Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Propellerheads THOR pre iPad

Re: Propellerheads THOR pre iPad

Příspěvekod dendy » 20 čer 2013 16:04

Naprosty masaker - a nielen po zvukovej stranke ale usadilo ma na stolicku ako vyladili GUI .. fakt naplno vyuzii potencial ipadu a tie vychytavky co su tam porobene to je fantazia ..
dendy

Příspěvekod fruitr » 20 čer 2013 16:45

Zrovna včera jsem na googlu hledal, co mi najde spojení reason ipad, říkal jsem si že by mohli "aspoň" vydat jeden z jejich synthů s tim pěkným ui! just wow!
fruitr

Příspěvekod monoque » 20 čer 2013 17:33

pro me zatim nej-genialnejsi vec po sunrizeru + genome midi....interface je proste perfektni a kompatibilita s velkym Thorem je max....kdyz mi prisel na mail newslatter, tak asi do 30s jsem stahoval v tom hicu a pres 3G na zastavce MHD,jak fanynka Justina Biebera;-)...snad bude i Malströme..Kazdopadne tohle bude hit!
monoque

Příspěvekod bassline » 20 čer 2013 18:01

Dendy: Takze zvukovo to znie inak ako z Reason 4 ? Z ukazok sa mi to moc nezda :) Pretoze sa presne pamatam ako si vtedy pisal po skusani Thora ze ta zvukovo absolutne nebavi, ale kopak si z toho dostal dobry :). Nemozem ten thread najst, asi sa stratil pri poskodeni DB :)
bassline

Příspěvekod dendy » 20 čer 2013 18:05

tak clovek sa vyvija... okrem toho podla mna od reasonu 3 (ci v ktorom sa thor objavil) si myslim ze ten engine vylepsili, ked som skusal demo 7dmicky tak znel dore

kazdopadne toto ako sa stym hram - su jektivne sa mi ten zvuk moc paci, ako hovori monoque, spolu zo sunrizerom (a nave) fak top ios synth

monoque: podla mna nielen ze budu casom dalsie synthy - ja som presvedceny ze to je priprava na ipad-reason - tak do roka, max dvoch mame reason pre ipad, uvidis!
dendy

Příspěvekod monoque » 20 čer 2013 18:16

podla mna nielen ze budu casom dalsie synthy - ja som presvedceny ze to je priprava na ipad-reason - tak do roka, max dvoch mame reason pre ipad, uvidis!

kezby...ale zatim radeji, at-to nezakriknem...komplexni vec jako reason pro ipad...ufff konecne by v metru nebyla nuda...
monoque

Příspěvekod biscuit » 20 čer 2013 19:01

tak kvuli tomu, bych byl ochotnej si koupit tablet...
biscuit

Příspěvekod Oxyygen » 20 čer 2013 19:47

dendy podivej se jakou ma thor zatez na ipadu, srovnej ji na macu a spocitej kolikrat by musel byt procak ipadu rychlejsi, aby bezel na ipadu normalni reason projekt.

Interface reasonu je jako delany na ipad a preklopit do ios mac verzi asi taky nebude nic slozityho
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.kissjiznicechy.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower
Oxyygen
Profesionál

Příspěvekod fruitr » 20 čer 2013 20:49

O technologii procesorů bych se nebál, např HP chystá na konec roku pasivně chlazený tablet s Haswellem, a např. Arm procesor Samsung Exynos 5 se vyrovná první generaci Intel i3m.
fruitr

Příspěvekod dendy » 20 čer 2013 21:37

no ja mam pocit ze ten thor zase az tak nezere - stiha mi to tu projekt v beatmeakeri kde mam cca 30 stop a na kazdej 2-3 inserty, audiobus, thor - a beatmeaker pise zataz cpu 40% :)

okrem toho mam len ipad mini - ten ma cpu z ipad2, ipad4 ma 2x tak vykonny procak a novy ipad ma mat 2x taky cpu ako ipad4... ono to ide rychlo.. a povedal som za rok- max dva...
dendy

Příspěvekod monoque » 20 čer 2013 21:39

krem toho mam len ipad mini - ten ma cpu z ipad2, ipad4 ma 2x tak vykonny procak a novy ipad ma mat 2x taky cpu ako ipad4... ono to ide rychlo.. a povedal som za rok- max dva...

Like
monoque

Příspěvekod Pytkin » 21 čer 2013 00:17

dendy ; ipad4 ma 2x vykonny procesor ako ipad3 .. kery ma zrejme tiez vykonnejsi procak ako ipad2 ..
Pytkin
Moderátor

Příspěvekod dendy » 21 čer 2013 01:00

pytkin nie celkom... ipad 3 ma len vykonnejsie GPU... CPU vykon je rovkaky... apreto z hladiska audio aplikacii sa upgrade 2 --> 3 neoplati... az ipad4 ma vyssie cpu oproti dvojke...
dendy

Příspěvekod Pytkin » 21 čer 2013 08:51

dendy : A5 a A5X ma rovnaky vykon ? jaky je v nich vlastne rozdiel ?
Pytkin
Moderátor

Další

Zpět na Software pro mobilní zařízení