Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Repro k notebooku

Repro k notebooku

Příspěvekod Vrzalík » 12 led 2010 09:41

Mohl by mi někdo dát tip na reproduktory k notebooku. Budou na poslech hudby, sem tam něco upravuji v audiocity a garagebandu. Chtěl bych pouze 2.0, které mají dobrý zvuk samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že můj finanční limit je 1000 max 2000 kč. Preferuju dřevo jako materiál, ale pokud v této cenové kategorii budou lepší nějaké plastové, tak se tomu nebráním :wink:. Děkuju za tipy a rady.
Vrzalík

Re: Repro k notebooku

Příspěvekod Q-Beat » 12 led 2010 13:26

GENIUS SP-HF2.0
za ty penize asi nejfajnovejsi
http://www.alza.cz/reproduktory-genius- ... 100951.htm
Q-Beat

Příspěvekod Vrzalík » 13 led 2010 11:58

Včera jsem narazil ještě na jedny zajímavé. Jsou o trochu dražší. Chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti. Jsou to monitory Behringer MS 20 ( za 2600,-). Mají celkem fajn výbavu, mohl bych je třeba přes optiku připojit k tv. Jen chci znát váš názor, jestli se kromě monitoringu ve studiu hodí také na poslech hudby a třeba k připojení k té tv. Sice ,jak už jsem říkal, upravuji něco málo v audacity, ale převážně poslouchám. Tady je link http://www.audiotek.cz/Behringer-MS-20/ ... y/:3:35867
Vrzalík

Příspěvekod komasix » 13 led 2010 12:28

já ti taky doporučim ty geniusy... takvý ty tipy jako GENIUS SP-HF2.0 1200A.... já mam nákej starší typ co už se nedělá a ty peníze lepší nejsou. jestli seš kutil, tak na netu je spoustu návodů jak je vytunit. Do toho se já nepouštim. příští měsíc plánuju upgrate behringer b1030a (tak aspon o stupínek)
komasix

Zpět na PC