C23CHTEK 2005

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
biscuit

Příspěvek od biscuit » 29 črc 2005 18:43

libi se mi, ze si rozumime, i kdyz mame v necem dost jiny nazory :)
no prave jeden z duvodu, proc nemuzes srovnavat technoparty a elektrarnu, je ten, ze z technoparty typu czechteku nekapne ani koruna, zatimco z temelina jich vymackaji docela dost. a to ze oboje skodi (osobne si myslim, ze skody zpusobene technoparty jsou z globalniho hlediska naprosto zanedbatelné, narozdil od jaderne elektrarny) uz v tom nehraje takovou roli.
uz toho necham, i kdyz vim, ze je to dobry aspon k tomu, ze ti to projde hlavou. a sorry za to globalni hledisko :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 črc 2005 18:50

Jo, taky končím, venku už se relativně ochlazuje, takže je možné vystrčit nos. Ach to globální oteplování :)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 29 črc 2005 18:52

:)

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 29 črc 2005 18:54

To vypada jak ze star wars.
Teknari - Jediove
Policajti - Sithove

Obrázek

FFoxX

Příspěvek od FFoxX » 29 črc 2005 19:20

biscuit píše:czechtek legalni neni, ALE jenom proto, ze soucasnej system proste neumoznuje velkou FREE akci. at se to nekomu libi nebo ne, jedna se o kulturu a stat ji neposkytne ani tu nejmensi podporu. jasne ze tahle kultura je problemova, ale to byla vzdycky kazda, ktera zajimala mlady - nevyboureny a castecne nerozumny lidi. tohle si musi kazdej uvedomit.
a jasna vec, ktera z toho vyplyva: dokud to bude zavanet politikou, bojem proti systemu, proste a jednoduse nejakym dobrodruzstvim, bude to lakat cim dal vic lidi.
kdy uz si to nekdo mocnej chytrej uvedomi? a kdy uz si to zacnou uvedomovat aspon chytry lidi, ktery jsem si myslel, ze jich tady na foru je mraky?...
S tim bych si dovolil nesouhlasit. Velka FREE akce legalni JE, jelikoz ji zadny zakon nezakazuje (v CR). Co je NELEGALNI, to je v tomhle pripade branit cloveku ve vstupu na pozemek, ktery ma legalne pronajaty, a toho se v tomto pripade dopousti policie. Takze bych se spis zameril na to co provadej policajti, i kdyz to provadej nekomu s kym zrovna nesympatizuju, protoze kdyz to takhle pujde dal, tak na to doplatime vsichni.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 29 črc 2005 19:31

sorry, letos asi jo. nesledoval jsem aktualni deni :)
a jinak je to pravda, taky uz policajti couvli. oni delaj fakt picoviny. jeste ze to neni jako v anglii a rovnou nestrilej. omluvy v takovejhle pripadech jsou k hovn*.

FFoxX

Příspěvek od FFoxX » 29 črc 2005 22:46

To vis, "vyspela zapadni demokracie" ;-)

redswift

Příspěvek od redswift » 30 črc 2005 13:08

neda mi to a musim se taky zapojit... :-) ivo tady argumentoval hlukem a drogami. ale vzdyt na to preci mame legalni nastroje jak proti tomu bojovat. pokud bude nekdo nekde delat hluk, tak mame hygienu, ktera prijede, promeri hlucnost a pripadne udeli az 2 mil. pokutu. stejne tak pokud je podezreni, ze tam (na CT) nekdo prodava drogy, tak tam muze policie jit a dotycne prodejce pozavirat. ale zakazat mi vjezd na pozemek (po ceste na ktere je urcite vecne bremeno), jenom proto, ze na tom pozemku ASI budu delat hluk a prodavat drogy, na tom mi prijde neco prohnileho...

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 30 črc 2005 16:40

TAKZE VSE MNE PRESVECILO, ZE S CZECHTEKEM TO NENI TAK, ZE BY OBTEZAVAL DRUHY HLUKEM!!!! JELIKOZ KAMARADI ASI 5 SOUNDSYTEMU, NEBYLI PUSTENY NA LUOKU, KDE SE MEL KONAT CZECHTEKK, TAK SI PRONAJALI LOUKU UPLNE JINDE, JAKMILE PRIJELI NA MISTO A ZACLI VYKLADAT, TAK PRIJELO 8 AUT S POLICII A ZACLI SI VYMYSLET, ZE TA LOUKA NEPATRI CLOVEKU CO JI PRONAJAL. MIMOCHODEM TA LOUKA BYLA DOSTATECNE VZDALENA OD CIVILIZACE A MAJITELE ZNALI..... TAKZE JE TO OTOM ZE STAT CHCE TUTO KULTURU ZNICIT!!!! TAKZE NEJAKY KECI TOM ZE JE TO KULI OBTEZOVANI HLUKEM SI MUZETE STRCIT.... JE TO NORMALIN TOTALISMUS, ALE V JINYM KABATE.... STAT LZE LZE A JENOM LZE!!!

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 30 črc 2005 16:47

Obyvatelé přilehlé vesnice o účastnících říkají: "začínají být agresivní, napadají nás. Máme je všude, v ulicích, na zahradách, skoro až v domech"
Potěš pánbůh ...

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 30 črc 2005 16:59

Ivo píše:Obyvatelé přilehlé vesnice o účastnících říkají: "začínají být agresivní, napadají nás. Máme je všude, v ulicích, na zahradách, skoro až v domech"
Potěš pánbůh ...
Ses normalni..... Sis tu zpravu trochu zkratril...
ZDE JE CELA:

Obyvatelé Újezda pod Přimdou sepsali petici, ve které vyzvali policii, aby pustila auta s účastníky taneční akce na pozemek, kde se party koná. "Dosud se chovali slušně, ale teď začínají být agresivní, napadají nás. Máme je všude, v ulicích, na zahradách, skoro až v domech," řekla ČTK Jaroslava Doležalová. Petici převzal velitel policejního zásahu.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 30 črc 2005 19:52

dneska u nas v TV davali zaberi.. akoze dost trapne.. policajti v rade za stitmi a isli proti ludom.. trosku mi to pripomnalo namestia v roku 1989.. pekne sme to dopracovali za 15 rokov... to je sila co si statny aparat dovoli.. neskutocne... drzim CzechTekarom palce nech vydrzia a nevzdaju to ... tu hudbu sice nemusim ale tu ide o nieco uplne ine - o porusovanie zakladnych ludskych prav... !!! Dneska rozohnala policia ich a zajtra ta na ulici zlozi fizel len pre to ze sa mu nebude pacit tvoj uces alebo napis na tricku ... !

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 črc 2005 20:04

ekeaze: Ivo to sice zkratil, nicmene jeho dejmetomu z kontextu vytrzenej citat vyzniva stejne, tak v cem je problem?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

peteness

Příspěvek od peteness » 30 črc 2005 20:10

Dendy: to je fakt. Pamatuju si jak tesne po listopadu 1989 byly vsude festaky v centrech na namestich. V televiznich diskusich sedeli proti sobe nejruznejsi pankeri, proste vypadalo to nadejne.

tedka hazou policajti na lidi slzak a strika vodni delo. At mi nikdo nerika ze to je jenom proto, ze par vesnickym buranum poslapali travnik!

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 30 črc 2005 20:15

nie to je o tom ze system potrebuje potlacit a zlikvidovat kazdu komunitu ktora sa odlisuje od standartneho modeloveho spravania poslusneho obcana, ktory po 8.5 hodinachv praci pride domov, cumi na bednu, konzumuje co mu je servirovane, nakupuje v hypermarketoch, najma ked su dobre akcie, plati poctivo dane, pocti voli toho koho ma volit,... atd ..
:(( je mi z toho zle...

Odpovědět