Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Garage Band Mac Mini Ipad

Garage Band Mac Mini Ipad

Příspěvekod tony9 » 12 zář 2014 22:19

Dotanu nějak soubor z Mac Mini Garage Bandu do Ipadu Garage Bandu. Zkoušel jsem to přes Itunes i Icloud a nepovedlo se mně to.
Jde mně o toto abych mohl makat na skladbě, kterou jsem rozdělal v Mac Mini na Ipadu v Garage Bandu.
tony9

Re: Garage Band Mac Mini Ipad

Příspěvekod juan » 12 zář 2014 22:48

Jo, existuji dva zpusoby:
1) ulozis projekt do iTunes jako garageband, na pocitaci si to stahnes na disk a pak to hodis pres iTunes do Garagebandu na druhym iPadu a das + jako kdybys chtel delat novej song a copy from iTunes a vyberes ten garageband projekt a otevres to
2) v seznamu songu podrzis ten kterej chces prenest a kliknes na cloud (vedle odpadkovzho kos, duplikace a sharingu) a das Upload song to iCloud. Na druhym iPadu to uvidis jako song s iClodovym mrackem a otevres
juan

Příspěvekod dendy » 12 zář 2014 23:32

juan: on chce z Mac Mini (osx) GB projekt presunut do iPadu.. nie som si isty ze toto pojde, mam pocit ze ten "velky" GB toho uklada do projektu viac, prost veci ktore ten "maly" v ipade nevie..

pripadne skus ten gb projekt v osx dragnut do itunes file zlozky prIpojeneho ipadu ale obavam sa ze to nepkjde .. myslim ze to ide len ipad -> osx , nie opacne
dendy

Příspěvekod tony9 » 12 zář 2014 23:34

No a právě já jsem ten soubor z počítače dostal na Icloud, ale na Ipadu se mně v GB neobjevil.
Do Itunes na počítači nejde uložit jako soubor GB vždycky se mně tam uloží jako soubor AAC nebo AIFF.
Jen poznámka Mac Mini je desktop, doufám, že si rozumíme.
tony9

Příspěvekod dendy » 13 zář 2014 09:04

ano jasne rozumieme sa.. hovorim pochybujem ze jo rozumiem.. hovorim, divil by som sa keby to islo.. GB v desktope ma ovela viac funkcionalit, je to proste nadmnozina veci v GB ipad.. takze zrejme ipad -> desktop bude jedina cesta, opacne to zrejme nepojde
dendy

Příspěvekod juan » 13 zář 2014 10:06

Aha, jasny :) jde to i tak, jen musis pouzit stejne instrumenty, co jsou v iGarageband. V pripade, ze pouzijes jiny, tak to napise neco jako Instrument is not supported. Zagoogli.
juan

Příspěvekod tony9 » 13 zář 2014 10:14

No možná by mně stačilo, kdyby šel na Ipadu Garage Bandu spustit *.mid, ale ani to asi nejde.
tony9

Příspěvekod dendy » 13 zář 2014 11:19

existjpuju aplikacie co vedia natiahnut do seba mid ale tie maju zase uplne ine zvuky, proste nemaju z konceptom garageband nic spolocne..

otazka je nakolko ti ide len o kompoziciu z hladiska not.. ak ti ide cisto o tie noty, midi, pootm mozno pre teba je riesenim tato app: http://www.xewton.com/
dendy

Příspěvekod tony9 » 13 zář 2014 11:34

Šlo mně o to dostat do Ipadu Toaccatu a fugu D-moll od J.S.Bacha. Mid nešel otevřít tak jsem ho otevřel v v GB na desktopu a uložil v domění, že ho dostanu do Ipadu, ale to byl omyl.
tony9

Zpět na Software pro mobilní zařízení