Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Sound Devices USBPre2 vs Apogee Duet 2

Sound Devices USBPre2 vs Apogee Duet 2

Příspěvekod StanislavAbraham » 12 srp 2011 22:44

Ahoj,
nemel jste nekdo prilezitost vyzkouset tohle zarizeni?
http://www.sounddevices.com/products/usbpre2.htm
Zajimalo by me jak by vyslo zvukove porovnani s Apogee Duet 2.
Myslim ze kvalitativne by to mohlo byt stejne, ne li lepsi nez Duet.
Rad bych si poridil male 2 kanalove zarizeni. Touzim sice po Lavry DA10 na monitoring,
ale vzhledem k tomu ze k poradne akustice poslechove mistosti se nedostanu, tak
resim neco v nizsi cenove tride AD/DA 2 kanaly. DA10 si u me na sebe nevydela, tak ho ozelim.
Kazdopadne maly kocovny dobry AD se dvema micpreampy na obcasne nahravani voiceoveru, zpevu atd do notebooku bych rad.
Tahal jsem s sebou DIGI 002 rack, uz nechci.
Ultralite ani Fireface me nelakaji. Babyface nevim...
Neprehledl jsem vecne tema v teto kategorii d.a.v. bg1 k nejakemu lepsimu prevodniku (LAvry black DA a AD s timto preampem
by mi zrejme stacilo ke spokojenosti :) ale...)
ale vzhledem k tomu ze nedisponuju high end mikrofonem, tak by mi mohly stacit preampy na Duetu2 nebo
takovemto Sound Device USBPre2. Kvalitni mikrofon a prostor pro nahravani mam kdyztak moznost si pujcit, takze mit lepsi prevodniky se mi bude
pro takovy pripad hodit.
Chapu, ze Duet 2 je mensi diky konektorum na kabelu a ma sexy design, naopak me ale pritahuje takove bytelnejsi provedeni na USBPre2. Kdyby to hralo stejne, tak si mozna vyberu Duet, ale treba by poslechovy test prinesl nejake prekvapeni (?)
Nebo tim, ze to neni cenove zase tak moc jinde, tak to nema smysl moc resit, a rozdil bude jen v tech digitalnich vystupech a moznostech
standby modu?

Mohu poprosit o nejake nazory na vec, komentare, doporuceni?
Diky, Standa.
StanislavAbraham

Zpět na PC