Nahrávání z compu přes mix do compu

Analogové a digitální mixy pro studio i živé hraní
Odpovědět
houmi84

Nahrávání z compu přes mix do compu

Příspěvek od houmi84 » 24 čer 2017 11:13

čau synci, pořeboval bych poradit

mám nahrané nějaké stopy v abletonu, mám je rozházené do šavlí - hajtku zvlášť, šrot, kopák, basu atd. mám to udělané tak abych mohl hrát živý mix. do mixu mám natáhnutý ještě efektový procesor přes aux...tzn. že si můžu na každou šavli pustit efekt a tím efektovat každou jednotlivou šavli. když to nahrávám tenhleten mix zpět do compu nahraje se to bez problémů, ale to efektování tam není, nevíte čím to může být? jestli to je nastavením abletonu, nebo nastavením mixu? mám externí zvukovky a mix AH GL2200. poraďte prosím. dík houmr

rastis

Re: Nahrávání z compu přes mix do compu

Příspěvek od rastis » 24 čer 2017 11:35

co s tym moze mat ableton ? podla vsetkeho nahravas z mixpultu z takeho miesta (vystupu), kde nie je signal z efektoveho procesoru, cize pravdepodobne ides z pultu este pred auxom. nastuduj si ten plut, odsleduj, ako ktore signaly idu.

podla mna lepsia rada je, ze vobec z pocitacu do mixpultu nevychadzaj a rob vsetko v pocitaci. ale ty asi vies lepsie, preco musis ist z pocitacu do pultu a naspat...

Stan

Re: Nahrávání z compu přes mix do compu

Příspěvek od Stan » 24 čer 2017 14:56

Neni to nahodou tak ze na mixu pouzivas sendy pro FX? To znamena ze neefektujes audio ktery jde pres fader ale signal z faderu posilas (send) do FX. FX slysis ale nezaznamenava se protoze ven z faderu jde zase jen cisty signal.

Odpovědět