Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Co právě posloucháte .....

Příspěvekod Ivo » 26 črc 2005 08:45

Cyril píše:No jasne, Coldplay...

Skupina Coldplay mi začíná být sympatická :wink:

http://www.novinky.cz/koktejl/61511-nej ... artin.html

Musím si něco poslechnout ...
Ivo
Moderátor

Příspěvekod biscuit » 26 črc 2005 09:00

teda ivo, zkus vic hledat (nevim co poslouchas, ale mam pocit, jako bys prichazel kvuli tomu despektu o spoustu skvele hudby) - porad se dela dost muziky, ktera snese srovnani s genesis. pro me treba massive attack, air, lamb, a to jsou jen ty nejznamejsi...
vykopavky mam taky rad, ale ziju ze soucasnejch veci :)
biscuit

Příspěvekod Ivo » 26 črc 2005 09:53

biscuit píše:vykopavky mam taky rad, ale ziju ze soucasnejch veci :)

No tak kdybychom už Genesis považovali za "vykopávku", jak bychom pak museli nazývat Dvořáka, Smetanu, Mozarta, Bacha atd. ? :)
Ivo
Moderátor

Příspěvekod peteness » 26 črc 2005 10:27

Nezapomente na Radio 1 PLAY . Neco se najde pro kazdeho.

Z proflakleho www.di.fm je prijemny hlavne chillout OPEN AND PLAY
peteness

Příspěvekod biscuit » 26 črc 2005 11:23

ivo: taky vykopavky - jenom se tomu rika klasika :)
ehm ja mam vykopavky rad a oni maji krome tradicnich hodnot i hodnoty historicke, no ale prave tim zase trosku ztraceji v kolonce aktualnosti a zajimavosti - teda asi jsem to nepojmenoval uplne ok, ale to mam u muziky porad.
biscuit

Příspěvekod biscuit » 26 črc 2005 11:24

respektuju radio 1, ale reklamy me zabijej, takze mam radsi klasicky webovy radia
biscuit

Příspěvekod kexik » 26 črc 2005 11:29

poshook: akasha je co? nemyslis nahodou akotcha (bravcovy label to vydava)? to mozem... obecne bravciakov ako takych, najradsej staru fillu, samozrejmo
kexik

Příspěvekod Poshook » 26 črc 2005 11:40

kexik píše:poshook: akasha je co? nemyslis nahodou akotcha (bravcovy label to vydava)? to mozem... obecne bravciakov ako takych, najradsej staru fillu, samozrejmo

http://www.akasha.co.uk/
Poshook

Příspěvekod kexik » 26 črc 2005 11:43

ta stranka je dobry priklad ako NEMA vyzerat dobry web... je to pomale jak sopel a neda sa obist flash... sory za offtopic ale taketo veci m nekonecne seru
kexik

Příspěvekod bodyia » 26 črc 2005 11:46

Hmmm, mě se zase víc líbí druhá deska od GoldFrapp, takovou energickou elektroniku můžu. Ale možná se mi to maličko oposlouchalo, první tejden jsem tu desku točil pořád dokola:-)
Hlavně poslouchám Kraftwerk, Shamen, Petera Gabriela (živák Growing Up, mňam!), Seala (ten poslední živák z Paříže je taky úúúžasnej), Philipa Glasse, DM, DCD, Camouflage, JMJ, Jamiroquaie nebo Donnu Summer, když jsem doma sám, tak Nine Inch Nails, Front 242, případně Front Line Assembly...
bodyia

Příspěvekod abuse » 26 črc 2005 12:06

samozrejme aj ja mam oblubene vykopavky - rane dosky human league a omd, cabaret voltaire, fad gadget, coil, talk talk... ale tvrdenie ze sucasna hudba je plytka atd atd je nespravne. je akurat velky pretlak braku /kvoli zlacneniu technologii/ takze treba kopat ovela hlbsie. pre mna napr. yes a dream theater - nedotknutelne ikony mnohych hudobnikov - su absolutne nepocuvatelne. z yes ma fyzicky boli brucho - maju take pokrutene melodie .] podla mna sa dobra hudba sa robila a bude robit v kazdom obdobi akurat si ju treba najst
abuse

Příspěvekod Ivo » 26 črc 2005 12:23

Ano, Phil Glass jako nádherná uklidňující oáza, která nedráždí náhlými rychlými změnami, to poslouchám strašně rád a velmi často. Zejména Photographer, Houslový koncert, smyčcové kvartety atd. atd.
Ivo
Moderátor

Příspěvekod Cyril » 26 črc 2005 12:28

Jo, libila se mi od nej i Kraska a zvire. Z "vykopavek" miluju Led Zeppelin. A momentalne ze soucasnych me dost bavi i Touch And Go.
Cyril

Příspěvekod kexik » 26 črc 2005 12:29

moj "objav" toho roku bol Bent. zozente si trebars novu dosku (Ariels) je to nadhera... stare veci su tiez super... inak suhlasim s abusem ze yes a dream theatre sa neda... z toho jeho zoznamu stariniek sa mi neda ale tiez skoro nic :)
moje stalice v oblasti starinarstva su floydi, van der graaf generator, trocha soft machine, no a z rokov osemdesiatych prakticky vylucne cure a cocteau twins (80te roky su pre mna doba hudobneho temna :) )
kexik

Příspěvekod Pierre niko » 26 črc 2005 13:23

Tak jo, jdu do toho taky: Sonar kolektiv (sem patri Jazzanova, Clara Hill, muj zamilovany Deampert, skvely Meitz atd), Alice Russel, label Goodlooking records ( zejmena pak Makoto a samozrejme LTJ), label Hospital, libi se mi atmoska raggajungle, ale jeste sem nekapl na nejaky muzikantsky zajimavy. Miluju timeless od Goldieho, vsechno od Lamb, 4 Hero, Koop, Zero 7. Dost zeru Ninja tune, funkove housy, jump upy. K vuli vpominkam na zensky miluju Amelii z montmartru (nebo jak se to pise), Snakers pimps a Skunk anasie. Tohle vsechno mi doma rotuje dokola, doplneno nahodnyma downloadama a demacema kamosu, kteri me vdycky dovedou prekvapit. Takhle to mam ja.

V posledni dobe ale porad dokola posloucham Deyamperta a Alice Russel, to je ted aktualni.

Ivo: z toho co o tobe vim (ze stranek, z dialogu, atd.) mam takovy pocit, ze vyhledavas klid v dusi, harmonicke vztahy, zkratka ze aktivne hledas spravnou cestu. Moc si takovych lidi vazim, ale konkretne co se tyce muziky se mi zda , ze nic se nema prehanet. Zijes li porad v klidu, nedokazez ho ocenit. To kam me obcas (pokud se jedna o dobreho, senzitivniho DJ , nebo vypeceny band)dostane "agresivni muzika", nebo jak jsi to nazval, je co se tyce duchovni hodnty stejne obohacujici, jako to co delate v savite. Podle me... Pokud se podivame ke korenum, nalezneme taky nespuotane rytmy, agersivni beaty a bujarou atmoshku. Jsem ti v jadru velice podobny, jen se pred nekterymi cestami neuzaviram.

Heslo zni:

Chill anebo Hard, bud protrely bard.

:D :D :D
Pierre niko

PředchozíDalší

Zpět na Různé