Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Hledám pronájem prostor

Hledám pronájem prostor

Příspěvekod mkII » 08 srp 2009 16:01

Ahoj,

hledám pronájem menší místnosti, buňky, nebytových prostor kolem 25 čtverečních metrů v Praze, kam bych si přestěhoval techniku a mohl tu pracovat na projektech (elektro/pop, všechno). Chtěl bych, aby to mělo elektriku, v zimě topení a nějaký zabezpečení/pojištění. + okolí tolerantní k hluku, sice nehraju nahlas, ale basy duní vždycky a v noci to není moc příjemný.
Je to výhledově kolem listopadu, stěhuju se do Prahy do bytu. Můj limit 5000,-/měs. Pokud se za to něco sežene, budu moc rád.
mkII

Re: Hledám pronájem prostor

Příspěvekod Sonority » 16 srp 2009 11:52

Nasels neco? V podstate hledam v Praze to same. Mel jsem studio v Brne ve Zbrojovce, industrialni prostor se super geniem loci, ktery je stale k pronajmu, ale ted se stehuju do Prahy a o necem podobnem bych se rad dovedel.
Sonority

Příspěvekod Wohma » 16 srp 2009 11:55

Zbrojovka je sice skvele industrialni, ale taky pekne nebezpecna... Kdysi jsme tam zkouseli, uz nikdy nechci vice.

Zkusebny.com ted pry chteji rozjizdet nejaky projekt se samostatnyma (nesdilenyma) zkusebnama, to bych sledoval... Ale ono to vzdycky vyjde lip, kdyz clovek sezene neco nadivoko.
Wohma

Příspěvekod Cyril » 16 srp 2009 11:58

Wohma: a co se ve zbrojovce delo? Hrali jste dvojkopakovej narez a nekdo opetoval palbu? :)
Grafický design – www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)
Cyril

Příspěvekod Wohma » 16 srp 2009 12:05

No rekneme, ze je to v jedne z tech horsich brnenskych ctvrti a navic primo v arealu zkousi spousta hnedocechu... Nam primo zkusebnu nevykradli, ale uplne vsem sousedum ano - byli jsme tam kratkou dobu, byla by to asi otazka casu. Mimochodem okovany dvere a kvalitni zamky taky nekterym nepomohly :)

BTW tehdy nas bubenik hral asi tak 2 mesice, takze o dvojslapce si mohl nechat zdat (jak financne, tak schopnostma)
Wohma

Příspěvekod Cyril » 16 srp 2009 12:13

Aha, tak to jo :( No to je sila, clovek by rekl, ze kdyz maj kapelu a hrajou, ze to snad nebude ta kriminalnicka sorta, ale ze budou trosku jinde... :(
Grafický design – www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)
Cyril

Příspěvekod Wohma » 16 srp 2009 13:51

Jako ja vubec nevim, jestli tam kradli ti muzikanti, spis se to mohlo roznest mezi cigany, ze tam je plno kapel a pak uz je jen otazkou casu, kdy toho nejaky oportunista vyuzije. No kazdopadne jsme docela OT :-)
Wohma

Příspěvekod mkII » 18 srp 2009 07:35

Sonority píše:Nasels neco? V podstate hledam v Praze to same. Mel jsem studio v Brne ve Zbrojovce, industrialni prostor se super geniem loci, ktery je stale k pronajmu, ale ted se stehuju do Prahy a o necem podobnem bych se rad dovedel.

David Vlk (zkusebny.com) mi nabídl hodně slušnej prostor, je to v -2 p. baráku na Kladenský, je to snad nějakej atomovej kryt bejvalej či co, je to za výborný peníze (1500-2000 vč. energie), v tom objektu jsou dohromady asi tři zkušebny, takže by tam byly určitý přeslechy z ostatních místností..tahle místnost zatím nemá smostatný dveře, ale po domluvě je tam nechá udělat. Takže jestli je to pro tebe zajímavý, zavolej mu zítra (kontakty jsou na zkusebny.com), já mu to dneska ještě odřeknu - pro mě to není to co jsem hledal.

M.
mkII

Příspěvekod Cyril » 18 srp 2009 09:14

mkII: to zni dobre... ale protiatomovej kryt ve druhym patre?? :)
Cyril

Příspěvekod mkII » 18 srp 2009 09:53

Cyril: nene, je to -2 :)
mkII

Příspěvekod Sonority » 21 srp 2009 14:18

Diky moc za info (ctu to az dnes). bohuzel mistnost bez oken (coz asi bude ten pripad) bych nechtel urcite. Ale zkusil bych mu zavolat jestli nevi o necem jinym.
Sonority

Příspěvekod Nikola » 31 led 2016 21:52

Ahoj

Hledám pronajem prostor pro studio a zkusebny v Praze. :)
Nikola

Příspěvekod biscuit » 01 úno 2016 00:36

to je nikolo asi jako kdybys zavolal(a) tuhle zpravu z okna... jestli jsi zvyklej(a), ze ti v zivote takhle veci prichazej, tak to ti gratuluju a zavidim ;-)
biscuit

Zpět na Různé