Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Audre.IO - audio streaming medzi iOS zariadeniami

Audre.IO - audio streaming medzi iOS zariadeniami

Příspěvekod dendy » 15 pro 2014 17:44

Toto vyzera hodne zaujimavo, realtime streamovanie audia medzi iOS zariadeniami v ramci lokalnej siete (wifi) .. otazka je ake tam budu latencie ..
Audiobus/IAA podporu to ma, mohlo by to by pouzitelne ..

http://audre.io/
Obrázek
dendy

Re: Audre.IO - audio streaming medzi iOS zariadeniami

Příspěvekod dendy » 31 črc 2015 07:56

no.. skusal som ako to pracuje s tym AU pluginom .. nepride mi to moc pouzitelne, ako nudzove riesneie ale na pravidelnu pracu by som u toho asi osedivel.. nehovoriac o tom ze obcas to vypadava a treba dat reconnect, tak aspon v logicu je to neuveritelne kostrbate s tym robit.. treba vytovrit 4 stopy - MIDI co posiela do iPad-u, AUX zbernicu na torej je ako insert FX ten plugin ktory prijima audio z ipadu, potom poslat sendom tu AUX do BUS zbernice a BUS zbernicu nastavit ako recording input AUDIO stope ... po nahrani samozrejme nahravka je aj s latenciou ipadu (logic robi latency compensation len pre svoju internu latenciu) takze to clovek este musi posuvat upravovat

podobne kostrbate (ale este viac lebo tam okrem AU pluginu treba este mat spusteny 'server' aplikaciu na kompe ktora zabezpecuje komunikaciu s ipadom) je to v Music.IO

takze zhrnute, podciarknute - pre mna z praktickeho hladiska je 1000x jednoduchsie proste do ipadu pichnut zvukovku co ma aj midi a prepojit to s kompom kablami a normalne nahravat audio - cize pracovat s ipadom ako uplne zo standardnym HW syntakom (efetorom)
dendy

Zpět na Software pro mobilní zařízení