Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

MACbook vs. PCbook = fatality?

Re: MACbook vs. PCbook = fatality?

Příspěvekod carloff » 09 pro 2010 20:18

V HW konfiguraci (core duo 2,4 , 2G ram) toho macbooka za 24000,- jsem pred tremi lety koupil Toshibu 15" za 14000,--.Plastak je to taky.
Macbook pro 15" mi hned po koupi vydrzel 2,5 hodiny...po dvou letech 30 min.Baterka stoji 5-6 k...9 hodin vydrzi leda tak mozna 13ka a to jakykoliv maly notebook taky...
sorry je to drahy ---
apple neni pocitac to je vira....
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
www.boriscarloff.com | www.soundevice-studio.cz
carloff
Profesionál

Příspěvekod Pytkin » 09 pro 2010 20:20

to ale mozme hovorit aj o mercedesoch a bmw ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod carloff » 09 pro 2010 20:26

to bezesporu :)
carloff
Profesionál

Příspěvekod Vrzalík » 09 pro 2010 20:38

Používám jak Pc ( win7ultimate, klasický tower), tak Mac ( snow leopard, macbook unibody). Jedou mi ke vší spokojenosti oba systémy. Výkonný stroj na doma jsem volil Pc a jako notebook mám macbook:-). Vyhovuje:-). Za nějaký ten rok až to nebude stačit, budu to řešit stejně. Pro mě je to ideální řešení:-).
Vrzalík

Příspěvekod carloff » 09 pro 2010 20:46

mam to naprosto stejne :wink:
carloff
Profesionál

Příspěvekod Fractal » 10 pro 2010 00:08

Pytkin píše:
Fractal píše:jejich pristup je od pocatku spatny, jde z toho citit sikma plocha ciny, nekompatibilita, nez vyladit jeden produkt, je pro ne vyhodnejsi udelat dva, kdy jeden fungoval jardovi a druhy mirce... neserou se s tim

prepac .. ale vydat operacny system , predavat ho 2 roky .. a pritom kazdy vie , ze ten system je nepouzitelny .. TOTO SI APPLE NIKDY NEDOVOLI .. A MICROSOFT s tym nema problem .. MNA OSOBNE SERIE MICROSOFT ..

jojo tak jsem to myslel, jeste ze bill pomaha ted kde se da, pirat jeden
Fractal

Příspěvekod Fractal » 10 pro 2010 02:41

jinak kamarad rikal ze jsou macy nespolehlive, co se cd mechanik tyce... no do airu ji ani uz nedali... vzpada squele ale nema firewire :cry:
Fractal

Příspěvekod Oxyygen » 10 pro 2010 09:09

to je pravda, ze mac mechaniky obcas neco neprectou -ale na druhou stranu mam ji 3 roky. otazka jak vypadaji po te dobe mechaniky jinejch znacek. Jako zavaznej problem to nevidim, stejne jim uz zvoni hrana
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.kissjiznicechy.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower
Oxyygen
Profesionál

Příspěvekod 120BPM » 10 pro 2010 10:45

Ja kdyz srovnam notebook my manzelky (HP) v priblizne stejne konfiguraci jako muj MacBook 13" (ne Pro), kterej jsem mel uz asi rok pred tim nez jsem ji koupil to HP, tak bych rekl, ze je to neco co slouzi presne svemu ucelu. Je to proste notebook na hrani, ktery nic nevydrzi (PC). Znovu opakuji, ze bych radsi veril tomu, ze je mozne mit za mnohem min penez to samy, nebo snad, jak tady mnozi tvrdi, jeste neco kvalitnejsiho, ale to HP se zacalo uz temer po pul roce prakticky rozpadavat a porad se spomaluje a spomaluje . . .
Ale koneckoncu je mozne, ze je to proste jenom moje vira, jak tady nekdo napsal. :wink:
Mac Pro "Nehalem" Quad-Core 2.66GHz, 10GB RAM, Mac OS 10.10.2, Pro Tools HD 9.0.6, Logic Pro 10.0.0, MOTU 828 MK2
120BPM

Příspěvekod psk501 » 10 pro 2010 22:45

Ja jsem momentalne ve fazi vybirani noveho laptopu a teda pokud si mam vybrat jestli dell i7 - 4gb ddr3 ram,500gb hd nebo mac core duo 2.4, 2gb ddr2 ram 160gb hd ktere jsou momentalne na ebayi za podobnou cenu, tak mam jasno:) Muj pracovni koutek nebude tak cool, ale poslape to vic s dellem:)

a firewire maji oba
psk501

Příspěvekod dendy » 10 pro 2010 22:59

dolezite je ze je z coho vybrat... ze si kazdy moze zvolit co je pre neho lepsie... nepaci sa mi ze to tu niektori stavaju do uhla z ktoreho sa da dedukovat postoj v zmysle ze pocitac XY si moze kupit len blbec lebo pocitac YX je predsa lepsi/lacnejsi... proste pre kazdehp je najlepsie noeco one, tak respekt navzajom nie?
dendy

Příspěvekod Torch » 11 pro 2010 00:19

K Macbooku nemohu nic říci, ale dříve jsem používal Hackintosh (iAtkos). Tedy Mac pro bežná PC a musím říct, že při dodržení určitýho hardwaru to šlapalo perfektně. Případně ovladače a dodělávky jsem vždy získal http://www.insanelymac.com/ Nejhorší problém je obvykle s grafickou kartou. Kdyby jsi přemýšlel i nad touhle variantou tak reálná je...
Torch

Příspěvekod Pytkin » 11 pro 2010 00:39

dnes je hackintosh omnoho jednoduchsi .. staci pouzi iBoot ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Fractal » 11 pro 2010 15:35

psk501 píše:Ja jsem momentalne ve fazi vybirani noveho laptopu a teda pokud si mam vybrat jestli dell i7 - 4gb ddr3 ram,500gb hd nebo mac core duo 2.4, 2gb ddr2 ram 160gb hd ktere jsou momentalne na ebayi za podobnou cenu, tak mam jasno:) Muj pracovni koutek nebude tak cool, ale poslape to vic s dellem:)

a firewire maji oba

jasne, vis co chces, vis co je pro tebe vyhodnejsi, no problem, ja bych sel do VAIO - HP-PRO - DELL - nevim, ale zadne plastaky, uz nikdy, navic je to jedovate a pali to

ten dell ale za rok za dva prodas za 50%, ten mac za 80% :!:
Fractal

Příspěvekod Kermitak » 11 pro 2010 18:17

Fractal píše:ten dell ale za rok za dva prodas za 50%, ten mac za 80% :!:

Leda tak nejakymu cvokovi :)
Kermitak
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na PC