Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Přesné nahrávání nástrojů

Přesné nahrávání nástrojů

Příspěvekod Kacin666 » 18 dub 2015 22:52

Používám na ipadu 2 asi nejvíc Beatemaker 2 a dost často nahrávám v kapele nástroje (bicí,kytara, zpěvy, basa)
Vždy samozřejmě musím nahranou stopu krapet uříznout cca 0,03 - asi jediná věc co mě u Beatmakeru fakt štve. Ale nikdy to prostě neuříznu úplně přesně ... stačí fakt minimum a např. bicí prostě nějak neseděj - navíc se mi zdá že i nahrávání v průběhu občas kolísá. (a je s tím fakt dost velká práce)

Mužete mi prosím poradit jestli je nějaká přesná nahrávací app ? ... nahrané stopy potom klidně můžu nějak přes wifi nebo iFile naházet do BM2.
Nebo nějaké nastavení v BM2? Nebo klidně koupím i nějakou zvukovku (již používám ioDock)?
Kacin666

Re: Přesné nahrávání nástrojů

Příspěvekod countrymetalman » 19 dub 2015 17:28

Ahoj, taky mám iPad2, iOdock jsem vyměnil za 6-vstupou Steinberg UR44, přes kterou lze v pohodě nahrávat i všech 6 stop současně a přehrávat již nahrané, bez latence, v aplikaci AURIA. Akorát CPU v iPad2 už při recordingu moc nestíhá interní FX v realtime, efekty a jiné pluginy nutno aplikovat až na nahrané stopy. Editace i timing v AURIA je v pohodě, mně se to zdá rychlejší a přehlednější než v Cubasis pro iPad. V PC mám Cakewalk Sonar Professional a spoustu slušných VST, ale i tak na rychlé nahrávání demo mám raději iPad s Auria.
countrymetalman

Re: Přesné nahrávání nástrojů

Příspěvekod Kacin666 » 19 dub 2015 23:08

Což znamená že pokud chci nulovou latenci nahrávání nástrojů, tak musím mít lepší zvukovku propojenou přes usb? Ne ioDock?
A co třeba ioDock 2 ten by to nevyřešil?
Kacin666

Zpět na Software pro mobilní zařízení