Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

FL Studio Mobile 3

FL Studio Mobile 3

Příspěvekod dendy » 24 říj 2016 12:23

zatial len pre android, iOS / Windows Mobil by mal byt k dispozicii za 1-2 tyzdne ..

http://www.image-line.com/documents/new ... -3-rollout
dendy

Re: FL Studio Mobile 3

Příspěvekod Stan » 24 říj 2016 17:28

OT: minuly tyden jsem koukal jak je to s verzi FL12 pro Mac a uz je k mani v Alfa 01 verzi. Jsem zvedavy kdy vyjede ostra plne funkcni verze zatim je to dost bida, Beta byla 2013 tak to do 2020 daj dohromady :) Az bude urcite ji vyzkousim kdysi jsem v tom experimentoval ale to se jmenovali Fruity loops myslim ze jsem me v4 ci tak nejak. Kazdopadne je to stejne popularni DAW pro EDM jako Ableton.
Stan

Příspěvekod dendy » 24 říj 2016 18:22

hm.. no v programatorskom znaceni beta verzia je az po alfa verzii :-) ked je nieco alfa verzia znamena to ze to je este hodne rozbite, kopa funkcionalit este nieje vo finalnej forme a kopa este chyba .. az beta byva taka ze sa to zacina podobat na final :)
dendy

Příspěvekod biscuit » 24 říj 2016 18:48

Skoda, ze to neni ve forme vst ten dll. Pak bych o tom jako o skicaku uvazoval.
biscuit

Příspěvekod dendy » 24 říj 2016 20:01

no mozno cas pouvazovat prejst aj na desktope pod fuity loops :)) dnes som pozeral nejake dema, uz par rokov osm tu platformu moc nesledovat, a teda usim povedat klobud dole, FL-ko uslo fakt velky kus cesty a paci sa mi to...

nakoniec urcite to bude mat aj nejake wav exporty - multitrack (divil by som som sa by nemalo), takze ako skicak je to pouzitelne tak ci tak.. celom som zvedavy, zatial to vyzera na fakt kvalitny mobilny DAW zo vsetkym co doteraz chybalo inym DAW-kam na mobilnej platforme ..

inak zahliadol som ze tam bude aj tranzistor bass !!! to je najnovsi klon 303-jky od Image Line, dost bolo kolo toho halo :)
dendy

Příspěvekod Stan » 24 říj 2016 20:18

Alfa Beta Alfa - ja nevim proc to takhle blbe znacej kazdopadne Alfa 0.9 (posledni update je z 19.10) je posedni verze pro Mac volne ke stazeni ale maji tam upozorneni ze spousta veci nefunguje tak jsem se ani nenamahal ji stahnout a vyzkouset.
Stan

Příspěvekod biscuit » 24 říj 2016 20:35

to zas nejsem masochista. ja mam svou cubase 6.5 rad a dobry bydlo me nepali.
biscuit

Příspěvekod dendy » 24 říj 2016 21:45

Stan píše:Alfa Beta Alfa - ja nevim proc to takhle blbe znacej kazdopadne Alfa 0.9 (posledni update je z 19.10) je posedni verze pro Mac volne ke stazeni ale maji tam upozorneni ze spousta veci nefunguje tak jsem se ani nenamahal ji stahnout a vyzkouset.

no presne o tom je alfa, rozmrdane na skazu - nepouzitelne :-))) ak su stale v stadiu alfa realne to na final verziu vidim tak najskor o rok, ale skorej az o dva :-)))

ale dost offtopicu... to mobilne FL vyzera fakt dobre, som zvedavy na kvalitu efektov, celkovo to fakt vyzera byt na nejaky cas novy kral mobilnych DAW
dendy

Příspěvekod Rudys » 25 říj 2016 00:30

Neřekl bych rok. Fl má celkem velkou komunitu a to i díky doživotním updatům. Většina chyb je díky komunitě do půl roku odstraněna. To se spíš bavím o desktopu. Jinak Fl udělalo opravdu kus práce. Jako jední z mála už použivají vectorovou grafiku. V posledních verzích prošel hlavně mixér velkou změnou včetně routování. Ale i přes to se mi plno věcí dělají špatně i když mám natažené pluginy od waves.
Rudys

Příspěvekod Rudys » 13 lis 2016 00:52

Pro zájemce pár novinek u nové verze včetně Transistor Bass pluginu, který vypadá dost zajímavě.
Rudys

Příspěvekod dendy » 13 lis 2016 09:09

toto je thread o FL >> MOBILE << tak poprosim drzat sa temy, vdaka

btw . Image Line pisali na facebooku ze uz poslali release candidate na schvalenie do appstore tak snad do tyzdna by to mohlo byt aj na iOS...
dendy

Příspěvekod dendy » 01 pro 2016 23:24

NEKUPOVAT !!!

Tato appka je velky pruser. Prave som ju vratil v appstore (to je prvy krat v zivote co som nejaku appku vratil :)) ..

Neskutocna sracka .. IAA tam vobec nieje (aj ked tvrdia aj na stranke apliacie aj na svoej facebook stranke ze ano), Audiobus nefunguje .. nahrate audio vobec nejde nijak editovat .. vstavany sampler ma 4 parametre - amp attack, amp decay, pitch a fine tune. To je vsetko. Jo a neda sa nahrat vlastny zvuk (o nejakych layeroch a multisamploch ani nehovoriac), len pouzivat bundlovane presety pripadne dokupit nejake v appstore .. ziadne ableton sync ani ine moznosti ako to synchronizovat z dalsimi appkami .. gui dost neprehladne, v sekvencer view nieje vertikalny zoom, piano roll sa neda zvacsit (uplny pruser, tym padom takmer nepouzitelne lebo v zakladnom view kaza klavesa ma na iPad AIR cca 0.5 cm, na iphone je este mensia) .. viac veci to nema nez mas .. fakt pruser, pred 4-5 rokmi by to bolo fajn, na dnesnu dobu tazky nedorobok ... Velka hanba, od takej firmy ako Image Line som necakal takuto sracku...

:palec-: :palec-: :palec-: :palec-:
dendy

Zpět na Software pro mobilní zařízení