Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Výběr

Výběr

Příspěvekod beck7 » 28 lis 2013 20:22

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, v pokojíku mám starší domácí kino 5.1 který jsem připojil pomocí kabelu k PC ale jakmile to zapnu, tak to začne OBROVSKY hučet :evil: , někdo nám řekl ať PC uzemníme, ale nevíte nějakou jednodušší cestu? A rovnou se zeptám, kdyby to nešlo, tak bych chtěl koupit nový repro, to 600w mě už celkem nebaví, chtěl bych to alespoň 1000+ a rozpočet tak do 15.000 Kč aby se to dalo připojit do PC a bylo by všechno krásný :D Poradíte? Moc se v tom nevyznám, nebo spíš vůbec -,- :roll:
beck7

Re: Výběr

Příspěvekod biscuit » 28 lis 2013 21:04

hledej "zemni smycka". jinak tady nejsme hifi forum, i kdyz tady se mozna neda mluvit vlastne ani o hifi :-)
mozna zkus pro zacatek zapojit oboji do spolecny zasuvky... problem bude, ze pocitac bude mit stejne asi trojkolik zasuvkovej... no hlavne si neubliz :-) (viz to heslo)
biscuit

Příspěvekod jazzym » 28 lis 2013 21:32

škoda že nie sme aj hifi forum :D to by sme sa stretavali aj s poslucháčmi , nielen s tvorcami hudby.

beck7 ,
nepišeš akým kablom si to pripojil , stereo alebo 5.1 , pokial 5.1 musiš vačšinou nastaviť v počitači tie vystupy , niekedy sa daju prepnuť na aux a pod.
nepišeš ake domace kino máš , ak je tam aj radio a maš zapojene na kablovku tak to huči občas , treba zapojiť na anteny kabel groundbreaker.
inač nevidim dovod prečo by to malo hučať ak to nehučí aj na nejakom MP3 playeriku. :roll:
jazzym

Příspěvekod MDudas » 29 lis 2013 02:02

Asi si to pustal prilis nahlas (500+W), tak sa to prepalilo... Rozhodne nedoporucujem doma pustat viac ako 300W. Ja mam doma 150W repraky (meter vysoke) a nemozem ich dat ani na polovicu vykonu, inak by som odletel...
Nad 500W v jednej miestnosti jedine topeni !
MDudas

Příspěvekod vras » 29 lis 2013 04:00

Dobry subjekt ten Vyber. A mas stesti, ze cinskych 1000W do 15000 je v klidu, to neudela nic.
vras

Příspěvekod beck7 » 29 lis 2013 18:52

jazzym píše:škoda že nie sme aj hifi forum :D to by sme sa stretavali aj s poslucháčmi , nielen s tvorcami hudby.

beck7 ,
nepišeš akým kablom si to pripojil , stereo alebo 5.1 , pokial 5.1 musiš vačšinou nastaviť v počitači tie vystupy , niekedy sa daju prepnuť na aux a pod.
nepišeš ake domace kino máš , ak je tam aj radio a maš zapojene na kablovku tak to huči občas , treba zapojiť na anteny kabel groundbreaker.
inač nevidim dovod prečo by to malo hučať ak to nehučí aj na nejakom MP3 playeriku. :roll:

Stereo kabelem....
beck7

Příspěvekod beck7 » 02 pro 2013 17:23

Ok moc děkuju, bylo to tím, že nebyl PC a to domácí kino v jednom prodlužovači.... Ale z mě neznámého důvodu přestal fungovat center :/
beck7

Zpět na PC