Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

PCMCIA adapter 2xUSB2 + 2xFIREWIRE

PCMCIA adapter 2xUSB2 + 2xFIREWIRE

Příspěvekod Ondra P. » 11 pro 2006 10:18

Ahoj... Potreboval bych poradit s vyberem kvalitniho PCMCIA adapteru k notebooku... Mel by mit 2x USB2 + 1x-2x FIREWIRE...
Bohuzel jsem nasel jen neco od KOUWELU a to mi pripada ze to asi nebude moc kvalitni... Chtel bych neco s Texsas instrument chip-setem.... Vite nekdo o necem, nebo mate nekdo zkusenost s tim Kouwelem? dik
Ondra P.

Příspěvekod kexik » 11 pro 2006 11:24

ja som na kombo s TI chipom nenarazil, a hladam uz asi rok
kexik

Příspěvekod Ondra P. » 11 pro 2006 12:05

JA sem narazil ale na ebay je neco od firmy exsys...
http://cgi.ebay.de/Exsys-EX-6605E-PCMCI ... dZViewItem

U nas neni k sehnani... pouze asi ten Kouwel... s buh vi jakym chip-setem... s ebaye se mi to moc kupovat nechce ale asi mi nic jineho nezbyde...
Ondra P.

Příspěvekod deep » 11 pro 2006 21:15

mam Kouwel 2xUSB 2xIEEE je v tom nejaka VIA, a vsem ho vrele NE!doporucuju, jediny co v tom na mem notesu (IBM) chodi bez problemu je mys. neskutecny problemy s vsim co ma USB2.0 a firewire casto zamrza (proti QuataFire610) overeno na nekolika noteboocich s hromadou zarizeni a s jednou reklamaci (pred ni neslo vubec ani firewire, to ted jakstaks jde tak sem to dal neresil) mel sem pucenou kartu od Pinacle typ nevim a ta byla super stabilni spolehliva.
-------------------------------------------------------
Eduard Skýva
deep

Příspěvekod Ondra P. » 11 pro 2006 21:41

deep: dik za info... male sem ji koupil...
Ondra P.

Re: PCMCIA adapter 2xUSB2 + 2xFIREWIRE

Příspěvekod boro » 30 lis 2009 00:56

prepacte, ze to vkladam sem.

Mam kombinaciu netbooku a firewire zvukovej karty. To sa podarilo tak, ze mi odisiel notebook.
Takze si musim kupit novy notebook.
Netbook nie je uplne nevykonny (1g procesor, 1g ram), ale nema firewire, ani slot na adapter.
Myslite si, ze by firewire karta mohla slapat aj cez nejaky firewire-usb kabel?
USB2 je slightly pomalsie ako firewire.
boro

Příspěvekod kexik » 30 lis 2009 07:53

boro píše:prepacte, ze to vkladam sem.

Mam kombinaciu netbooku a firewire zvukovej karty. To sa podarilo tak, ze mi odisiel notebook.
Takze si musim kupit novy notebook.
Netbook nie je uplne nevykonny (1g procesor, 1g ram), ale nema firewire, ani slot na adapter.
Myslite si, ze by firewire karta mohla slapat aj cez nejaky firewire-usb kabel?
USB2 je slightly pomalsie ako firewire.

1. podla mna nic take neexistuje
2. na netbooku je to s audiom fakt bieda. cpu vykon je slabucky (niekde na urovni pentia III tualatin) ale hlavne to ma velmi pomaly zapis/citanie z hdd
kexik

Příspěvekod boro » 30 lis 2009 08:17

Netbooky s sd pamatou su pomale, ja mam ale s normalnym 160 gb hdd, z ktoreho ZATIAL nemam dojem, ze by bol pomalsi ako obvykle.
Akurat sa idem pokukat do najvacsieho second-hand music store v tokyu 8)
boro

Příspěvekod kexik » 30 lis 2009 08:21

boro píše:Netbooky s sd pamatou su pomale, ja mam ale s normalnym 160 gb hdd, z ktoreho ZATIAL nemam dojem, ze by bol pomalsi ako obvykle.
Akurat sa idem pokukat do najvacsieho second-hand music store v tokyu 8)

ja hovorim o netbookoch s normalnym hdd... projekt ktory prehrava moj koncertny kompik osadeny core solo celeronom cca na 45% cpu, eepc vobec neprehra. a s nahravanim je to este horsie. kup si z frcu stary pazravy laptop s rozbitou baterkou, ciste na muziku. ale nech ma core duo
kexik

Příspěvekod Jerry Forester » 01 pro 2009 10:06

Taky si myslím že něco jako firewire-USB vůbec neexistuje.Já bych chtěl koupit notebook,ovšem malý s displejem do 12" abych to mohl postavit na master keyboard,tahat z toho midi,zvuky ,použít to pro různé aplikace.Ovšem mám CME UF 80 a do toho se dá dát karta jen s firewire.Potom mám zvukovku echoaudio,to je taky firewire,takže bych to firewire na tom notebooku docela uvítal.Problém je ovšem v tom,že malé noťasi mají firewire až od tak 15 000 kč a to je poměrně dost.Nevíte někdo o nějakém levnějším řešení.
Jerry Forester

Příspěvekod kexik » 01 pro 2009 13:29

Jerry Forester píše:Taky si myslím že něco jako firewire-USB vůbec neexistuje.Já bych chtěl koupit notebook,ovšem malý s displejem do 12" abych to mohl postavit na master keyboard,tahat z toho midi,zvuky ,použít to pro různé aplikace.Ovšem mám CME UF 80 a do toho se dá dát karta jen s firewire.Potom mám zvukovku echoaudio,to je taky firewire,takže bych to firewire na tom notebooku docela uvítal.Problém je ovšem v tom,že malé noťasi mají firewire až od tak 15 000 kč a to je poměrně dost.Nevíte někdo o nějakém levnějším řešení.

par netbookov ma dieru na express card, myslim ze nejaky siemens a nejake lenovo... do toho strcis radic
kexik

Příspěvekod ReaktoplazmAR » 01 pro 2009 13:31

aj tošiby majú express card a aj ten malý asus (tuším NB10) a ten je okolo 10 000,- / možno aj tá EeePC rada má express ta tie sú ešte lacnejšie..
Naposledy upravil ReaktoplazmAR dne 01 pro 2009 13:51, celkově upraveno 1
ReaktoplazmAR

Příspěvekod kexik » 01 pro 2009 13:50

http://www.alza.sk/toshiba-t110-10x-d142435.htm

paradna tosibka s paradnym procakom, expresscardom a za rozumne peniaze
kexik

Příspěvekod kexik » 01 pro 2009 13:53

http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-s12-cerny-d133868.htm

fesacke lenovo s lepsim rozlisenim monasa a tiez s expressom
kexik

Příspěvekod Jerry Forester » 01 pro 2009 16:18

Děkuji za pomoc.Při koupi si ale musím ověřit jestli to funguje.Vím že na velkém počítači jsem musel mít základní desku na které bylo něco z TI aby to fungovalo.Oni vyloženě nedoporučovali některé čipsety VIA.Já jsem spíš uživatel počítače nejsem vyloženě odborník,jak se říká nejsem žádný námořník,ale plavat dovedu.
Jerry Forester

Další

Zpět na PC