Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Praskání zvuku a vytížený procesor

Praskání zvuku a vytížený procesor

Příspěvekod cassacid » 12 zář 2012 09:53

Zdravím všechny,mám takový problém..no spíš dost velký problém.

Takže popořadě,produkuju ve Fl,nikdy jsem neměl problém se zvukem ani s procesorem,ten mi vždycky zvládal několik vst a do toho vrstvený synthy třeba,ale od té doby co jsem dal do PC grafickou kartu mi po spuštění FL studia počítač nestíhá VSt ani jedno,vždycky se rozjede procesor na 100 procent a zaseká se zvuk,to samý třeba ve virtual Dj,nikdy sem neměl problém jet 4 placky najednou ale ted mi to stěží vůbec načítá 2 placky,zvuk neposlouchatelný...k sestavě:
pentium 4 3ghz HT
3gb ram
400w zdroj

zvukovka je integrovaná,ale jak říkám,stíhala všecko až do ted
procesor nethrottluje,teploty v normálu

už nevím čím to je,na netu jsem nikde nic nenašel tak budu vděčný za Vaši pomoc,už jsem dost zoufalej
díky moc,Kaos.
cassacid

Re: Praskání zvuku a vytížený procesor

Příspěvekod Kermitak » 12 zář 2012 10:31

Jen rychla kontrola - driver mas jakej, asio4all? Zkousel sis pohrat s bufferama? Zkousel jsi jinou verzi ovladace ke grafice? (btw co to je za grafiku?)
Kermitak
Moderátor

Příspěvekod rock4ever26 » 12 zář 2012 20:48

Predpokladam ze nemas asio4all driver ( ak nahodou ano, tak sorry moja chyba :) ) Ja mam tiez Fl-ko...moj notebook je o kus slabsi nez tvoj - 2x1GHz AMD, 4GB Ram a mam tiez integrovanu zvukovku + grafiku Ati radeon. Bez toho driveru staci ak pridam 1 - 2 vst cka (narocnejsie na procak, ako kompresory - densityMkII alebo elysia mpressor) a uz to zacina sekat. S asio4all tam ich kludne mozem dat aj 10 a stiha to v pohode.

Novy komponent v Pc moze "rozhadzat" zostavu, teda v konecnom dosledku po upgrade moze PC ist horsie ako predtym. Ale nemyslim si ze 3Ghz by boli nedostacujuce, skor bude problem v nastaveni drivera.
rock4ever26

Příspěvekod Tommy Dee » 12 zář 2012 23:59

Skus pozriet procesy a vyuzitie procesora, najprv bez FL potom s. Ak mas vysoke hodnoty aj bez FL skus najst konkretny/e proces/y.
V inom pripade moze byt problem s bufferom v nastaveniach FL (audio).
Tommy Dee

Zpět na PC