Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Krádež audio-video vybavení

Krádež audio-video vybavení

Příspěvekod matucha » 21 úno 2014 23:06

Před pár dny se stala mojim kamarádům-spolupracovníkům nemilá věc (slušně řečeno). Veškerá ta technika byla osobní vlastnictví nebo vypůjčená od kamarádů... tj nic co by v rámci větší instituce "tolik nebolelo". Takže kdybyste náhodou narazili na levný sound devices nebo jiný věci z toho obrázku (pomineme-li tu a tam spatny "i/y" v popisku) dejte vědět.

https://www.facebook.com/Kolmo.eu?ref=br_tf

Prosíme všechny o pomoc...

Včera dne 18.2. byl na vrchu Varhošť u Litoměřic okraden malý štáb dokumentaristů. Ze stříbrné škody Octavia byla ukradena technika v hodnotě 250 tisíc kč.
Proslýchá se, že jde nejspíš o pachatele z Děčína, kteří se již několik let živí vykrádáním aut na výletních místech, zejména Varhošť, Kamýk a Radobýl!

Kromě velké hmotné škody došlo i k těžko nahraditelné ztrátě audio, video a zvukového materiálu k připravované výstavě pro český pavilon na letošním Biennale v Italských Benátkách.

Prosíme vás všechny o sdílení informací, které by pomohly k nalezení dat nebo techniky.

Krádež proběhla mezi 16:00 a 16:07 na parkovišti u vyhlídky na Varhošti. V 16:44 zapnul pachatel odcizený iPod, který nahlásil přesnou GPS polohu v obci Libouchec mezi Ústím a Děčínem. Dále již nemáme další stopu a policie i přes udání polohy nemá prostředky, kterými by mohla odcizenou techniku zajistit.

Většina kusů techniky je natolik specifická, že je běžně téměř neprodejná. Zloději se ale velmi pravděpodobně pokusí techniku prodat v okolí Ústí nad Labem, Děčína a Teplic. Případnému nálezci bude vyplacena štědrá odměna.

A pokud se náhodou chystáte na Varhošť, Kamýk nebo Radobýl, dejte si prosím pozor.

Děkujeme za jakoukoliv pomoc.

hejl.martin@gmail.com

..
matucha
 
Příspěvky: 4866
Registrován: 24. 5. 2002
Bydliště: Praha

Zpět na Různé


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Bing [Bot], Google [Bot], hombrefeo, mando

reklama
Facebook  Twitter  Google+