Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Myš/klávesnice

Re: Myš/klávesnice

Příspěvekod Brooklyn / juanita juarez » 24 kvě 2011 15:29

taky jsem si prosel obdobim trial & erroru, mel jsem par kousku doma a postupne je vracel.

nejlepsi je pro me jednoznacne klasicka microsoft, kterou tu nekdo zminoval. nic jinyho se ji nedokaze priblizit (pro moje ucely; tj. nepotrebuju zadny programovani tlacitek apod.)

no a z klavesnic je pro me vitez tahle: http://www.alza.cz/hp-klavesnice-dt528a ... 108794.htm

standardne postaru velky F-ka, velkej num pad, a samostatnej blok insert-delete-home-end-pgup-pgdown. cokoliv jinyho me stvalo.
Naposledy upravil Brooklyn / juanita juarez dne 24 kvě 2011 15:32, celkově upraveno 1
Produkce, mix, mastering
www.lukasturza.com
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvekod Ivo » 24 kvě 2011 15:30

Brooklyn / juanita juarez píše:taky jsem si prosel obdobim trial & erroru, mel jsem par kousku doma a postupne je vracel.

nejlepsi je pro me jednoznacne klasicka microsoft, kterou tu nekdo zminoval. nic jinyho se ji nedokaze priblizit (pro moje ucely; tj. nepotrebuju zadny programovani tlacitek apod.)

ALe proč to střední tlačítko jde tak ztuha a na sílu (a ještě u toho strašně nahlas kliká) ? Genius za stovku je jemnější ...
Ivo
Moderátor

Příspěvekod Brooklyn / juanita juarez » 24 kvě 2011 15:35

Ivo píše:
Brooklyn / juanita juarez píše:taky jsem si prosel obdobim trial & erroru, mel jsem par kousku doma a postupne je vracel.

ALe proč to střední tlačítko jde tak ztuha a na sílu (a ještě u toho strašně nahlas kliká) ? Genius za stovku je jemnější ...

koukam na to, ze mam jinej model nez tenhle (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=40186); muj nema postranni tlacitka a je asi o polovinu levnejsi. prostredni tlacitko neklade odpor! (uz ji ale v alze nebo czc nevidim.)

edit: nasel jsem ji. nejlepsi mys. http://www.mironet.cz/oem-microsoft-whe ... +dp101814/
Produkce, mix, mastering
www.lukasturza.com
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvekod biscuit » 24 kvě 2011 16:00

docela me teda cervene svitici mysi stvaly svou neochotou fungovat na vsem.. dar pritele lasera v tomhle funguje daleko jinak
biscuit

Příspěvekod Pytkin » 24 kvě 2011 16:08

brooklyn : tiez tuto mys pouzivam a nekupujem v podstate ine .. je lacna a vyborna ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Ivo » 23 čer 2011 11:34

Ivo
Moderátor

Příspěvekod Pytkin » 23 čer 2011 12:00

hehe :)
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Kermitak » 23 čer 2011 13:31

Co je na tom divnyho, kazdej bere od kazdyho, jinak by sel technickej vyvoj do kopru, kde asi vzal Apple mys... ;)
Kermitak
Moderátor

Příspěvekod Pytkin » 23 čer 2011 13:33

no ale toto je smutne :

Je velká škoda, že Microsoft neudělal ihned myš zcela bez tlačítek. Místo nich by stačilo jen ťuknutí, což by bylo mnohem lepší. I vzhledem k tomu, že zmáčknutí velkého tlačítka není z nejlehčích, je tento prvek největším mínusem celé myši.
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Ivo » 23 čer 2011 13:43

Je to bezelstná kopie Apple Magic Mouse ... Ale Microsoftu to kopírování trvalo 2 roky :)
Ivo
Moderátor

Příspěvekod Pytkin » 23 čer 2011 13:48

ked musis magat tlacitko , tak je to dost nepodarena kopia :D
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod JohnyDeza » 23 čer 2011 14:55

Ale však u Magic Mouse se přeci také musí zmáčknout HW tlačítko (ikdyž možná to jde nastavit i na poklep na dotykovou plochu - měl jsem jí v ruce třikrát)... A jen ať od sebe to nejlepší kopírují, pro uživatele to bude jen a jen výhra :wink:
JohnyDeza

Příspěvekod Kermitak » 23 čer 2011 14:58

Tuknuti si muzes nastavit, absenci tlacitka neocuras, nechapu v cem je problem.
Ivo: porad nerozumim, co chces rict. Kopirujou se tisice veci, v jednom kuse, kopirujou vsichni vcetne applu, to prece neni nic zvlastniho nebo vyjimecnyho. A je to dobre.
Proc to trvalo dva roky vi jen MS, nejpravdepodobnejsi je absence poptavky, technologicky problem to jiste nebyl, jelikoz na tom neni nic hi-tech (takovou mys ma kolega uz asi pet let, jen neni tak pekna, protoze si ji postavil na kolene ;)
Kermitak
Moderátor

Příspěvekod JohnyDeza » 23 čer 2011 15:33

Já v tomhle rozhodně problém nemám, defaultní nastavení MM mi plně vyhovovalo, bohužel má ale jiné stránky, které mi nevyhovují (bezdrát a příliš nízké DPI, jsem zvyklý na přesnost a vysoké DPI herních myší)...
JohnyDeza

Příspěvekod Torch » 23 čer 2011 16:06

1300dpi, ješte se dá softwarem zrychlit. Myš plně nastavitelná ovšem až po nainstalování MagicPrefs. Osobně už bych jí nevyměnil za nic jiného.
Torch

PředchozíDalší

Zpět na PC