C23CHTEK 2005

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
biscuit

Příspěvek od biscuit » 27 črc 2005 19:54

ja nemyslim, ze by se nemelo kalit, ale u vetsiny to je ta hlavni napln a tam nekde asi bude ten problem. samozrejme ne jen czechteku. a navic je czechtek moderni a kdo tam jde (v mojem pripade nejde) je in... to jsou takovy veci, ktery to jadro o necem, uz obalily tak, ze to jadro neni ani cejtit (imho). a uz toho necham, jenom pridam hezkej link (to neni czechtek)...
http://www.techno.cz/clanek/10979

Cyril

Příspěvek od Cyril » 27 črc 2005 20:02

K tomu linku neni co dodat :)))
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 27 črc 2005 20:03

To teda ne...

Fractal

Příspěvek od Fractal » 27 črc 2005 21:49

CZ3CHT3K - to by chtelo nejakou 3ZON3 stage:)

MMtm

Příspěvek od MMtm » 27 črc 2005 23:49

biscuit: vo týhle fotce už sem slyšel a teď sem jí i viděl, to je fakt e-e

biscuit

Příspěvek od biscuit » 28 črc 2005 00:11

:mrgreen: jsem moc rad, ze se vam libi. dobre ilustruje to co mi vadi. jsem jeste ze stary skoly a vyrost jsem na parties, na kterej byla cejtit pozitivni energie a lidi se casto usmivali. dneska mam z tech lidi divny pocity a skoro az strach...
to mi vadi a proto i ty moje, uz trosku usedlejsi, nazory :roll:

FFoxX

Příspěvek od FFoxX » 28 črc 2005 09:09

Toz to je fakt mazec! Ja tam snad zajedu jenom kvuli tomu abych si tam neco hustyho natocil :-D

FFoxX

Příspěvek od FFoxX » 28 črc 2005 09:12

biscuit píše::mrgreen: jsem moc rad, ze se vam libi. dobre ilustruje to co mi vadi. jsem jeste ze stary skoly a vyrost jsem na parties, na kterej byla cejtit pozitivni energie a lidi se casto usmivali. dneska mam z tech lidi divny pocity a skoro az strach...
to mi vadi a proto i ty moje, uz trosku usedlejsi, nazory :roll:
100% souhlas. Nekdy se jeste docela povedou treba psytrancovy akce, nicmene ShitTek/CzechFek/FekTek, to uz nema ouroven.

FFoxX

Příspěvek od FFoxX » 28 črc 2005 09:25

Fractal píše:CZ3CHT3K - to by chtelo nejakou 3ZON3 stage:)
Spise by to chtelo 3ZON3 festival. Ale fakt, klidne klubovej, jak jinak mame prece udrzet ty svoje vytvory nazivu nez hranim?

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 28 črc 2005 11:32

Tak jsem asi kromě MMtm jedinej, kdo na Czechtek chce jet. Byl jsem v loni i před loni a docela jsem si to užil. Je to každýho věc, si myslím. Jasně můžete říkat, že je to tam hrozný, že lidi fetujou, že muzika je pro smažky. Neříkám, že ne. Ale za ten zážitek to rozhodně stojí za to.

Každopádně techno doma neposlouchám, natož abych ho i skládal, neláduju se drogama, do toho bych už asi v mém věku nešel. Ale ta první noc na Czechteku je fakt super. Je opravdu vidět jak jsou systémy rok od roku lepší a lepší... Lepší zvuk, lepší efekty a tak. Co se týká muziky, loni tam spoustu systémů hráli DnB a Junggle (a to už teda můžu) a co se týká lidí? A? si dělají co chtěj. Hlavně, že mě nechaj na pokoji a nikdo se tam o mě nestará.... Je to smutný vidět pak ty fotky, to teda jo.

... Loni jsem byl na Czcechteku a týden na to v Sazka Aréně na Pink (dostal jsem volňásky). Všude mraky policajtů, dovnitř mě málem nepustili ani s mobilem, věci jsme si museli dávat do auta, které bylo před halou (prý kdyby tam byla bomba, aby se hale nic nestalo). Vevnitř všechno šíleně předražený. Pokud jste měli lístky na sezení, nepustili vás dolů mezi lidi. Všude ochranka, když jsem se šel podívat na chlapíka k mixpultu během minuty byl u mě týpek z ochranky a funěl mi na záda... Když "zábava" skončila (bez přídavků, bez ničeho) lidi se úprkem hnali domů. Na věci v maringotce jsem čekal půl hodiny..... hrůza......

Když to pak porovnám s Czechtekem.... je to úplně jiné kafe.....

juan

Příspěvek od juan » 28 črc 2005 12:00

No jo no, nekdo to ma radsi navoneny a s policajtama :)
tady je to skoro jak na foru blesku, samy "hnusne zfetovany hovada" apod. fuj tajbl...
ad buscuit: taky jsem vyrostl na parties s pozitivni energii, ale hochu, kdybys tehdy nebyl vyjetes s kolca jak dobytek, tak by ses mozna taky divil a dneska za strizliva, "uz trosku usedlejsi" by ses treba, pri pohledu sam na sebe pred lety, taky nezkousl :)

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 28 črc 2005 14:01

Urcite jedu. :mrgreen:
Jak tak koukam, tak je tady spousta negativnich lidi, ktery si umej vzit z czechteku jenom to hnusny.... co to vzit z druhy strany myslim, ze spousty krasnejch zazitku nikde nezazijete atd....

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 28 črc 2005 14:10

Navic ma vsechno dobrou i spatnou stranku... Jinak by to nebylo...
Czechtek ma smulu v tom ze vylajzaj na povrch ty spatny veci a ty dobry o tech se nemluvi.
A vubec navim jakej je rozdil mezi vykroucenim klubovim houserem a vykalenym teknarem... Myslim ze si vsichni muzou podat ruce. Bohuzel by bez techto lidi ani jedna scena nebyla.

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 28 črc 2005 14:39

myslim, ze moc predcenujete ty drogy... jinak souhlas s tim, ze ne povrch (media, tlachy) vylejzaj jenom ty negativa, ale zakazane ovoce je nejsladsi. jenze co je pro jednoho sladke, a mluvi o tom sladce, muze byt pro druheho trpke a mluvi o tom trpce. Ekeaze, povez mi nejake ty dobre veci, proc tam jet... popisto a nerikej mi, to se musi zazit...

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 28 črc 2005 15:05

Pzitiva: Jedes do prirody mezi spousty lidi z evropy (spousta z nich jsou v pohode). Muzes si vybrat muziku (sound system), kde ti vyhovuje, jak hrajou (spoustal el. stylu). Muzes kempovat skoro kde chces, kde se ti to libi). Nocni prochazka po festivalu kde je minimalne 100 sound sytemu a zastavit se u prostred vseho (super zazitek, clovek si uvedomi ze alespon neco lidi spojuje dohromady...). Rano si pockat na vychazejici slunce. Zahrat liveset pred hradbou repro beden. Je toho spousta....

Negativa: Uz zde byly zminovany. Nejvetsi problem je s lidmi, ktery se numej kontrolovat... Bohuzel jich je tam dost, ale clovek nauci se jich nevsimat...

Odpovědět