Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Jak nahrát klavír a klarinet?

Příspěvekod krokyn » 29 črc 2006 16:38

DeTee: v těchle podmínkách bych preferoval poslech na sluchátka (je to náročnější na uši - únava přijde dřív, ale co se týče utváření "zvukovýho obrazu", tak je to lepší)

nechci ti vyčítat, jestli je nějaká oktáva vlevo nebo vpravo, velice často se setkávám s tím, že se diskantové tóny stěhují doprava a některé zústanou víc vlevo, takže stranové rozložení určuje až poslech delší plochy

osobně nemám rád popisné ztvárnění klaviatury (tohle dělají digitální piana a samplery, kdy je to na hranici poslouchatelnosti, nevím, jak někdo může na to cvičit na sluchátka), zrovna tak se vyhýbám širokým bázím a většímu počtu mikrofonů, protože vedou k této popisnosti (akorát vede opačným směrem než klaviatura)

rozhodně se mi líbí, když je dobrý kompromis mezi šířkou nástroje a jeho celistvostí, tj. drží obě strany při sobě, potom ta stranová vyváženost, když se k tomu podaří chytit dobrou barvu a vyjít vstříc repertoiru, může být člověk spokojenej i u klimpru (ale to je těžký udělat i toho Steinwaye, možná ještě horší)

jinak ještě jednou ten odkaz, a? stačí jen kliknout :)
http://krokyn.wz.cz/Hudba/Lada.mp3
krokyn
 
Příspěvky: 108
Registrován: 3. 2. 2004

Příspěvekod DeTee » 29 črc 2006 16:59

Ještě jsi mi nenapsal kde točíš a za kolik toho Steinwaye. Moc by mě to zajímalo. Dík. A ještě jestli nevíš kolik jich v republice skutečně je.
www.muzikalsrdce.cz
bandzone.cz/srdce
DeTee
 
Příspěvky: 50
Registrován: 8. 10. 2005
Bydliště: Střítež u Českého Těšína

Příspěvekod krokyn » 31 črc 2006 17:02

pošlu ti PM
krokyn
 
Příspěvky: 108
Registrován: 3. 2. 2004

Předchozí

Zpět na Zvuk


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Bing [Bot], Google [Bot], Greyhound90, milavla, Yahoo [Bot]

reklama
Facebook  Twitter  Google+