Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

z notebooku lezie digitalny noizzz

Re: z notebooku lezie digitalny noizzz

Příspěvekod Limyth » 23 říj 2009 10:17

Zdravim! Mam uplne stejny problem, z notebooku slysim po pripojeni zvukovky (Focusrite Saffire Pro 24) do beden (Behringer Truth) uplne stejny noise - velmi neprijemnym zpusobem je slyset, jak notas pracuje, ale taky hybani mysi apod. Po odpojeni jednoziloveho adapteru je ruch pryc. Pochopil jsem dobre, ze to jakykoli univerzalni dvojzilovy adapter spravi? Nebo by mel mit nejake dalsi parametry (napeti)? Koukal jsem na Toshiby na Alze, stoji kolem 1000,- a nechci je kupovat zbytecne. Diky!
Limyth

Příspěvekod zazz » 23 říj 2009 10:41

mozna je to uplne mimo..mel sem v notebooku problem s integrovanou zvukovkou..lehl mi do toho takovy hlomoz, zavisly na tom jak pocitac neco delal...kdyz jsem vypl PC speaker tak to pretalo..
zazz

Příspěvekod dendy » 23 říj 2009 10:42

ja si vzdy ku kazdemu novemu NTB rovno kupujem tento zdroj, je 2 kolikovy bez "dierky", fici absolutne spolahlivo, este nikdy ma nesklamal ;)

http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=7894170
(ten by mal byt ok pre 99% notebookov - skoro vsetky ficia na 19V, 90W - hodnoty zistis ked kuknes stitok tvojho original zdroja)

alebo tento
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=7752607 (ten som potreboval k MSI lebo aj standartny zdroj malo 120W)

btw. abu ale zase ani taky nois sum a brun neni naskodu, doda to hudbe taky spravny lo-fi charakter :-D ako hovorime my programatori, "not a bug, just feature!" :-)

Limith: musi ti sediet napatie (vacsinou 19V, a vykon nahradneho by nemal byt mensi nez toho povodne originalne - inak sa ti bude moc prehrievat)
dendy

Příspěvekod abuse » 23 říj 2009 11:27

bud dvojkolikovy zdroj, alebo DI Box s ground liftom zapojit medzi notebook a bedne ...oboje vyskusane na 2 toshibach
abuse

Příspěvekod dendy » 23 říj 2009 11:29

imho je vzdy lepsie riesenie ten zdroj, ci mmenej veci su medzi zvukovkou a bednami tym lepsie a minimalne clovek usetri kable :-)
dendy

Příspěvekod abuse » 23 říj 2009 11:46

mne teraz odisla grafika na tecre /nastastie v zaruke/, tak som mal pozicany kamosov notebook a nechcel som donho pchat iny zdroj...preto DI Box riesenie
abuse

Příspěvekod Limyth » 23 říj 2009 11:48

Diky moc! Asi nejdriv zkusim ten dvojzilovy zdroj, zjistim si doma napeti a snad to zafunguje! Sum se mi zrovna nehodi do kramu jako lo-fi efekt :)
Limyth

Předchozí

Zpět na PC