Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

že by to Anonymousi nakonec spustili????!!!!

že by to Anonymousi nakonec spustili????!!!!

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 01:32

Nejede mi yahoo, wikipedia, facebook ..... ňejaký eror u mě nebo to fakt anonymousaci rozjeli ? :)

EDIT: twiter, qip
TTT31

Re: že by to Anonymousi nakonec spustili????!!!!

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 01:36

Jaaj tak už to zas frčí všecko,asi nějaký lokální eror v síti u mě :-( ah joo
TTT31

Příspěvekod EMKU » 27 bře 2012 01:37

Zrovna sem ti psal že mi vsechno šlape :D
EMKU

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 01:39

EMKU píše:Zrovna sem ti psal že mi vsechno šlape :D

Škoda, já se radoval, že se jím to nakonec fakt povedlo...No to nevím, jestli to stihnou do konce března shodit celý net. Spíše to zase zůstane jenom hromadou populistických keců :-(

EDIT: každopádně je zvlásštní, že mi to nejede jenom přes mojeho internetového povidera ( ale tady sem třeba přes něj normálně). Abych se připojil na twiter, qip facebuk yahoo musím lést přest druhého lokálního poskytovatele... to sou mi věci po ranku ...
TTT31

Příspěvekod Pytkin » 27 bře 2012 07:25

No tvoj provajder ma nejaky problem.. To je uplne bezne..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod Ivo » 27 bře 2012 07:42

Nevím co by bylo dobrého a pozitivního na tom, kdyby nějací hackeři shazovali stránky nebo celý net. Byl by to jen ostudný (a zbabělý) kyber terorismus + poškozování cizí věci
Ivo
Moderátor

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 10:55

Ivo píše:Nevím co by bylo dobrého a pozitivního na tom, kdyby nějací hackeři shazovali stránky nebo celý net. Byl by to jen ostudný (a zbabělý) kyber terorismus + poškozování cizí věci

Tohle je samozřejmě věc názoru. Spoustu myšlenek mám s anonymousem společných, spousta mi je proti srsti, ale odstavení internetu by bylo zaprvé fascinující tím, že se konečně obyčejní lidé dokázali vyburcovat k nějakému globálnějšímu odporu. Zadruhé by to bylo fascinující technicky vzhledem k opatřením, které slouží jako obrana proti takovým útokům. Osobně bych dočasné odstavní internetu uvítal, měl bych konečně čas vzít si pruty, jít si sednou na rybník, nahodit si, otevřít si lahváče a mít v .... :?

Pytkin píše:No tvoj provajder ma nejaky problem.. To je uplne bezne..

jj už všecko šlape jak má.
TTT31

Příspěvekod dendy » 27 bře 2012 11:02

TTT31 píše: Spoustu myšlenek mám s anonymousem společných, spousta mi je proti srsti, ale odstavení internetu by bylo zaprvé fascinující tím, že se konečně obyčejní lidé dokázali vyburcovat k nějakému globálnějšímu odporu. Zadruhé by to bylo fascinující technicky vzhledem k opatřením, které slouží jako obrana proti takovým útokům. Osobně bych dočasné odstavní internetu uvítal, měl bych konečně čas vzít si pruty, jít si sednou na rybník, nahodit si, otevřít si lahváče a mít v .... :?

naprosto suhlasim :)
dendy

Příspěvekod Amorph » 27 bře 2012 11:06

TTT31: "Zadruhé by to bylo fascinující technicky vzhledem k opatřením, které slouží jako obrana proti takovým útokům. Osobně bych dočasné odstavní internetu uvítal, měl bych konečně čas vzít si pruty, jít si sednou na rybník, nahodit si, otevřít si lahváče a mít v .... :?"

To je podobna logika, jako ze bys uvital vybuch (dobre tak mozna jen nucenou odstavku) vsech ceskych elektraren, aby sis konecne uzil vecer pri svickach, protoze jinak jses linej si na tu romantiku udelat cas.

btw. "obycejni lide" je hrozna kravina.
Amorph
Moderátor

Příspěvekod Kermitak » 27 bře 2012 11:21

Vzhledem k tomu, jaky obrovsky kvanta lidi pouzivaji jmeno Anonymous a vzhledem k jejich roztristenosti a relativni anonymite je nerealny, ze by se neco takovyho mohlo stat. Obcas se nekdo pokousi stvorit neco, co by fungovalo jako skupina, ale staci se podivat na kanal CZ Anonymous, parta pubertaku, co umej tak maximalne dosovat ze svyh okynek pomoci programu, ktery si stahli. Pak existuje jeste kanal, kde se sleza samozvana elita, mezi kterou se lze dostat, pokud clovek vi, na jakych portech obvykle bezi ftp, ssh a http :)
A krom toho, na neco, co se tu popisuje, by (zaplat panbuh) nemeli ani pasaci z LulzSec.
BTW taky nechapu, co by bylo pozitivniho na shozeni yahoo nebo wikipedie (coz jsou mimochodem jedni z nejvetsich verejnych odpurcu SOPA a ACTA), je to stejny, jako kdyby se lidi sjednotili, aby podpalili narodni knihovnu.
Kermitak
Moderátor

Příspěvekod Ivo » 27 bře 2012 11:26

Přesně jak říkají Kermiták a Amorph ... je to takový agresivní primitivismus na urovni rozbíjení výloh atd. jak tohle nějaký aspon trochu inteligentní člověk může podporovat a souhlasit s tím, nerozumím tomu ... takový kriminální egoistický vandalismus (a ještě zbabělý) ... A co absolutně nechápu - co někomu brání jít k rybníku (nebo udělat si romantický večer) i ted ... co je mi po nějakém internetu nebo televizi ? Nutí mě někdo u toho sedět ? (kromě věcí souvisejících s prací a živobytím)
Ivo
Moderátor

Příspěvekod biscuit » 27 bře 2012 12:46

ivo myslim, ze amorph a kermitak rikaji trosku neco jinyho :-)
biscuit

Příspěvekod Ivo » 27 bře 2012 12:49

Biscuit, myslím že úplně ne :) V tom, že je to podobná aktivita jako zapálit knihovnu nebo paralyzovat elektrárny apod. jsme myslím ve shodě :) S tím (i tím ostatním co řekli) souhlasím - a navíc jsem jsem doplnil ještě vlastní názor :wink: Neřekl jsem tím ale jinými slovy totéž (aby nedošlo k mýlce)
Naposledy upravil Ivo dne 27 bře 2012 12:53, celkově upraveno 1
Ivo
Moderátor

Příspěvekod Amorph » 27 bře 2012 12:51

tentokrat souhlas s Ivem:)
Amorph
Moderátor

Příspěvekod TTT31 » 27 bře 2012 13:00

Kermitak píše:Vzhledem k tomu, jaky obrovsky kvanta lidi pouzivaji jmeno Anonymous a vzhledem k jejich roztristenosti a relativni anonymite je nerealny, ze by se neco takovyho mohlo stat. Obcas se nekdo pokousi stvorit neco, co by fungovalo jako skupina, ale staci se podivat na kanal CZ Anonymous, parta pubertaku, co umej tak maximalne dosovat ze svyh okynek pomoci programu, ktery si stahli. Pak existuje jeste kanal, kde se sleza samozvana elita, mezi kterou se lze dostat, pokud clovek vi, na jakych portech obvykle bezi ftp, ssh a http :)
A krom toho, na neco, co se tu popisuje, by (zaplat panbuh) nemeli ani pasaci z LulzSec.
BTW taky nechapu, co by bylo pozitivniho na shozeni yahoo nebo wikipedie (coz jsou mimochodem jedni z nejvetsich verejnych odpurcu SOPA a ACTA), je to stejny, jako kdyby se lidi sjednotili, aby podpalili narodni knihovnu.

JJ to jakým směrem se anonymous sunou je k pláči a taky to svědčí o tom, jak jsou lidi ovce neschopné jakéhokoli většího odporu ( i v době kdy jsou schopni vyměnit si mezi sebou informaci během paár sekund...). Jak plno ocasu využilo záštitu anonymous pro řešení svých lokálních problému a páchání kyberzločinu... CHápu, že technicky je to skoro nemožné, a proto kdyby to dokázali, tak bych smekl klobouk.

jo abral jsem shození yahoo a wiki v rámci shození celého internetu, jistě že shodit cíleně jenom tyhle servery je nesmysl.

Amorph píše:To je podobna logika, jako ze bys uvital vybuch (dobre tak mozna jen nucenou odstavku) vsech ceskych elektraren, aby sis konecne uzil vecer pri svickach, protoze jinak jses linej si na tu romantiku udelat cas.

btw. "obycejni lide" je hrozna kravina.

CHe zas to tak nehroť, to rybaření bylo to myšleno s trochou nadsázky samozřejmě :D
Naposledy upravil TTT31 dne 27 bře 2012 13:25, celkově upraveno 2
TTT31

Další

Zpět na PC