Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Looptical (novy iPhone DAW)

Looptical (novy iPhone DAW)

Příspěvekod dendy » 18 zář 2013 10:48

http://moocowmusic.com/Looptical/index.html
Obrázek

Nove DAW .. zatial len pre iPhone .. nekupujem - cakam kym spravia aj verziu pre iPad .. z mojho pohladu jedna hlavna nevyhoda - uplna absencia sekvenceru / pianoroll .. plus ziadny syntak, len sample-base instrumenty... ale tak niekoho to mozno oslovi... minimalne to vyzera pekne :-)))

ak to niekto kupite a vyskusate, moznete spisat strucne + a - a pridam do threadu zo zoznamom DAW
dendy

Re: Looptical (novy iPhone DAW)

Příspěvekod Liquid Sound » 18 zář 2013 16:37

Přijde mi to úplně k ničemu. Anebo jsem nepochopil, k čemu to je. V čem je to lepší než zaběhnuté daw na laptopu?
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct
Liquid Sound
Profesionál

Příspěvekod dendy » 18 zář 2013 16:44

co ti mam na to povedat ? tebe k nicomu, ked sa takto pytas :-)) , tak to vobec neries ...

Software > Software pro mobilni zarizeni je sekcia pe ludi ktory sa zaujimaju o hudobny software na mobilnych zariadeniach ... pre nich je tento thread a X dalsich v tejto sekcii...
dendy

Příspěvekod tical » 21 zář 2013 17:27

Vcera sem nainstaloval novy ios7 a jedine co mi nejede je sampletank. Nevite nekdo v cem muze byt problem? Mam jen demo zkusebni verzi. Po kliknuti na ikonu sampletanku mi vybehne cervena obrazovka ta klasicka a za vterinu to spadne z5 do menu ipadu.
tical

Příspěvekod charonme » 21 zář 2013 18:08

Liquid Sound píše:V čem je to lepší než zaběhnuté daw na laptopu?
odpoved mas v titulku threadu: tento soft je pre iphone. Vies vari o nejakom "zabehnutom daw na laptope" ktore pouzitelne pobezi na iphone?
charonme

Zpět na Software pro mobilní zařízení