Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Auria PRO

Re: Auria PRO

Příspěvekod dendy » 11 pro 2015 22:19

nerozumiem - co je obracene ?
dendy

Příspěvekod Kermitak » 12 pro 2015 01:45

Ze indie herni studia opousteji mobilni platformy a odchazeji na Steam (kde je prece jen trochu vetsi sance, ze neco vydelaji). Ale je to dost OT, ja vim :]
Kermitak
Moderátor

Příspěvekod dendy » 12 pro 2015 09:48

jaj to.. no neviem ja toto vobec nesledujem.. hento som len tlmocil co mi povedal kamos ktori robi hry a je v biznise uz roky rokuce.. samozrejme je mozne ze ze po roku sa vsetko diametralne otocilo o 180 stupnov, IT biznis sa meni rychlo.. vtedy bola situacia zu uplne vsetci masovo prechadzali na mobilne platformy..

fakt je ze vacsina ludo co dnes chce robi hru (a nielen to - vid Amorphov Rytmik :)) siahne po Unity alebo Unreal Engine (kodit si vlastny engine v C++ je v dnesnej dobe cista sialenost) - a tam mas export prakticky na vsetky platformy takze ja byt developer proste to tam vsade a hotovo :)
dendy

Příspěvekod juan » 20 říj 2016 16:14

Dendy, tak jaka je Auria PRO pls? Da se uz vynechat DAW na pocitaci, je to plnohodnotna nahrada? Premyslim, ze bych opustil Garageband na iPadu a zkusil Auria PRO... Diky predem za info.
juan

Příspěvekod dendy » 20 říj 2016 17:08

netusim, auriu pro nemam kupeny.. auria ma podla mna stale nahovno vyrieseny workflow, hlavne pracu s automatizaciami to je uplne desne kostrbate... tiez ked mas vela stop v projekte odozva na zoom a scroll nieje zdaleka tak prijemna a plynula.. vseobecne sa mi s tym proste zle robi, vzdy sa nakoniec aj tak vratim k Beatmakerovi (napriek jeho obmedzeniam a nedostatkom)
dendy

Příspěvekod juan » 21 říj 2016 10:25

Diky Dendy. A Cubasis 2 jsi nahodou nezkousel? Blip interactive s novou hudebni appkou asi nic, ze? :)
juan

Příspěvekod dendy » 21 říj 2016 10:48

Cubasis 2 - pre mna osobne prakticky ziadna zmena oproti Cubases 1.9 :-) elastic audio ma nezaujima zvysok nezmeneny.. vsetky veci co mi chybali v Cubasise (poriadny file manager s podadreasarmi, poriadny drum sampler, trochu lepsi synth, !automatizacia! AUi pluginov - nic z toho nepridali)

no na NS2 sa pracuje ale kedy bude to je vo hviezdach.. z toho co viem o aktualnom progresse si myslim ze skorej ako na jar 2017 to nebude .. na druhej strane potom to ale bude bomba poriadna co vytre zrak vsetkym od cubasisu az po auriu sa budu moct ist schovat :-)
dendy

Příspěvekod juan » 21 říj 2016 13:19

Tak to zni dobre :) Jinak ad AUi pluginy v Garagebandu (iPad Air 2) - zkusil jsem iSem, ale je to slabota. Kazdy zvuk se nacita dost dlouho, casto mne to napise, ze iSem se nepodarilo nacist, musim projekt zavrit a znovu otevrit. A nejvetsi prusvih - jednou se mne stalo, ze projekt s iSem zamrzl a uz se nedaril otevrit, vzdycky spadl GB. Takze jsem musel iSem odinstalovat a pak se to chytlo. Nevim jestli to chce iPad Pro nebo to jeste neni vychytany v GB.
juan

Předchozí

Zpět na Software pro mobilní zařízení