil na tuto kartu Focusrite Saffire 6 USB jak ta si na tom stojí? http://www.audiotek.cz/product-42146-fo ... fire-6-usb
Leo

Příspěvekod mkdaw » 23 led 2011 19:37

Ty jo taky by mne zajímalo co je zač ta Focusrite Saffire 6 USB.Jenže kdo jí tady má a taky hodně lidí se nějak nepřiklání k tomu napájení po USB.
mkdaw

Příspěvekod kexik » 24 led 2011 09:47

na windows 7 32bit nie je s fast track pro problem ani na amplitube... za predpokladu skromnejsieho efektenia zvlada na beznom c2d notebooku 3+3ms
kexik

Příspěvekod delay » 24 led 2011 14:29

Leo píše:Ještě jsem natrefil na tuto kartu Focusrite Saffire 6 USB jak ta si na tom stojí? http://www.audiotek.cz/product-42146-fo ... fire-6-usb

Já bych do ní šel, jen pro upřesnění je myslím USB1, což k poměru I/O je myslím uplně vklidu a je to tak schválně, ku prospěchu věci. Doufám. Zapomeň na nejnižší buffer 128 samplů, ale 256 by už měl bejt OK a dávát 5 - 6 ms. Záleží na CPU...
delay

Příspěvekod Vrzalík » 24 led 2011 17:43

Když tady zmiňujete ten Saffire 6 USB. Uvažuji o ní taky. ( prozatimní řešení! k Davu bude buď tady tato zvukovka nebo Emu 0404) Zajímalo by mě, jaký máte názor na převodníky Saffire 6 vs Emu 0404. Která kombinace bude dle vás lepší Dav a Emu 0404, nebo Dav a Saffire 6 USB. Vím, že jsou to kvalitativně odlišná zařízení, ale přesto jaký máte názor. ( je to jen prozatimní řešení)
Vrzalík

Příspěvekod mkdaw » 24 led 2011 18:28

delay píše:
Leo píše:Ještě jsem natrefil na tuto kartu Focusrite Saffire 6 USB jak ta si na tom stojí? http://www.audiotek.cz/product-42146-fo ... fire-6-usb

Já bych do ní šel, jen pro upřesnění je myslím USB1, což k poměru I/O je myslím uplně vklidu a je to tak schválně, ku prospěchu věci. Doufám. Zapomeň na nejnižší buffer 128 samplů, ale 256 by už měl bejt OK a dávát 5 - 6 ms. Záleží na CPU...

A já.Já to zkusil.Tak sem jí objednal v tom setu.Vyzkouším potrápim jí a dám sem poznatky.Jinak myslím že Fast Track Pro má taky asi USB1.Protože na stránkách výrobce jsem o tom nic nenašel a někde na foru za velkou louží jsem o tom něco četl.Ale možná se mejlím.
mkdaw

Příspěvekod mkdaw » 26 led 2011 19:08

Tak už mám zvukovku Focusrite Saffire 6USB připojenou k notebooku MSI VR603 OS Win 7 64Bit.A opravdu jsem mile překvapen.Nízká latence rovnou pro Guitar Rig.V Cubase musím sice malinko přidat protože přece jen těch traků a istrumentů tam je víc a přece jen už to nějakej výkon potřebuje.Co se týče vzledu,prostě z mého pohledu bomba.Přesně to co mám rád a ne ty zakulacený paskvily z různejma boulema.Krásná černá těžší kovová krabice která je skladná a vypadá nádherně jako kus techniky.K tomu sadu mic MXL 550/551 R který asi někomu vyhovovat nebudou,ale pro záznam nápadu bohatě postačí.Vše v setu od http://www.audiotek.cz/s-45234-focusrit ... l-550551-r Jediné co mě trochu zaráží je napájení po USB ale budem věřit těm kteří zařízení navrhli a určitě nebudou žádný blbci.Co mě opravdu s...re je teď ventilátor v noťasu kterej po roce začíná drnčet a těžko se shání a když ta za 59Euro. :x Nevím kterej vy..č..ánek tu měnu zavedl. :lol: Takže ještě jí pohoním na live produkci abych vyzkoušel spolehlivost.Já jsem spokojen. :wink: :)
mkdaw

Příspěvekod Vrzalík » 26 led 2011 19:34

Zkus přes ni něco nahrát a nahoď to sem ( ve wavu prosím). Nejlépe přes DI.( aby se eliminoval zvuk mikráku) Stačí kousek nějakého brnkání kytary nebo zvuku kláves. Zajímalo by mě to. :wink:
Vrzalík

Příspěvekod mkdaw » 26 led 2011 19:45

Vrzalík píše:Zkus přes ni něco nahrát a nahoď to sem ( ve wavu prosím). Nejlépe přes DI.( aby se eliminoval zvuk mikráku) Stačí kousek nějakého brnkání kytary nebo zvuku kláves. Zajímalo by mě to. :wink:

Jestli myslíš kytaru tak musiš počkat do zítra.Dnes jsem mimo dosah svého nástroje.A nebo bych mohl prohnat tou zvukovkou nějaký sampl,ale to by asi nebylo ono.
mkdaw

Další

Zpět na PC