Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

přenesení nastavení a dat z PC na PC, prosím pomoc

Re: přenesení nastavení a dat z PC na PC, prosím pomoc

Příspěvekod Jindy2 » 19 říj 2009 21:14

S-CORE píše:znova opakuji, že nelegální systém nemám! (neříkám, že používám vše košer -- ruku na srdce -- ale systém kupuju legální každopádně). Na tom koupeném počítači zatím běží visty s nárokem na upgrade, který bude brzy k dipozici! Proto se ptám tady na fóru, jak migrovat s daty, protože si to chci zprovoznit hned, jak to bude možné (=jak přejdu na sedmičky).

Nelíbí se mi tohle osočování!

V tom případě se ti velmi omlouvám, nepochopil jsem celý problém, promiň mi to. Pokud tedy koupíš Windows 7, tak věz, že v nich je bezvadný program na migraci z Visty. Vše se přenese pár kliknutími myši, Windows 7 tě provedou vším potřebným. Tak to je a funguje to bezvadně. Kdyby byl problém, stačí jen kouknout do nápovědy nebo hned zavolat na hot-line Microsoftu, oni ti poradí.
Jindy2

Příspěvekod S-CORE » 19 říj 2009 21:18

Nemusíš se mi omlouvat :)

Ještě jednou díky, já jsem nevěděl, že sedmičky mají v sobě integrovaný migrační program, jsem zvědavý jak bude fungovat :)
FruityLoops studio expert :D
S-CORE

Příspěvekod Jindy2 » 19 říj 2009 21:33

S-CORE: Já se omlouval spíš těm, kteří tu "říkali", že jsem byl na tebe příliš zlý a nelidský. Ano, asi měli pravdu, ten můj text nezněl empaticky. Jen jsem chtěl říct, že ve Windows nástroj pro přenesení stavu je už dlouho a je velmi propracovaný, kamarád ho zrovna včera používal a šlo to velmi slušně.
Jinak jako majitel Windows 7 bych razantně požadoval bezvadnou funkčnost takových věcí a hrozil reklamací, to jen kdyby mi to nefungovalo, jinak to v tomhle ohledu má šlapat na jedničku, žádná další aplikace pro přenesení z Visty na 7 netřeba. Přeju hodně štěstí :)
Jindy2

Příspěvekod Kermitak » 19 říj 2009 22:41

Smazany nevhodne prispevky
Kermitak
Moderátor

Předchozí

Zpět na PC