Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

padání Reaperu při ukládání session ???

padání Reaperu při ukládání session ???

Příspěvekod markuc » 06 dub 2011 09:22

Ahoj, mám vážnej problém, už jsem obeslal reaperovský fórum, ale s pouze částečným výsledkem.

Jedu Reaper 4a 64 na Win7 x64, šest jader, 12 GB RAM.

Poskládal jsem si takovej docela mohutnej template na orchestr, je tam 6 x Kontakt 4 64, všechno plný samplů. Session má cca 120 MIDI stop. Poté, co mi při vytváření tohoto template párkrát spadnul Kontakt (podařilo se vyřešit vypnutím antiviru), děje se mi jiná věc : Template normálně natáhnu a pracuju v něm, všechno chodí jako hodinky. Ale v okamžiku, kdy chci cokoli uložit, ať už jako template, nebo jako normální projekt, Reaper s železnou pravidelností spadne. Koukal jsem na chybový hlášky ve Windows a označení chybujícího modulu se mění, někdy je to Stackhash, někdy SHLWAPI, někdy taky třeba Windows\system32\RPCRT4 ...

Ten template zabírá kolem 6,5 GB RAM, takže tam problém není ... a podobné "výsledky" jsem dosáhnul i s verzí 3.75, takže alfa za to nemůže.

Dá se z uvedených skutečností něco vyčíst a případně přispět do diskuze dobrou radou ? :D

Díky všem !
markuc

Re: padání Reaperu při ukládání session ???

Příspěvekod dendy » 06 dub 2011 09:28

s tymto ti tu moc asi nikto nepomoze.. na tvojom mieste by som radsej napisal rovno do Cockos, oni su velmi ustretovy a urcite sa pokusia spravit maximum pre to aby minimalne zistili preco sa to deje...
dendy

Příspěvekod markuc » 06 dub 2011 09:30

No to zkouším zatím prostřednictvím fóra, ale tady snad jsou lidi, kteří jsou zběhlí ve Windows a třeba dokážou z těch chybujících modulů něco vyčíst, ne ?
Můžu sem dát i celý ty chybový hlášky ...
markuc

Příspěvekod kexik » 06 dub 2011 10:37

to su vsetko komponenty samotneho reaperu, imo. rozhodne sa tak volaju. cize je to fakt vyhradne otazka na autorov softveru
kexik

Zpět na PC