Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Jak na to: KICK

Jak na to: KICK

Příspěvekod maux » 06 kvě 2016 15:53

Čusík,

pořebuju pomoct s kopákem. Nebo spis se setupem. Nevím jaky pouzit termín, proste aby v mixu "ztěžknul" při rozumny hlasitosti! 1073-kou jsem si ho vymaloval, hodně mi pomoh Saturn.......ale kdyz ho vytlačim jak potrebuju, jsem hodne nad ostatnima nastrojema a prestane byt citelny i kdyz jsem mu udelal pekny misto. :idea:
maux

Re: Jak na to: KICK

Příspěvekod Amorph » 06 kvě 2016 16:11

nahod ukazku, bez toho tezko radit
Amorph
Moderátor

Příspěvekod TOM-Thak » 06 kvě 2016 19:27

Sorry za OT: ted jsem koupil tohle - https://www.sonicacademy.com/products/kick-2 a hodne me to bavi. Mas vse pod kontrolou.
TOM-Thak

Příspěvekod maux » 16 kvě 2016 15:37

A: Jasně můžu, ale nejde mi o to v konkrétnim tracku, ale všeobecně u kopáků, který nejsou posazeny tolik dole. Spíš mě zajímal odskoušenej řetezec, abych se odpichnul od novýho receptu, ale chápu ze je to alchymie a ne každej se bude chtit rozdělit o vysezeny know how. Ten posledni se kterym jsem se trapil je klasickej Linn, ale prostě pořád hutnil jen ve spod a byl takovej anorektickej.
maux

Příspěvekod Amorph » 16 kvě 2016 18:15

obecne navrstvit s necim dalsim;)
Amorph
Moderátor

Příspěvekod delay » 23 kvě 2016 13:49

Zkusil bych rozhodně transient designer a pořádně utáhnout, pokud nedokážeš udělat požadovanej výsledek pomocí EQ, tak bych volil metodu nějaký triggeringu a podsamplování. Zkrátka klasika :)
delay

Příspěvekod biscuit » 24 kvě 2016 11:15

jaro, ber si hotovy kopaky a netrap se tim. a jeste, na cem to poslouchas, ze si jses jistej tim co slysis? resis vubec tecku? to je pro citelnost v mixu pak imho uplne to nejdulezitejsi - jeji posazeni, intenzita i to, jak sedi k telu.
biscuit

Příspěvekod Brooklyn / juanita juarez » 24 kvě 2016 13:53

chce to ukazku, problematika je fakt obsahla (pitch, obalka, obalka pitche, zanr, faze, zbytek aranze, delka v ms / cyklech, -vs basa, jak pracuje s limiterem na 2busu atd.), a nez to vypisovat obecne, bude lepsi si to poslechnout.
Produkce, mix, mastering
www.lukasturza.com
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Zpět na Zvuk