Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Problém s nahráváním do Adobe Audition

Problém s nahráváním do Adobe Audition

Příspěvekod adalbertcream » 24 lis 2016 16:13

Ahoj,

chci nahrát elektroakustiku přes externí zvukovku Steinberg UR22mkII do PC pomocí Adobe Audition 3.0. K tý zvukovce je ještě program Cubase AI, který se zvukovkou v pohodě spolupracuje a podařilo se mi přes něj zvuk do PC nahrát. Což znamená, že problém musí být jedině v nastavení Adobe Audition 3.0, nebo v kompatibilitě zvukovky a Adobe.

Při spuštění Adobe mi okamžitě vyskočí hláška: The audio input is not activated. Recording audio is not possible. Please check your input configuration. V Adobe mám v Nastavení Audio Hardware nastavený vstup i výstup pro Yamaha Steinberg USB ASIO i číslo inputu mi sedí, ale Adobe mi pořád hází tu stejnou hlášku. Všechno ostatní kolem zvukovky funguje, jak má.

Nevíte, kde je problém? Je Adobe se Steinbergem kompatibilní?
adalbertcream

Re: Problém s nahráváním do Adobe Audition

Příspěvekod wred » 24 lis 2016 23:06

Asi ti to moc nepomôže, ja mám Steinberg MR816, a v Audition mi to funguje bez problémov - teda, kým mám zapnuté ASIO, s iným nastavením to blbne. Takže Adobe a Steinberg kompatibilný je...

Ale ono to je firewire zvukovka, ty máš USB, ale ASIO funguje, Audition s tým nemá problém.

Skús si nainštalovať ASIO4ALL, či to náhodou nepomôže, keď sa to bude routovať cez to...
wred

Příspěvekod adalbertcream » 24 lis 2016 23:23

A víš, že to pomohlo. :D ASIO4ALL jsem měl, ale stačilo jenom updatovat a jede to. Díky moc!
adalbertcream

Příspěvekod wred » 24 lis 2016 23:37

No, skvelé, tak to je prvý krát, čo som tu niekomu pomohol :D

Ale aj tak - ono ASIO4ALL by som v tomto okamžiku považoval skôr za berličku, predsa len, je to pridaný medzičlánok a tak zvyšuje latenciu... Správne by to malo byť napriamo, takže kým to funguje - super, ale hľadal by som príčinu, prečo to nechce ísť priamo...
wred

Příspěvekod Matif_1985 » 27 lis 2016 01:18

Bylo by lepsi nastavit ASIO primo v adobe, podle me tam budes mit nastavene neco jineho...
S jakou kvalitou do studia přijdeš, s takovou kvalitou odejdeš!!!
Matif_1985

Zpět na Zvuk