Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

M-AUDIO OZONE

M-AUDIO OZONE

Příspěvekod sinius » 20 led 2004 09:27

Nazdarek,
koupil jsem si M-Audio Ozone, ale nemam s tim moc zkusenosti. Pouzivam Reason a hlavne nevim, jak se pod urcity kontroler na Ozone priradi urcita funkce v Reasonu.
Nemate nekdo vice zkusenosti. Poradte.
Diky :D
sinius

Příspěvekod jarry » 20 led 2004 11:48

1. v preferences nastav vsude (v MIDI nastaveni) midi M-audio Ozone
2. v uplne hornim modulu MIDI IN DEVICE si (treba) do "channel 1" vyber masinu, kterou chces kroutit / atd.
3. pokud nejedes podle sablony prednastavenych moznosti ovladani pro Reason (manual pro Ozone), tak klikni pravym na krutak/fader a dej "edit Midi remote mapping" -> pak "learn from midi input" -> pohni s knobem na Ozonu -> "OK" a pak uz krutis ;)
jarry

nejde to

Příspěvekod sinius » 21 led 2004 20:24

Moc diky za Tvou radu. Delal jsem to presne podle ni, ale presto to v konecny fazi proste nejde!! Nema se to jeste nejak nastavit primo na Ozounu?? Nemas nahodou cesky manual k Ozone?? V tom anglickym aby se prase vyznalo :roll: !
sinius

Re: M-AUDIO OZONE

Příspěvekod DamianLothers » 12 říj 2011 19:47

Chcem si kupit M-audio Ozone a chcel by som sa spytat ci je to dobry napad vobec nieco take kupovat (nejake vseobecne namietky), ci mi to bude fungovat s Windows 7, ci mi pofrci ASIO.

Resp. ci je lepsi napad M-Audio Fast usb II a k tomu Oxygen 8 v2 (teda ak mi aj ten pofrci na windows 7)
DamianLothers

Zpět na PC