Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

že by to Anonymousi nakonec spustili????!!!!

Re: že by to Anonymousi nakonec spustili????!!!!

Příspěvekod Liquid Sound » 27 bře 2012 13:07

Anonymous jsou pro mě frustrovanci. Skupina těch, kteří nikdy nic nedokázali a jedinou možností, jak se vyrovnat těm co ano, je jejich díla devalvovat popř. rovnou ničit. Taková obdoba komunistů.
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct
Liquid Sound
Profesionál

Příspěvekod biscuit » 27 bře 2012 13:17

Ivo píše:Biscuit, myslím že úplně ne :) V tom, že je to podobná aktivita jako zapálit knihovnu nebo paralyzovat elektrárny apod. jsme myslím ve shodě :) S tím (i tím ostatním co řekli) souhlasím - a navíc jsem jsem doplnil ještě vlastní názor :wink: Neřekl jsem tím ale jinými slovy totéž (aby nedošlo k mýlce)

ja to myslel tak, ze tupa akce shozeni nezainteresovanyho webu, nebo dokonce webu obecne prospesnyho, je samozrejme opovrzeni hodna. ale shozeni webu, kterej patri organizaci, ktera se stara spis o obecny zlo, je vec, ktera by mela byt chapana trochu jinak. nedochazi k zadnymu niceni cizich veci, skody vzniknou jen tim, ze ten svincik musi potom nekdo uklidit :-) vetsinou to stejne delaji lide, kteri pro tu firmu trvale pracuji a zadny odmeny za to urcite nedostavaji - takze dost mozna ani zadna skoda nevznikne. myslim, ze tohle je zatim ta nejjemnejsi forma utoku, jakou jsou lidi schopni podniknout a uz z tohohle principu mi prijde trochu divny, nad tim nejak lamentovat. zvlast kdyz se lidi mezi sebou denodenne zabijeji a nikoho to vlastne ani moc nezajima.. shazovani webu ma pro me osobne casto i usmevnou stranku, protoze se pak konecne na ty dany strance clovek docte neco zajimavyho ;) a taky bulvar ma o cem psat :-D takze klido pido :mrgreen:

Liquid Sound píše:Anonymous jsou pro mě frustrovanci. Skupina těch, kteří nikdy nic nedokázali a jedinou možností, jak se vyrovnat těm co ano, je jejich díla devalvovat popř. rovnou ničit. Taková obdoba komunistů.

ty nekoho znas, ze ho dokazes hodnotit? pro me je frustrujici, kdyz nekdo dokaze tvrdit neco jako ty. asi jsem pak taky takovej zfrustrovanec, kterej se ani nikomu nesnazi vyrovnat - o to je to se mnou asi horsi :-)
Naposledy upravil biscuit dne 27 bře 2012 13:22, celkově upraveno 1
biscuit

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 13:21

Liquid Sound píše:Anonymous jsou pro mě frustrovanci. Skupina těch, kteří nikdy nic nedokázali a jedinou možností, jak se vyrovnat těm co ano, je jejich díla devalvovat popř. rovnou ničit. Taková obdoba komunistů.

Ono to není proti těm co internet vytvořili, ale proti těm kteří chcou tak skvělou svobodnou záležitost zneužít k šikaně a ovládání mas...Komunisti úplně stéjně zneužili skvělé myšlenky komunismu k dosažení přeně toho samého - šikaně a ovládání mas... Takže Když už přirovnávat ke komunistúm tak bych k nim přirovnal spíše ty proti kterým Anonymous stojí. Ale nepolizitujme to

Biscuit: souhlas
Naposledy upravil TTT31 dne 27 bře 2012 13:23, celkově upraveno 1
TTT31

Příspěvekod biscuit » 27 bře 2012 13:23

presne tak, nepolitizoval bych to. anonymous nema cenu resit a uz vubec ne se ten fenomen nejak snazit nekam zaskatulkovat a hodnotit.
biscuit

Příspěvekod Amorph » 27 bře 2012 13:42

btw. neprijde vam trochu paradoxni, ze hnuti, ktere si klade za cil bojovat proti ovladani mas, ma uz v nazvu anonymitu - tedy zakladni rys masovosti?
Amorph
Moderátor

Příspěvekod Amorph » 27 bře 2012 13:55

vnimam to tak, ze lidem se predklada dalsi subkulturni proud, se kterym se muzou identifikovat a vymezit se proti nejkemu okoli a tim se jakoby realizovat. Ale tim, ze ta realizace je ciste virtualni, bez jakekoliv realne naplne, tak se tim podle me clovek anonymizuje, protoze tim zacne sam sebe identifikovat s necim nerozpoznatelnym.
Amorph
Moderátor

Příspěvekod Ivo » 27 bře 2012 14:01

A hlavně je to takové zbabělé, podpásové ... Když chci s někým jednat, tak se mu podívám přímo do očí a stojím si za svým ... Takhle si na tyhle "hrdiny" může hrát každý zamindrákovaný osel ... který by se pokakal kdyby to někdo zjistil ...
Ivo
Moderátor

Příspěvekod biscuit » 27 bře 2012 14:09

ivo: to nemuzes myslet vazne. mam takovej pocit, ze uz si parkrat s institucemi jednal a presto jsi zustal nepoucen. boj muze proti muze v tomhle fakt neuplatnis :-)
biscuit

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 14:11

Ivo píše:A hlavně je to takové zbabělé, podpásové ... Když chci s někým jednat, tak se mu podívám přímo do očí a stojím si za svým ... Takhle si na tyhle "hrdiny" může hrát každý zamindrákovaný osel ... který by se pokakal kdyby to někdo zjistil ...

a kdo stebou jako s jednotlivcem bude jednat mi řekni ? :-D Kdyby anonymous neměli svou strukturu takovou jakou mají, ani by sme se tady o nich dnes nebavili. Jejich anonymita a možnost účasti prakticky kohokoli je právě to proč se o nich mluví. Kdyby za těma maskama byly jména, už by byli dávno eliminovaní a bylo by ticho po pěšině ( i když mám pocit že už pomalu je...)
TTT31

Příspěvekod Ivo » 27 bře 2012 14:14

Myslet si že když někdo něco takového udělá, že (pokud je zájem) je nějaký problém ho velmi rychle vytáhnout z úkrytu, je myslím hodně naivní :) Že se tím zatím nikdo moc nezabývá, je právě proto, že jsou to spíš takové hloupé pubertácké akce, nic jiného ...
Ivo
Moderátor

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 14:31

Ivo píše:Myslet si že když někdo něco takového udělá, že (pokud je zájem) je nějaký problém ho velmi rychle vytáhnout z úkrytu, je myslím hodně naivní :)

To si nemyslím, ale když máš centralizovanou správu nějaké organizace, stačí ti jí useknout jednu hlavu. Vzhledem k decentralizaci Anonymous jich musíš useknout podstatně víc, aby si je odstavil. Já myslím že pro tentokráte už se nic velkého dít nebude, ale je fajn vědět, že nějakou takvou páku máme k dispozici a o to podle mě i šlo, dostat se do povědomí. Dnešních dejme tomu 50% obyvatelstva smýšli o internetu jako o něčem co nepotřebujou, nebo jednou dvakrát za rok na něj kouknou když už ho mají doma. Pochopitelně těmhle lidem je úplně šumák co se na internetu děje.Takových lidi postupem času ubyde až nezbyde jediný. Narozdíl od naších generaci si ty budoucí už život bez internetu nebudou pamatovat..Tedy za 10 20 let bude svoboda na internetu mnohém žhavější téma než dnes, protože bude zajímat jednou tolik lidí a v takových chvilích bude Anonymous nebo cokoli z něj vyděděného jednou z hlavních zbraní, jak se bránit kyberútlaku. V tom vidím pozitivum celého demonstrace možností Anonymousu.

..
TTT31

Příspěvekod biscuit » 27 bře 2012 14:35

ivo, koukni do historie a zamysli se, kolikrat "pubertaci" nemalou merou prispeli ke zmene veci. uvedom si, ze to jsou vetsinou lidi, kteri se neboji jit do veci po hlave. taky jsou casto jeste nezkazeni, takze jednaji s cistymi umysly. dneska jsou jiny moznosti a inteligentni lidi jich muzou vyuzivat k natlaku. podle me na tom neni nic spatneho a je pro me nepochopitelne, ze ti to porad tak lezi v zaludku a oznacujes to podpasovkami a podobne.
Naposledy upravil biscuit dne 27 bře 2012 14:36, celkově upraveno 1
biscuit

Příspěvekod Pytkin » 27 bře 2012 14:36

kermitak : TYTO SA TU PODLA MNA STRASNE NUDIA :D
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 14:39

:-D che dělám prezentaci ohledně grid computingu a strašně mě to nebaví, takže vítám každou záminku, proč dotoho na chvíli nečumět :D
TTT31

Příspěvekod dendy » 27 bře 2012 19:48

velka cast anonymous (nehovorim ze vsetci) bojuju za to aby to s internetom nedopadlo takto : http://www.itnews.sk/spravy/internet/20 ... internetom

preto kazdy globalnejsi utok je varovny prst vladam a autoritam aby si moc nedovolovali a symbolicke gesto ze ludia si od vlad a samozvanych "kontrolnych organov" a inych mafianov nenechaju srat na hlavu donekonecna...

komu sa to nepaci zrejme mu vyhovuje internet pod totalnou kontrolou vlad a korporacii ... za mna - dakujem neprosim, kym aspon na internete bude urcita forma slobody a kolektivne riadenej anarchie, nieje to este uplne stratene... internet vzdy musi ostat systemom ktory reguluje a riadi sam seba, aspon ciastocne v ramci moznosti... inakmje to cesta do pekla totality...
dendy

PředchozíDalší

Zpět na PC